bülentkurt
bülentkurt (üye)
İstanbul / Amatör

Karma Sergi

fotoğraf sergisi için bir grup oluşturabilirmiyiz..

Tarih: 5 Ekim 2005, 11:00 - İp: yok
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

İsterseniz İstanbul gurubuna mail de göndereblirim ama bu organizasyonda 15 - 20 kişiden fazla katılım olmaması daha doğru olacak gibime geliyor. Ayrıca oluşumun geleceği açısından özellikle ceko'nun olmaması tercih nedenide olabilir. Şaka bir yana tüm İstanbul üyelerine olmasa bile en azından galeride fotoğrafı olanlara mail gönderebilirim.

Sevgili @thalasa aynı anda yazmışız yeni bir cevap yazmayayım altına devam edeyim dedim, sitenin görüşmelerde faydası olacaksa tabiiki sonuna kadar yanınızdayım ayrıca etkinliğin duyurusunuda gerek mail yoluyla gerekse site içinde her şekilde yapabilirim.

#fdiker' tarafyndan 26.10.2005 20:41:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Ekim 2005, 20:29 - İp: yok
fotoser
fotoser (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

suysal şu sergiden elde edilecek geliri bana bağışlasanızda bende bi para flaş sistemi alsam da size dua etsem daha hayırlı olmazmı?fdiker sen ne dersin?

Tarih: 26 Ekim 2005, 21:00 - İp: yok
thalassa
thalassa (üye)
İstanbul / Amatör

Selamlar dostlar , son yazımı kaleme aldıktan sonra seyahate çıktığımdan başka da bir yazı yollayamadım. Şimdi görüyorum ki pek fazla katılım yok gibi duruyor.
Ne oldu niyetler?

Selamlar Fikret bey , yukarıda anlattığım gibi olduğundan size de yazamadım..Bir saat kadar önce İstanbula döndüm...Sergi konusunda arkadaşların hevesi yok gibi duruyor.EĞer karar değiştirirlerse daha önceki yazılarımda bahsettiğim gibi yardımcı olmaya çalışacağım ben de.Ama öncelikle sergiye katılacaklar bir şeyler yazsınlar katılımı görelim derim.Şimdiye kadar bu konuya sıcak bakanlar 3-5 kişi oldu çünkü...

sevgiler

Tarih: 30 Ekim 2005, 08:43 - İp: yok
bülentkurt
bülentkurt (üye)
İstanbul / Amatör

hoş geldin thalassa toplantı için bir gün ortaya attım 13 kasım saat 13'te çaydanlık kafe şimdi xn sen hüzün seli birde ben ortada görünüyoruz şimdilik istanbulda olupta bu olayda yer alıcaklar yazsınlarki katılımı görelim.

Tarih: 31 Ekim 2005, 10:36 - İp: yok
xnpurple
xnpurple (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Kimse yazmıyoo niyee...

Tarih: 31 Ekim 2005, 11:53 - İp: yok
bülentkurt
bülentkurt (üye)
İstanbul / Amatör

evet xn millet yok oldu

Tarih: 31 Ekim 2005, 12:28 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar ben buradayım...Ya biz cidden bir araya bgelip ne tanışabilicez ne gezi falan yapıcaz nede sergi açabileceğiz...Ama müsterihim ki ben hazırım ve benım gibi bir kaç arkadaş daha var...

Gezi olsun dediler tama araç benden Çok uygun fiyata gidelim dedim yine ses yok...

Tarih: 31 Ekim 2005, 13:01 - İp: yok
bülentkurt
bülentkurt (üye)
İstanbul / Amatör

xn şöyle bir şey yapalım karma sergiye katılacaklar toplantıya gelsin.katılanlar

Tarih: 31 Ekim 2005, 13:01 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

Bülent bey anyı anda yazmışız sanırım farketmemiş olamznza karşılık...

Tarih: 31 Ekim 2005, 13:08 - İp: yok
ceko
ceko (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Abiler ablalar bende geliyorum demiştim daha önceden. 13 kasım ok. sayın fdiker sitenin anasayfasından duyursun. 13 kasım saat 13.00'da ortaköyde buluşduğunu. Bu arada milletin birbirini tanıması açısından herkes yakasına kırmızı bir karanfil taksın ya da makinelerini boynuna assın

Tarih: 31 Ekim 2005, 13:11 - İp: yok