netfotograf
netfotograf (Yönetim)
İzmir / Firma

Netfotoğraf Canon Eos 30d Test:

Değerli üyelerimiz.

Netfotoğraf sitesi olarak sizlere daha önce sitemizce yapılacağını duyurduğumuz makina testlerinin ilkini Canon Foto-Video Türkiye Mümessili Erkayalar dan sitemize gönderilen Canon nun EOS 30D modeli başlatmış bulunuyoruz.

Bu testin sitemizde ve Türkiyede bir ilk olmasından dolayı eksikliklerimiz olabilir.Amacımız burada açtığımız bu forum ile bizlere bundan sonraki testlerimizde yön vermeniz ,test ettiğimiz Canon EOS 30D fotoğraf makinası hakkında görüş ve düşüncelerinizi buradan paylaşabilmeniz.

Testi gerçekleştiren arkadaşımız AS (Adnan) ın yaklaşık bir buçuk aylık çalışması sonucunda ortaya çıkan bu inceleme sizlere sunulmadan önce sitemizde fotoğrafçılık ve ekipmanları konusunda bilgisine güvenebileceğimiz arkadaşlarımızın önerileri doğrultusunda hazırlanmıştır.

Buradan sitemiz adına bu arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Canon EOS 30D hakkındaki görüşlerinizi bu topicten ,DSLR / DSLR Like Satın alma rehberinden yapabileceğiniz gibi Test sayfamızda ki "Forumda Canon Eos 30D" başlığı altından da bu topiğe ulaşabilirsiniz.

Canon EOS 30D Test sayfasına giriş için tıklayınız.

Saygılarımızla Netfotoğraf.

Testi hazırlayan: As ( Adnan )

Teste yorum ve görüşleri ile katkıda bulunan arkadaşlarımız:

Dadanagast ( İlker )
Burkay ( Murat )
Ömergin ( Ömer ).

#netfotograf' tarafından 12.10.2006 12:00:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Ekim 2006, 01:47 - İp: 81.***.**0.119
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Önemli bir eksiği giderme yolunda başarılı bir adım atılmış. Emeği geçenleri gönülden kutluyorum.

Tarih: 12 Ekim 2006, 10:14 - İp: 85.***.**8.168
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Güzel bir çalılşma olmuş, tebrikler

Tarih: 12 Ekim 2006, 10:29 - İp: 212.***.**0.50
adem yener
adem yener (üye)
İstanbul / Amatör

bu test benim işime çok yarıyacak sağolun teşekkürler

Tarih: 12 Ekim 2006, 11:20 - İp: 85.***.**0.156
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Adnan hocam
Belki ben yanılıyorum yada göremiyorum ama hemen uyarayım dedim.
Test sayfasına giriş pek belli değil... Yani ana sayfada da görünür bir düğme yada link yok..
Bu topikteki ilk mesajada bir link koysanız iyi olur diyorum..
Yani tesadüfen "satın alma rehberi" bölümünün üzerindeki 30D fotoğrafının üzerine mause gelmese tıklayacağım yok..
TOPARLIYORUM.. test sayfasını daha görünür ve bariz düğmeler linkler koyarsanız iyi olur.. diyorum ve ben hemen kendi adıma yapıyorum

30D TEST SAYFASINA IŞINLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ

http://www.netfotograf.com/canon_eos_30d.asp

Tarih: 12 Ekim 2006, 11:38 - İp: 81.***.**3.156
borahan
borahan (üye)
İstanbul / Amatör

tesekkurlar as ve yorumlar için diger arkadaslara... başarılı bir inceleme devamının kısa zamanda gelmesi dileğiyle..

Tarih: 12 Ekim 2006, 11:40 - İp: 85.***.**5.16
as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Vedat uyarın için teşekkürler.

Tarih: 12 Ekim 2006, 12:04 - İp: 81.***.**0.119
Emre.
Emre. (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Hayirli olsun as
Testte kullandigin fotograflari kendin mi cektin ?

Tarih: 12 Ekim 2006, 13:38 - İp: 217.***.**2.65
behri
behri (üye)
İstanbul / Amatör

Şimdilik bir göz gezdirebildim.
Uyumlu objektifler ve aksesuarlar diye bir başlık da olabilir miydi acaba.(Görememiş de olabilirim)
Emeği geçenlerin eline sağlık.

Tarih: 12 Ekim 2006, 17:17 - İp: 81.***.**1.106
iborotti
iborotti (üye)
Yurtdışı / Amatör

oldukça başarılı bir test olmus türkce ve bu kadar ayrıntılı bir test bulmuk kolay degildi devamını diliyorum.

Tarih: 12 Ekim 2006, 17:58 - İp: 83.***.**3.243
as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Emre selam.
Test te kullandığımız fotoğrafların tümünü ben çektim.Bundan sonraki testlerimizde de galeri bölümü hariç test çekimlerimizi aynı mekanlarda yapmayı planlıyoruz.

Galeri bölümündeki fotoğraflar Ülkemizin güzel yerlerinin gösterilebilmesi amacıyla İzmir,Denizli,Eskişehir,Fethiye Göcek,Didim,Kuşadası,Selçuk Şirince,Aydın Afrodisyas gibi farklı yerlerde çekildi.

#as' tarafyndan 12.10.2006 19:52:42 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Ekim 2006, 19:46 - İp: 85.***.**9.5