ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

2 Astsubay 1 Uzman Daha

Kafayi yiyecegim.Insan boyle bir zamanda gece gece koye gider ,birde pusu yerse olmek istiyorum ben ,sehit olayimda cennete gideyim anlayisina sahiptir sanirim.3 kisisin,bide askersin,daha yeni sehit vermissin,bide gece karanligi...Soyleyecek laf yok artik ne diyeyim...

#ozansan' tarafından 24.07.2011 10:56:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Temmuz 2011, 10:28 - İp: 221.***.**3.132
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ben askersel emmileri kast etmiş idim. Hani büyükaniıt emmi abd emredince gerisingeriye nasıl dönmüştü hatırladınız mı.
HEm ercan emmi sizin başınızda Kürt değilmi.

Tarih: 26 Temmuz 2011, 14:59 - İp: 88.***.**5.254
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

faşistbey kürtlerle alıp veremediğin nedir... sürekli şu kürt bu kürt deyip duruyon anlamadım...

bu arada ordunun başı cumhurbaşkanı ve başbakan değil midir... orduyu yurtdışına çıkarma ve kalma süresünü belirleme yetkisi meclisin değil midir...

ben yanlış mı biliyorum...

Tarih: 26 Temmuz 2011, 15:57 - İp: 46.***.**7.0
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

büyükanıt iddia ettigin gibi amerikadan aldıgı emirle hareket ediyorsa (amerika derken ağlak ajanı kastetmiyoruz aman haa) bu hukumetin nasıl bir zaaf içinde oldugunu gosterir.
haa emekli olunca 400000 liralık makam aracı tahsis ediyorlarsa eger adama seninkiler, bu adamın hizmetlerini epeyi bir takdir etmişler demektir?

nerden tutsan elinde kalıyo, hala daha bunu orduyu yıratmak için arguman diye sunuyorsun.

senin yaptıgın macı satsın diye rakibe para verip, sonra bunlar bizden para aldı şikeci bunlar diye aglamaktan farksız.

Tarih: 26 Temmuz 2011, 16:28 - İp: 88.***.**8.140
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Pazar hemşehrim, Kılıçdaroğlu'nu kastediyorsun herhalde.
Bu ülkede her kürt olan ayrılıkcı zihniyettemidir?
Kürt olmak ayıp değil, suç değil...
Önemli olan Türk üst kimliğini tanıyıp pkk ya terör örgütü deyebilmek ve lanetleyebilmektir.
Sana kürt kökenli olup da devletin tepelerinde hizmet yapmış bizlerden daha fazla bu vatana millete hizmeti dokunmuş nice kürt kökenli devlet adamı sayabilirim.

#ercan43' tarafından 26.07.2011 16:56:44 tarihinde düzenlendi.

#ercan43' tarafından 26.07.2011 16:57:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Temmuz 2011, 16:54 - İp: 92.***.**6.236
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Gelen aciklama nedense beni 1tatmin etmedi..Cok yazik..

"""Komando erleri, özel eğitim merkezlerinde 10 hafta süreyle yoğun bir eğitim almakta, bu eğitim tertip edildikleri birliklerinde de devam etmektedir"""

Vay anasini satayim 10 haftada Rambo yaratiriz biz gibi olmus bu aciklama...

"""Çatışma sırasında etkisiz hale getirildiği görülen 5 terörist, arazide bulunamamıştır. Yoğun duman perdesi gerisinde çekilen teröristlerin, bu cesetleri de götürdükleri veya bir yere gizledikleri değerlendirilmektedir."""

Adamlarin hic korkusu yok masallah.Sirtlarina atip yada bi yerlere saklayacak kadar zamani bulmuslarda,sonrada kacmislar.Bunlar zor toparlar kendileri diye dusunmus olsalar gerek...

Yani bizimkiler pusuya dusmemisler aciklamalara gore zaten aramayi bizimkiler yapmaya baslamis ve gorevleri oymus.Yani be gozunu sevdigimin ordusu,sen aramani boyle yapacak ve ararkende zahiyat veririm bu normal diye aciklama yapacaksan,arama anasini satayim.Burak onlar gelsin sen gardini al...Yilanin deligine comak sokmasini bilmiyorsan burak cikmasini bekle sonra isini bitir.

