dagbulent
dagbulent (üye)
Konya / Amatör

Canon S2 Paylaşımları

Canon S2 makinesi olan arkadaşlar,

Bu makine ile ilgili bilgi paylaşmak isteyen ve/veya sorunu olan herkes burada toplansın bence. O forum senin bu forum benim diye deli divane gibi dolaşmaya da bir son verelim.

İlk soruyu da ben sorayım o halde
Manuel focus nasıl kullanılıyor? Mesela bazen AF ile bir konuyu makine netleyemiyor. Bu durumda MF ile kendimiz netleme yapabilir miyiz? Nasıl yapıcaz? Daha önce hiç DFM kullanmadığım için mazur görün lütfen.
İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Tarih: 13 Ekim 2005, 09:54 - İp: yok
cez
cez (üye)
İstanbul / Meraklı

Portigo bende de yarım var wide gönderdiğini gönderiyorum.Ama senin hotmail sorun çıkarabilir.İyi bayramlar

Tarih: 4 Kasım 2005, 13:52 - İp: yok
portigo
portigo (üye)
İstanbul / Meraklı

benim hotmail 250 mb
gönderilen dosya 250 den büyükse
[email protected] da olabilir
sanada iyi bayramlar

Tarih: 4 Kasım 2005, 18:18 - İp: yok
yurey
yurey (üye)
Hatay / Amatör

Merhaba Dagbulent; ben Yusuf Reyhani..
Bu siteye kısa bir süre önce üye oldum, ben de S2 kullanıcısıyım. Forumdaki diğer arkadaşlarla s2 ile ilgili yazışmalarınızı ara ara takip ediyorum. Fotoğrafçılık teknikleriyle ilgili fazla bilgim olmadığı için foruma katılamadım. Daha önceden tanışamasak da s2 nin türkçe kullanım kılavuzunu istesem acaba yardımcı olur musunuz?
Kullanım kılavuzunu gönderir yada bu konuda yol gösterirseniz minnettar olurum...
Yapacağınız her türlü masrafı belirteceğiniz hesaba gönderebilirim...
email adresim: [email protected]
Göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim...

Tarih: 4 Kasım 2005, 23:49 - İp: yok
v.i.p
v.i.p (üye)
Ankara / Meraklı

Merhaba arkadaşlar, Biliyorum sizi çok uğraştırıyor ama türkçe klavuza benimde gerçekten çok ihtiyacım var adresimi aşağıya yazıyorum, İlginize şimdiden teşekkür ederim,,,,

[email protected]

Tarih: 7 Kasım 2005, 12:48 - İp: yok
cez
cez (üye)
İstanbul / Meraklı

Arkdaşlar bizde de yarım var.Ben de wide dan bekliyorum.Bayram sonrası göndereceğini söyledi.Bana gelince size de yollarım.Biraz daha sabır.Biz 2 aydır bekliyoruz pazarbeyle.Gerçi o bizden ayrılıyor ama neyseeeee..........

Tarih: 7 Kasım 2005, 20:41 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

s2 ye alıcı yokki ayrılayım.Yoksa milleti tehditmi ediyorsunuz almayın diye.Kimsa almıyor yav.

Tarih: 7 Kasım 2005, 21:53 - İp: yok
cez
cez (üye)
İstanbul / Meraklı

Pazarbey arkadaşlarıma söyledim ama biz daha o makineye hazır değiliz diyorlar.Şansına küs..Bir süre daha bizimlesin.Hehe

Tarih: 8 Kasım 2005, 12:37 - İp: yok
portigo
portigo (üye)
İstanbul / Meraklı

sevgili cez
bana klavuzu gönderen sendin galiba teşekür ediyorum baya geç oldu ama...

Tarih: 11 Kasım 2005, 22:53 - İp: yok
cez
cez (üye)
İstanbul / Meraklı

Bir şey yapmadık bana geleni yolladım o kadar ama gerisi gelmedi yahu. wide nerdesin arkadaşım.
dagbülent zaten gaiplere göç eyledi.

Tarih: 11 Kasım 2005, 23:19 - İp: yok
portigo
portigo (üye)
İstanbul / Meraklı

olsun canım acelesi yok acele işe şeytan karışır

Tarih: 11 Kasım 2005, 23:31 - İp: yok