last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

Bu Avukatlar Bir Alem :)

Çok havalı ve zengin bir avukat, yeni aldığı lüks spor arabasını ofisinin önüne park eder. Ofisteki arkadaşlarına nasıl gösteriş yapacağını düsünerek arabasından inerken, yoldan hızla geçen bir kamyon sürücü tarafındaki kapıyı kopartır atar. Avukat derhal cep telefonunu kapar ve polisi arar. Bir dakika içinde polis olay yerine gelir fakat daha tek bir soru sormasına fırsat bırakmadan avukat isterik bir şekilde haykırmya başlar.. Daha geçen gün aldığı arabası mahvolmuştur ve kaportacı ne kadar ince iş görse gene de eskisi gibi olmayacaktır. O kamyonun sürücüsü derhal bulunmalı ve yaptığı hasar ona mutlaka ödettirilmelidir. Avukat kızgın ve öfkeli şikayetini nihayet bitirdiğinde, polis bıkkın ve inanamaz bir şekilde başını sallar "Siz avukatların bu kadar materyalist olmalarını bir türlü anlayamıyorum.." der "..sahip olduğunuz şeylere öyle bağlanıyorsunuz ki, başka birşeyi gözünüz görmüyor...". "Nasıl söylersin böyle birşeyi?" diye hayretle sorar avukat. Polis adama acıyarak ve küçümseyerek bakar "Sol kolun dirseğinin altından kopmuş görmüyor musun? Kamyon sana çarptığı sırada olmuş olmalı ve sen bana kaportacıdan bahsediyorsun...." "Aman Tanrım!" diye bağırır avukat. "saatim de gitmiş...

Tarih: 27 Ağustos 2007, 16:01 - İp: 81.***.**7.150
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Hasta olcan demektir bu sana,,hava çarpmış seni orada.. ade male konamale tikat et sende..
Okyanus acaip siteye girip bilg mı çökertmiş ne ..

Tarih: 24 Haziran 2010, 00:04 - İp: 85.***.**6.166
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmi sansürlü eşek topici sansüre uğramadan önce bir kez girmiş idim.
virüs herhal ordan bulaştı pc ye. çökmek üzere emmi.
genelde o tür açık saçık sitelerde çok olur imiş virüs mukabili.

pazaremmi sen 130 ile gitsen jetlak olursun emmi. hayatında ibrede 91 i bile görmedin sen.

Tarih: 24 Haziran 2010, 13:22 - İp: 88.***.**9.204
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Pazaremmi doksan doksanbeş ilem gidiyor yolda zati,,neden..Acep uyuklarsam sakata gelmeyem diye herhal..Hep gözleri kapalı kapalı geziyor ya,ondandır..

Şu seller meller bitsinde eyle gidilir nereye gidilecekse hem,,neden güneye gitmiyoruz ki ey avkat milleti..Ne işümüz varki anadolunun ortasında hem ..

Gelsene sen bir hele şu İst'a da sel ve insan seli gör bari sevabına pazaremmi ..
[Burada garpız kırk kuruş şu an..]

Tarih: 24 Haziran 2010, 19:41 - İp: 88.***.**3.180
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Evet emmiler boğazım gıcıklanmakta. KEza üşümekteyim bugün. Evin içi bile 22 derece oldu. DIşarılar zati 11 derece mukabili. Donmaktayız.
Emmi benim araba ile gitmedik. KEza veteriner pinse arabaya at artık o arabayı. Dam gibi kokmakta ondan sonra.
BEnim araba 170 i gördü keza.

Tarih: 24 Haziran 2010, 23:44 - İp: 88.***.**1.143
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Yav eski önden çekişli renolarla zati 170 yapılıyor yolda..

Emmi senin oralar moskıvadan bilem sovuk hâla..

Tarih: 25 Haziran 2010, 00:11 - İp: 88.***.**3.180
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

he yav. tv de denilene bakma. daha sovuk. kar yağcak gibi yani.Amca dıdı dıdı dıdı.

Tarih: 25 Haziran 2010, 00:36 - İp: 88.***.**1.143
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Yaa sarı oğlan üşüyordur gene orada..Burada bilem üşümüş idi şoturdot ..Resimleri var ama görme sen,, .

Tarih: 25 Haziran 2010, 00:41 - İp: 88.***.**3.180
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

evet emmi. valla şu an aşortman ile üşümekteyim evin içinde. inan bana. kaç derece acep dışarısı.

Tarih: 25 Haziran 2010, 00:50 - İp: 88.***.**1.143
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Valla ya sekiz ya da yedi direce idir senin orası şu an gece gece..Sobalıksınız yani..,,yakın oturun gali..

Sen evvela yeni alacak olan o adama o KA yirmiyi sat da evvela,, zararına da olsa satıp alırsın paranı,, ozaman satsa idin iyi idi,şimdi oradan da en az bi beşyüz~altıyüz gayme içeridesin emmi..

Tarih: 25 Haziran 2010, 00:56 - İp: 88.***.**3.180
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

valla emmi en az 500 lira zarar ederim. bakalım gali. laptop göndercekti k20 yi

Tarih: 25 Haziran 2010, 01:04 - İp: 88.***.**1.143