Uzuluyorum.Hayir PKK bi sehri ele gecirir,girersin en ucra kosesine kadar arar,zahiyatta verirsin ama neticede sehri kurtarirsin.Ama allahin daginda ,in cin top atan dagindada boylesine cok sehit verdigin sekilde bir aramada burak kalsin be kardesim,burak...

#ozansan' tarafından 26.07.2011 18:46:17 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Temmuz 2011, 18:45 - İp: 221.***.**3.132
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ozonsan emmi hikaye bunlar. beceriksiz ordu ile olmıyvağı açık. bu beceriksiz hökümetlede olmamakta buda açık. hele içişleri bakanını görmeye tahammül edememekteyim.ne biçim bir adam o öyle.
yav israil napıyo teröristi arabada giderken yok ediyo. lan bizimkileri arazide bulamamaktalar bizim beceriksizler.
kürtlerle derdim yok benim. lakin kürdü Türkmen diye yutturmaya çalışanlarla derdim. üçkağıtçılar. yedik bizde tunceliTürkmeni hikayesini. elbet kürt olmk ne ayıp ne günah. kürt kürttür türkte türk. saygımız vardır. bu ülke kürtlerinin %75 i akepeye oy vermekte. akıllıyani büyük çoğunluğu. hem defeatle arz ettim bizim ilçenin eski adıda kürt köyü.
büyükanıtın amerika artık çekilmeli türkiyedediği anda çekildiğini bundan başbakanın bile haberi olmadığını en aptal insan bile bilmeke. bilmeyen varmı.
hükümet ilekarşılıklı ne anlaşmaya vardılar bilmem. lakin audiyi götürdü.
yeni a6 2.0 tdi 177 hp bilmemtronik ortalama 5 litre yakmakta imiş.

Tarih: 26 Temmuz 2011, 20:26 - İp: 78.***.**5.143
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

cmukları kesiyorum. yaklaşık 9 bin falan olmuşlar gene .fatura kesmek ölüm valla.

Tarih: 26 Temmuz 2011, 20:40 - İp: 78.***.**5.143
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

TV den haber bültenlerini izliyorum.
Güneydoğu kırsalıyla, kasabasıyla, köyüyle, şehiriyle terörist kaynıyor.
Asker savunmaya çekilmiş.
Hergün ya tacize uğruyor, ya pusuya düşürülüyor, ya da saldırıya uğruyor.
Poliste de durum aynı. Farklı değil.

Devlet tarafında görev yapan korucular kendi can dertlerine düşmüş, onlar da sinmişler.

Hükümet halâ önlem alacağız, alıyoruz diye kamuoyunu oyalama, gazını alma, sakinleştirme politikası içinde. İleri demokrasi palavraları ile halkı resmen kandırıyorlar. Yapacakları hiç bir şey yok. Sadece günü kurtarmaya bakıyorlar. Kendileri de yaz tatiline çıkmış durumdalar.

Bu arada PKK destekli kürtçüler özerklik ilân ettiler. Hükümetten tık yok.
Şimdi ise DTK, sözde özerk kürdistan için önümüzdeki ay 43 ilde sandıkları kuracak ve delege seçimi yapacak. Delege demek, sözde özerk Kürdistanın milletvekilleri demek.
Bakınız hükümetten yine tık çıkmayacak. Seçimi rahatlıkla yapacaklar...

Göreceksiniz yakın gelecekte sözde bağımsız kürdistan'ı ilân edecekler.

Hükümetten yine ses, soluk çıkmayacak. İleri demokrasi palavraları altında Güneydoğu göstere göstere, bağıra, bağıra Türkiye'den kopup gidiyor.

Ama hiç önemli değil. % 50 nasıl olsa endişe duymuyor. Onlar rahat.

#ercan43' tarafından 26.07.2011 21:00:12 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Temmuz 2011, 20:58 - İp: 92.***.**6.236
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ercan ağabeye katılıyorum. evlet bu kadar pasif kalamaz. beceriksiz politikacılar ve askerlerle olmamakta bu iş. hele çarkçı başı gibi anamahalefetle hiç olmaz.

Tarih: 26 Temmuz 2011, 21:08 - İp: 78.***.**5.143
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Pazarbey hemşehrim, ben de sana katılıyorum. Bizim CHP malesef bu konularda pasif kalıyor. Kılıçdaroğlu ve ekibi şimdilik deneme sürecinde. Böyle giderse yakında defteri dürülür...

Tarih: 26 Temmuz 2011, 21:20 - İp: 92.***.**6.236