osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

S9500 Fun Club Şu An Kurulmuştur!

Arkadaşlar benimde S9500 modelini bugün almamla faal olarak S9500 fun club'ın kurulması şart olmuştur.Dilek,
şikayet,öneri,bilgi paylaşımı,kullanım,test,görüşler,
teknik sorunlar,fotoğraflar üzerine yorumlar,yeni gelişmeler vb. birçok konuyu burada hızlı bir şekilde tartışacağız.Bilinmeyenlere ışık tutup,profesyonelliğin peşinden gideceğiz.

Bu forumda yorumlarını,yardımlarını,bilgisini ve emeğini bizimle paylaşan herkese teşekkür ederim

#osmanlı' tarafından 15.07.2006 22:45:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mart 2006, 15:08 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

orko kesinlikle d80..

.....

kivanc sen ne yaptin hocam? ayse zaten ahmet'in metresi idi.. ayse ayni zamanda murat ile de iliskideydi, hatirlasana.. fatma, murat'in annesi ve ahmetin de karisi.. ahmet, meral'in babasi ama fatma annesi degil..ayse meral'in annesi ama ayni zamanda sevgilisi.. ayni zamanda murat'in da.. ahmetin de.. ama fatma ile meral iyi anlasiyorlar ve meral aslinda annesinin fatma oldugunu zannediyor..murat ise, meral'in kardesi olmadigini biliyor, o yuzden de evlenecekler.. ama fatma hala daha isin icinden cikabilmis degil.. murat ile meral, fatmaya nasil iliskilerini anlatabileceklerini dusunuyorlar.. cunku fatma, muratla meral'in kardes olarak birbirlerini bildigini dusunuyor.. ama aslinda degiller.. zaten ayse de aslinda meral'in annesi degil.. ahmet de meralin babasi olduguna inaniyor ama aslinda babasi degil..
ahmet aslinda fatma ile de evli degil.. ayni evde yasiyorlar ama nikah yok aralarinda.. murat ise zaten onlarla hicbir zaman birarada yasayamadi; universite bitirmekle mesguldu..
meral ise, aslinda hemsireydi.. ve murat ile ambulansdan bir hastayi cikartirken tanismislardi.. hasta olmustu ama murat ile meral'in asklari yeni hayat bulmustu..
ama murat, gencligin verdigi heyecanla ayse ile gizli gizli gorusuyordu..
ammmaaaaaan, neyse.. sonucta hepsini oldurdugun iyi oldu aslinda.. the end..

Tarih: 3 Eylül 2006, 14:02 - İp: 62.***.**2.10
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

İlker senin yazın beni bitirdi ya.Gülmekten zor yazıyorum yazıyı.O anlam karmaşasıda nedir öyle?

Ben başından beri takip ediyorum anlamadım,ya yeni başlayanlar?

Hele son yazın ipin ucunu tamamen kopardı.

''ammmaaaaaan, neyse.. sonucta hepsini oldurdugun iyi oldu aslinda.. the end.. ''

Ellerim nasır tutacak alkışlamaktan,ağzım ise gülmekten düşecek,Ajda Pekkan gibi estetik olmak zorunda kalacağım

Tarih: 3 Eylül 2006, 14:07 - İp: 85.***.**1.141
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

ajda pekkan gibi estetik..

kivanc, valla ben de gulmekten su anda yere yigilmak uzereyim.. (ciddi birsey olmasin.. neyse..)
ama ayni zamanda falci teyze olayi da cok iyi.. bakalim adnan duyunca neler diyecek..

Tarih: 3 Eylül 2006, 14:12 - İp: 62.***.**2.10
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Adnan abi gitsin orada 30D'yi test etsin yani işin zor kısmını ona bırakalım.

Bizde burda sitenin ilerlemesi için en kral esprileri üretelim.Test edelim.Eğer gülmekten öldüren espri bulursak,yani sen okuduktan sonra bir daha foruma gir(e)mezsen ,

esprileri ardı arkasına patlatacağım.

Fikret bey bana öyle bir görev verdi.Dedi ki sitenin sayısı git gide artıyor kıvanç,bu gidişe bir dur demek lazım.

Bak mesela İlker sitenin eski kadrolusu ve aramızda en çok net maaş onun(açılımı netfotograf maaaşı ).

Onu gülmekten öldürürsen(Allah gecinden versin ),sana 5 maaş ikramiye dedi.

Adnan abiye ise 3 maaş ikramiye biçti.Pazarbey'e 25...

Tarih: 3 Eylül 2006, 14:17 - İp: 85.***.**1.141
orko76
orko76 (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

Tarih: 3 Eylül 2006, 14:32 - İp: 85.***.**7.32
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

once pazarbeye yuklen o halde kivanc..
ama pazarbey, yasli topraktir.. aman eski topraktir.. birseycik olmaz ona..
net maasin acilimi demek netfotograf maasi..
kivanc valla sigaram bitti, su anda neredeyse bitkisel hayata girmek uzereyim ama yine de forumun basindan kalkamiyorum, gordugun gibi.. ben en iyisi mi gidip bir paket sigara alip da geleyim..

Tarih: 3 Eylül 2006, 14:32 - İp: 62.***.**2.10
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

İyi bare oh be İlker gittiğine göre topic bana kaldı.İstediğim gibi at koşturabilirim.Evet sitedeki tüm forumları Nü bölümüne taşıyorum

Tarih: 3 Eylül 2006, 14:36 - İp: 85.***.**1.141
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

daha gitmemistim kivanc..
bence de bu konuyu nu'ye tasisak fena olmayacak.. hatta yeni bir bolum acilsin, mustehcen diye, oraya tasiyalim..

Tarih: 3 Eylül 2006, 14:41 - İp: 62.***.**2.10
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

İlker bu arada benim açtığım klübü yakında kapatacaklar.Ruhsatsız olarak işletmekten.

Valla klübün namı kirlendi senin ve benim sayemde.

Önceden alın terimle yüklüyordum fotolarımı,kimse yorum atmıyordu ama kendi yağımla kavruluyordum.Müstehcen hikaye aldı başını yürüdü,ama klübümün namusu kirlendi.

Bunu hemen temizlemem lazım.Üzgünüm ihale sana kaldı.

Dermişim.

İlker siteye fotoğrafçılık hikayeleri diye bir bölüm açsak olur mu?

Ben sen ve birkaç yazar kadrosu kurup arkası yarın(pardon arkası haftaya) şeklinde mizansen üretip sitede yayınlasak olmaz mı?

Fikret bey ne der?

Kabul ederse onada başrol teklifinde bulunurum

Tarih: 3 Eylül 2006, 14:47 - İp: 85.***.**1.141
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

basrol fikretin demek..
kivanc valla yapalim hocam.. arkasi haftaya olsun, daha iyi olur dedigin gibi.. istersen ac bir konu serbest kursude..
...
bu arada sizin klubun namusunu kirlettigimin farkindayim.. isterseniz hemen kluple nikah kiyayim..
allahin emri ile s9500'i kendime istiyorum..

Tarih: 3 Eylül 2006, 14:53 - İp: 62.***.**2.10