dagbulent
dagbulent (üye)
Konya / Amatör

Canon S2 Paylaşımları

Canon S2 makinesi olan arkadaşlar,

Bu makine ile ilgili bilgi paylaşmak isteyen ve/veya sorunu olan herkes burada toplansın bence. O forum senin bu forum benim diye deli divane gibi dolaşmaya da bir son verelim.

İlk soruyu da ben sorayım o halde
Manuel focus nasıl kullanılıyor? Mesela bazen AF ile bir konuyu makine netleyemiyor. Bu durumda MF ile kendimiz netleme yapabilir miyiz? Nasıl yapıcaz? Daha önce hiç DFM kullanmadığım için mazur görün lütfen.
İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Tarih: 13 Ekim 2005, 09:54 - İp: yok
portigo
portigo (üye)
İstanbul / Meraklı

bugün sirkeciye lens almaya gittim ama boyutlarından dolayı gözüm korktu ben makine küçülsünde cebime girsin derken baya büyüyecekti hem üstelik erkayalarda zaten yoktu gelmemişti (herzamanki gibi)

Tarih: 2 Kasım 2005, 22:50 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

s2 de ıs çok iyi çalışıyor.ıs siz makina kullanmayan bilmez. Is ye alışınca sanki işe yaramıyormuş gibi geliyordur.

Tarih: 2 Kasım 2005, 22:58 - İp: yok
volkans
volkans (üye)
İstanbul / Meraklı

slm bende hobı olarak ılgılenmek uzere bu forumdanda yararlanarak terddutte kalmadan s2 aldım ve makınenın daha dogrusu fotografcılıgın temel konularını bılmıyorum.bu durumdada anı fotograflarını auto modunda cekmekten baska secenegım olmuyor.oysa gun ısıgında ve gece ısıgında makınanın ozellıklernı kullanıp daha sanatsal resımler cekmek ıstıyorum bu konuda bana yardım edermısınız.bırde baslangıc ıcın secım nasıl sızce...?

Tarih: 3 Kasım 2005, 02:24 - İp: yok
volkans
volkans (üye)
İstanbul / Meraklı

bu forumda nasıl konu acabılırım boyle cevap lamak yoluyla soru sormak zor oluyor.forumdakı arkadasları daha oncesınden takıbettıgım kadarıyla tanıyorum s2 cıler olarak fotografcılık da olmak uzere yardımlarınızı beklıyorum

Tarih: 3 Kasım 2005, 02:27 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Altı ay Bir yıl auito ayarında durmadan çek.Zamanla diğer ayarları kullanamayı öğrenceksin.
Karete kid in yerleri silmesi misali.

Tarih: 3 Kasım 2005, 10:14 - İp: yok
wide
wide (üye)
İstanbul / Meraklı

arkadaşlar herkesin ramazan bayramı kutlu olsun !
kılavuzu xtolga ve cez e gönderdim.tabii bayağı bir zamanımı alıyor.vakit yetersizliğinden ötürü pazarbey ve diğer arkadaşlara xtolga veya cez gönderir umuyorum.olmazsa eğer bana başka bir yol gösterin,oraya upload edeyim herkes alabilsin.pc ile pek haşır neşir değilim de

Tarih: 3 Kasım 2005, 10:22 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 3 Kasım 2005, 10:36 - İp: yok
wide
wide (üye)
İstanbul / Meraklı

pazarbey bir kısmını sana yolladım ama pek fazla vaktim yok inşallah bayram sonrası.kusura bakmazsın umarım

Tarih: 3 Kasım 2005, 10:41 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

vide düşünmen yeterli [email protected] adresi 1 gb limitli imiş.Oraya gönderebilirsin.
Teşekkür ederim.

Tarih: 3 Kasım 2005, 17:47 - İp: yok
portigo
portigo (üye)
İstanbul / Meraklı

yaw eliniz değmişken banada gönderin mailimde dursun
[email protected]

Tarih: 4 Kasım 2005, 01:20 - İp: yok