bülentkurt
bülentkurt (üye)
İstanbul / Amatör

Karma Sergi

fotoğraf sergisi için bir grup oluşturabilirmiyiz..

Tarih: 5 Ekim 2005, 11:00 - İp: yok
thalassa
thalassa (üye)
İstanbul / Amatör

SELAMLAR,
Aslında nefis olur böyle bir sergi.gerçi burada zaten fotoğraflar sergileniyor ama, hem sergi hazırlığından dolayı fotoğrafçılar birbirleri ile tanışır , hem de seyircilerin fotoğraf kağadının üzerindeki yargısı görülür.
iyi fikir

sevgiler

Tarih: 11 Ekim 2005, 20:19 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

gercekten de harika bir fikir..
........
ben de katilabilir miyim gruba bulentkurt?

Tarih: 11 Ekim 2005, 22:47 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

Valla arkadaşlar bir sergi iyi olur ustelık dahası bırbırımızı tanımış oluruz bu buluşma meselsini ciddi cidd gorusmek lazım ya

Tarih: 11 Ekim 2005, 22:59 - İp: yok
bülentkurt
bülentkurt (üye)
İstanbul / Amatör

merhaba bir haftadır belgrattaydım, siteyle ilgilenemedim, kusura bakma dadanagast cevabı geç yazıyorum, valla böyle bir sergi bence her açıdan mükemmel olur. Seninde katılmanı tabiki isterim ve tanışmış oluruz böylece, hemde yapılan çalışmalar değerlendirilir.

Tarih: 16 Ekim 2005, 14:37 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

o halde nasil baslanacak bu olaya?.. kimler daha katilacak?

Tarih: 17 Ekim 2005, 09:23 - İp: yok
bülentkurt
bülentkurt (üye)
İstanbul / Amatör

sergiye katılmak isteyenler sergi resimlerini tespit ederler
İstanbulda bir sergi salonu tutulur. Tanıtımda yapılır ve böylece sergi gerçekleştirilebilinir.

Tarih: 18 Ekim 2005, 17:47 - İp: yok
bülentkurt
bülentkurt (üye)
İstanbul / Amatör

mesela yılbaşından sonra şubat veya mart ayında yapılabilir.

Tarih: 18 Ekim 2005, 17:49 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

o halde sergiye fotograf yetistirmek gerekiyor..
kacar tane fotograf ile katilmak gerekir diye soracagim ama bir fotograf bile yeterli sanirim..

Tarih: 18 Ekim 2005, 21:03 - İp: yok
xnpurple
xnpurple (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Arkadaşlar şu an müzecilik okuduğum için sergi organizasyonları konumuza giriyor. Sınıftaki arkadaşlar da çok hevesli bir takım sergiler düzenlemek için. Bir proje olarak bunu ele alıp gerçekleştirebiliriz. Ben yardımcı olabilirim yani organizasyonda. Bir araştıriiim şimdi nerde ne zamana gün verirler vs. çünkü en son arkadaşım için sordğmda 2 yıl sonraya gün verdiler

Tarih: 22 Ekim 2005, 14:07 - İp: yok
thalassa
thalassa (üye)
İstanbul / Amatör

Selamlar,
Bir fikrim var ama işe yarar mı bilmiyorum. Sergi salonu aranacağına , İstanbul da bir sürü büyük alışveriş merkezi var ve insanları çekebilsinler adına çeşitli etkinlikler yapmaktalar.Eğer konuşulursa onlarla sergi salonlarının tarih ve gün verilmesi beklenilmez.Hem de daha büyük kalabalıklar tarafından izlenmiş olur.

sevgiler

Tarih: 22 Ekim 2005, 14:21 - İp: yok