last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

Bu Avukatlar Bir Alem :)

Çok havalı ve zengin bir avukat, yeni aldığı lüks spor arabasını ofisinin önüne park eder. Ofisteki arkadaşlarına nasıl gösteriş yapacağını düsünerek arabasından inerken, yoldan hızla geçen bir kamyon sürücü tarafındaki kapıyı kopartır atar. Avukat derhal cep telefonunu kapar ve polisi arar. Bir dakika içinde polis olay yerine gelir fakat daha tek bir soru sormasına fırsat bırakmadan avukat isterik bir şekilde haykırmya başlar.. Daha geçen gün aldığı arabası mahvolmuştur ve kaportacı ne kadar ince iş görse gene de eskisi gibi olmayacaktır. O kamyonun sürücüsü derhal bulunmalı ve yaptığı hasar ona mutlaka ödettirilmelidir. Avukat kızgın ve öfkeli şikayetini nihayet bitirdiğinde, polis bıkkın ve inanamaz bir şekilde başını sallar "Siz avukatların bu kadar materyalist olmalarını bir türlü anlayamıyorum.." der "..sahip olduğunuz şeylere öyle bağlanıyorsunuz ki, başka birşeyi gözünüz görmüyor...". "Nasıl söylersin böyle birşeyi?" diye hayretle sorar avukat. Polis adama acıyarak ve küçümseyerek bakar "Sol kolun dirseğinin altından kopmuş görmüyor musun? Kamyon sana çarptığı sırada olmuş olmalı ve sen bana kaportacıdan bahsediyorsun...." "Aman Tanrım!" diye bağırır avukat. "saatim de gitmiş...

Tarih: 27 Ağustos 2007, 16:01 - İp: 81.***.**7.150
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

kıremalı püsküütte alın..

Tarih: 23 Haziran 2010, 13:15 - İp: 88.***.**3.170
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmi anadolu bakkalından kaymaklı püsküüt formatında talep etmek lazım.
keza kremalı dersen o neci yok öyle birşey diyebilir.

Tarih: 23 Haziran 2010, 13:44 - İp: 88.***.**9.204
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

hacı naptın kaymaklı ceviz işini..
tesis mertebesinde bi gelişme oldumu..

Tarih: 23 Haziran 2010, 14:58 - İp: 88.***.**3.170
okyanus.
okyanus. (üye)

olmadı emmi şehir manzaralı yamaç arazinin tabanından orman müdürü kil tabakası çıkarttı.
yeni arazi arama çalışmaları yavaş hızla devam ediyor.
emmi bu arada kaymaklı ceviz receli yedinmi.
güzel oluyor lakin.
kendi paranla yersen o kadar güzel olmuyor.

Tarih: 23 Haziran 2010, 16:02 - İp: 88.***.**9.204
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Bu avukat milletine güvenilmez kendimden biliyorum.

Tarih: 23 Haziran 2010, 16:23 - İp: 85.***.**7.158
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

hayırlısı olsun... ceviz işi killi toprağı sevmiyor.. tecrübemden biliyorum.
ama ben iki kelebek ceviz içi arası şokomeli seviyorum.. cevizli elma malum zaten.. ama incir kurusu içine ceviz sıkıştırma ve löpletme hareketini sevemedim.. tamak dadıma uymadı.. o ne diye sorma.. para çok bende.. tamak dadısı tuttum çocuğa..

Tarih: 23 Haziran 2010, 16:40 - İp: 88.***.**3.170
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Hakkat şu bizim avkatlar bialem,,gidecekleri şiyi bilem ayarlayamıyorlar..Habirede dolu felan yağıyor yurt geneline..
Havtiya gidilir ancak,havtiyaaaa..

Ben iniyom güneyeee..

Tarih: 23 Haziran 2010, 16:44 - İp: 85.***.**1.140
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi pazaremminin cayması yine.
bu haftada salladı bizi.
bakalım haftaya ne bahane bulacak.
gitseydik cep tevesinide kurcalardık emmi yeniyken.

Tarih: 23 Haziran 2010, 17:24 - İp: 88.***.**9.204
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

O pzremmi razı, okyanus,,herşiyimi kurcalayın diyor zati,, lakin işleri ters gidiyormuş gene..

Senin edti ekimeki de artıkın evde hazırlayıp bişirttiriyorum daş fırında okyanus,daha iyi..

Tarih: 23 Haziran 2010, 21:35 - İp: 85.***.**6.166
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

evet emmi güvenilmez avkat mimlletine gali. havtaya kesin gitme mukabiliyiz gali. bu havta çok sovuk. 11 derece mukabili buralar öğlen vakti. gece belkim eksi mertebesine iner. keza balık tesisine gittik akşam. üşüdük. ordan veteriner arkıdeş mukabili inek tedavisine gittik saatte 130 km mantelitesi ile.

Tarih: 23 Haziran 2010, 22:10 - İp: 78.***.**1.50