last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

Bu Avukatlar Bir Alem :)

Çok havalı ve zengin bir avukat, yeni aldığı lüks spor arabasını ofisinin önüne park eder. Ofisteki arkadaşlarına nasıl gösteriş yapacağını düsünerek arabasından inerken, yoldan hızla geçen bir kamyon sürücü tarafındaki kapıyı kopartır atar. Avukat derhal cep telefonunu kapar ve polisi arar. Bir dakika içinde polis olay yerine gelir fakat daha tek bir soru sormasına fırsat bırakmadan avukat isterik bir şekilde haykırmya başlar.. Daha geçen gün aldığı arabası mahvolmuştur ve kaportacı ne kadar ince iş görse gene de eskisi gibi olmayacaktır. O kamyonun sürücüsü derhal bulunmalı ve yaptığı hasar ona mutlaka ödettirilmelidir. Avukat kızgın ve öfkeli şikayetini nihayet bitirdiğinde, polis bıkkın ve inanamaz bir şekilde başını sallar "Siz avukatların bu kadar materyalist olmalarını bir türlü anlayamıyorum.." der "..sahip olduğunuz şeylere öyle bağlanıyorsunuz ki, başka birşeyi gözünüz görmüyor...". "Nasıl söylersin böyle birşeyi?" diye hayretle sorar avukat. Polis adama acıyarak ve küçümseyerek bakar "Sol kolun dirseğinin altından kopmuş görmüyor musun? Kamyon sana çarptığı sırada olmuş olmalı ve sen bana kaportacıdan bahsediyorsun...." "Aman Tanrım!" diye bağırır avukat. "saatim de gitmiş...

Tarih: 27 Ağustos 2007, 16:01 - İp: 81.***.**7.150
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Ben seferiyim,, bakarsın bi İzm efis harebelerine gider gelirim de bu ara,bit kudurması mertebesinde..

Alat dolu bende,, siz düşünün gali.. Sahillerde kaynıyor zati .

Tarih: 15 Haziran 2010, 23:47 - İp: 88.***.**8.179
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmi www.netplaj.com u kursanya. foto galerisinde güney sahilleri, batı sahilleri, kuzey sahilleri, yabancı, yerli katagorileri oluşturubaliri.
forumlardada artık yakalanmadan çekme stratejileri, plajda dayak yime sorunsalı falan açarız gali.

Tarih: 15 Haziran 2010, 23:50 - İp: 88.***.**5.30
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Placcılar gel çek abi diyorlar da zaman bulup gidemiyorum emmi,,eyle çekememe diye bir derdim yok zati,biliyorsun,,o senin sorunun .

Tarih: 15 Haziran 2010, 23:54 - İp: 88.***.**8.179
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

yapmaya. demek çek derler.

Tarih: 16 Haziran 2010, 00:00 - İp: 88.***.**5.30
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Ee adamlara, mayojulara işkicilere malzeme lazım emmi,rekilam mahiyetinde..Gidem bak görürsün şiyi..
Tabi çektirecekler,,serbest ferdii klasmanda yani..
Sen otur kırsalında ,,az yakıyor dedin matrakukan,bi gidemedik güney sahiline hâla..

Tarih: 16 Haziran 2010, 00:10 - İp: 88.***.**8.179
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Plac bizi bozar dağ başı yeşillik akan bir dere öten kuşlar neyim yeter bize. Bu arada siz nereye gidiyorsunuz. Daha doğrusu Pazarbey sizi nereye görüyor.

Tarih: 16 Haziran 2010, 15:58 - İp: 85.***.**4.9
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Emmi iş mukabili gideriz gali. Satarız çektiklerimizi candid sitelerine

Tarih: 16 Haziran 2010, 17:04 - İp: 78.***.**5.98
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Hava acaip nemlidir burada sormayın..

Tarih: 16 Haziran 2010, 23:12 - İp: 85.***.**3.244
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

www.netplaj.com....

Emmi bak bu ismi hemen alıverirn yarın bunu milyondolara satarsınız..

Ya da dur siz almadan ben alayım..

Tarih: 16 Haziran 2010, 23:42 - İp: 88.***.**8.47
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tamam sen al bari,bizde birini alacak zat'ı arıyorduk,,pzremmi yemi attı,sen takıldın gali..Al da oraya foto ekleyem bari..

Okyanus perş cuma yol işini hallet gali..Yatçek yerde ayarlayın haa..

Tarih: 16 Haziran 2010, 23:57 - İp: 85.***.**3.244