ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

2 Astsubay 1 Uzman Daha

Kafayi yiyecegim.Insan boyle bir zamanda gece gece koye gider ,birde pusu yerse olmek istiyorum ben ,sehit olayimda cennete gideyim anlayisina sahiptir sanirim.3 kisisin,bide askersin,daha yeni sehit vermissin,bide gece karanligi...Soyleyecek laf yok artik ne diyeyim...

#ozansan' tarafından 24.07.2011 10:56:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Temmuz 2011, 10:28 - İp: 221.***.**3.132
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Güneydoğu unutuldu. Hergün şehit vermemiz artık önemli değil.
Var sa yok sa Suriye...
Bir de yanına Somali'yi eklendi...

Somali önemli...
Yeni Deniz Fenerleri burdan çıkacak...
Yarın bir gün kokusu çıkar...

Yıllardır terörün kaynağı olan Kuzey Irak'a giremeyenler, Irak'ta 1,5 milyon müslümanın katledilmesine seyirci kalanlar şimdi Suriye için birden aslan kesildiler.

"Suriye bizim iç işimizdir !..." "Sabrımızın sonuna geldik !..."

Brehhh... Brehh... Brehh...

Muhalefet dışında bir Allahın kulu çıkıp da soramıyor.
Suriye bizim neden iç işimiz oluyormuş? Sabrın sonundan sonra ne olacak? diye.

% 50 de alkış tutuyor.

Rahmetli Aziz Nesin ne demiş?

"Öyle uyuyorlar ki uyandırmaya kıyamıyorum..."

İyi uykular % 50...

#ercan43' tarafından 15.08.2011 16:07:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Ağustos 2011, 11:25 - İp: 92.***.**2.200
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

terör konusunda syn bşbkn açıklama yapmış
ne diyor

"bıçak kemiğe dayanmış"
merak ettim bu güne kadar nereye dayandıydı... görelim bakalım ne yapacaklar...

"ramazan diye ses çıkarmıyorlarmış" yersen...

Tarih: 15 Ağustos 2011, 12:19 - İp: 188.***.**6.169
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Ozan bey.. Bu konuya, şu saate kadar bir satır yazmayış olmam, konuyu önemsemediğim şeklinde yorumlanmasın.. Bence en kutsal değerler; şehitlerimiz, vatanımız..

Fakat ne zaman böyle bir konu açılsa, çarpıtılıp partizanca sözlerle konu kişiselleştiriliyor.. Vatanım hakkındaki konu, sadece dar kafalı birkaç siyasetçi hakkında " o şöyle, bu böyle. " tarzı basit, tartışmalara konu edilmesi

Askerliğimde, çok daha yakın şahit olduğum meseleler varki, buraya asla yansıtmadım.. Zırhlı aracın içerisinde eller tetikte olduğu halde, o durumda şehit verdiğimize gözlerimle şahidim..

Tarih: 15 Ağustos 2011, 13:29 - İp: 94.***.**6.196
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Kızılay başkanı Tekin Küçükali istifa etti.
Tam da Başbakanın Somali gezisi öncesi.
İstifa bu açıdan çok anlamlı...
Yakında kokusu çıkar...

Kızılay AKP nin değil, TC devletinin bir yardım kuruluşu.

Ama yaklaşık dokuz yıldır AKP nin yan kuruluşu haline getirildi.
Bilboartlara verilen ilânlarda bile Kızılay'ın adı ampulle yan yana.

Onurlu bir istifa...

Tarih: 15 Ağustos 2011, 16:21 - İp: 92.***.**2.200
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

zahitakmanı getirsinler kızılayın başına o iyi anlıyor yardım ve yataklıktan

Tarih: 15 Ağustos 2011, 17:20 - İp: 188.***.**6.169
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

atakan abi süpersin

Tarih: 15 Ağustos 2011, 20:22 - İp: 31.***.**5.139
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

"Bıçak kemiğe dayandı. Ama mübarek günlerin geçmesini bekliyoruz."

Tam böyle değil, ama mealen bunu anlatmak istedi sayın Başbakan dün akşam şehit ailelerine verdiği iftar sofrasında...

Bu arada her gün şehitler gelmeye devam ediyor.

12 Hazirandan bu yana şehit sayısı 32, AKP iktidarında şehit sayısı 850 dolayında...

Bu demeçten sonra Ankara kulislerinde ramazan sonrası Kuzey Irak harekâtının ağırlık kazandığı konuşulmaya başlanmış.

Yani bugünden itibaren bayram sonuna kadar Kuzey Irak'a yapılması düşünülen harekât için ABD den izin koparılmaya çalışılacak. Verilecek hangi tavizin karşılığında? O da belli değil...
Neyse geçelim...

ABD den güç bela izin alındığını farzedelim, bayram sonrası burnumuzun dibindeki birkaç tane PKK kampına asker gidecek, Kandil ise bombalanacak.

Üç aşağı beş yukarı böyle olacak...

Bu haberler çıkmaya başladı ya! elin oğlu armut toplamıyor. Askerimizin gelip kendilerini esir almasını veya etkisiz kılmasını beklemeyecek herhalde. O kamplar şimdiden boşaltılmaya militanlar Kuzey Irak'a Barzani bölgelerine inmeye başlamışlardır bile...

Bizim asker kamplara ulaştığı zaman boş barakalardan, boş mağaralardan başka bir şey bulamıyor.

Kandil'i bombalıyoruz. Uçaklar Diyarbakır'dan kalkar kalkmaz Kandil'e haber uçuyor, Kandildekiler tahkimli mağaralara inip, saz çalıp çay içerek bombardımanın geçmesini bekliyorlar.
Biz geç uyanıp uçakları Diyarbakır yerine Malatya'dan kaldırmaya başladık ama değişen bir şey olmadı.
Bunlar malesef geçmişte yaşandı. Çok yazılıp çizildi.

Ramazan sonrasında da değişen bir şey olmayacak.

Eğer terörü bitirmeyi istemezseniz, böyle havanda su dövme misali, iç kamuoyuna yönelik "Bakın istersek kuzey Irak'a da gireriz" mesajları ile milletin gazını alır, uyutursunuz.

Aziz Nesin'in dediği gibi; "o kadar güzel uyuyorlar ki uyandırmaya kıyamadım..."

Tarih: 16 Ağustos 2011, 21:24 - İp: 92.***.**2.200
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

olay bu ercan emmi. senin uçakların uçmadan haber uçmakta kandile. bu sebepten bitmez bu iş.

Tarih: 17 Ağustos 2011, 14:56 - İp: 88.***.**5.141
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

oru içindeki tüm hainler temizlenmeli. gene 12 can gitmiş. Hükümet çok pasif kalmakta bu hususta. hiçbişey bilmiyorlarsa irana sorsunlar neyapacaklarını.

Tarih: 17 Ağustos 2011, 19:25 - İp: 88.***.**5.141
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Bir haber programinda siyasilerin demeclerine yonelik arsivden alintilar yapsalar her sehit verdigimizde,siyasilerin papaganlardan daha papagan kuslar oldugu ortaya cikacaktir kesinlikle...

Tarih: 17 Ağustos 2011, 19:54 - İp: 221.***.**3.132