osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

S9500 Fun Club Şu An Kurulmuştur!

Arkadaşlar benimde S9500 modelini bugün almamla faal olarak S9500 fun club'ın kurulması şart olmuştur.Dilek,
şikayet,öneri,bilgi paylaşımı,kullanım,test,görüşler,
teknik sorunlar,fotoğraflar üzerine yorumlar,yeni gelişmeler vb. birçok konuyu burada hızlı bir şekilde tartışacağız.Bilinmeyenlere ışık tutup,profesyonelliğin peşinden gideceğiz.

Bu forumda yorumlarını,yardımlarını,bilgisini ve emeğini bizimle paylaşan herkese teşekkür ederim

#osmanlı' tarafından 15.07.2006 22:45:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mart 2006, 15:08 - İp: yok
vozgur
vozgur (üye)
İstanbul / Amatör

Mustafa bey kitap bugun elime gecti. Baskı kalitesi super Buradan size ve Ahmet beye teşekkürlerimi iletiyorum.

Tarih: 26 Mart 2006, 20:05 - İp: 85.***.**3.33
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

rica ederim vozgur. Güle güle kullan...

Tarih: 26 Mart 2006, 20:38 - İp: 85.***.**8.52
rkantarci
rkantarci (üye)
İstanbul / Amatör

teşekkür ederim osmanlı kardeşim makinemi teknosadan aldım tertemiz duruyo, ama aksesuarı yok çantasından başka bilgin için sağol.

Tarih: 26 Mart 2006, 22:18 - İp: 85.***.**4.129
applemac
applemac (üye)
Konya / Amatör

sevgili Mustafa abi size birkez daha çok teşekkür ederim.. kitabımı bende dün aldım. gerçekten çok çok kaliteli bir kaynak.. kitapta sanırım küçük kızınızın resimleri de var ve çok çok tatlı bir çocuk.. Allah analı babalı büyütsün.. yanlışım yoktur umarım..

Tarih: 26 Mart 2006, 22:59 - İp: 88.***.**4.181
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Teşekkürler applemac,
henüz dört yaşında ama fotoğrafla şimdiden iç içe oldu. SLR makineleri bile otomatik moda alarak denedik geçen gün.
Kitabın sizlerin hoşuna gitmesi sevindirici bir şey. Sizin gibi fotoğrafa ilgili kişilerin yorumları gerçekten önemli.

Tarih: 26 Mart 2006, 23:11 - İp: 85.***.**8.52
ozgurs59
ozgurs59 (üye)
Adana / Amatör

MUSTAFA ABİ bana da gönderdiniz mi kitap? ya da yarın falan mı göndereceksiniz,,kusura bakmayın sizide rahatsız ediyor gibi oldum.. ama sabırsızlanıyorum kitap için

Tarih: 26 Mart 2006, 23:40 - İp: 88.***.**8.3
muratreis
muratreis (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Gecen aksam arkadaslarla (ailecek) toplandik... Eglence falan.. Hadi fotograf cekelim dediler... Bir arkadas yok murat ceksin onun makinesi daha guzel... Yav etmeyin eylemeyin... Yokkkkk dediler aldik makineyi ailenin fotografcisi olarak... Bol bol cektiriyorlar, olmadi bir daha... Hemen bilgisayara aktariyoruz (duzenek hazir ) Neyse bu arada dostlardan birisi hafif (yok yok bayagi) cakir keyif oldu... 8 yillik evli esi onu daha once boyle gormemis.. Bende caktirmadan video moduna gectim... Goruntu kalitesine birsey diyemem ama tam bir klasik video cekimi oldu... Muhtesem bir arsiv ve ani oldu... Pazar gunu videoyu seyrederek ve bol bol gulerek gecirdik... Yav iyiki almisim bu makineyi...

Tarih: 27 Mart 2006, 12:10 - İp: 81.***.**9.145
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Positif kitabim geldi.Çok güzel gerçekten. Babamın siyah beyaz ve bayağı eski bir fotoğraf kitabı vardı. Onun gibi teknik değil ama çok daha eğlenceli bir kitap.
Ayrıca baskı kalitesi mükemmel.Tam benim istediğim gibi.

Tarih: 27 Mart 2006, 12:54 - İp: 85.***.**8.203
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Gençler hepinizin kitabı hayırlı olsun.Tabii benim ki de...
Ahmet ve Mustafa Hoşbakan abilerimize ne kadar teşekkür etsek az.Bizim,sitenin ve fujifilm'in başından,Allah eksik etmesin onları
Kendim ve S9500-S5600 kardeşleri adına

Tarih: 27 Mart 2006, 18:03 - İp: 88.***.**7.53
ozgurs59
ozgurs59 (üye)
Adana / Amatör

MUSTAFA ABİ BENDE BURADA SİZE VE SİZİN ADINIZA AHMET HOŞBAKAN ABİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM...
ARKADAŞLARIN DA BELİRTTİĞİ GİBİ BASKI KALİTESİ ÇOOK İYİ..
AKŞAM DERSİM OLDUĞU İÇİN ÇOK FAZLA İNCELEYEMEDİM AMA GECE ELİMDEN DÜŞMEZ SANIRIM.
BU YARDIMSEVERLİĞİNİZE KARŞIN BİZ SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ BİLMİYORUM

TEKRAR TEŞEKKÜRLER..İYİ ÇALIŞMALAR...

Tarih: 27 Mart 2006, 20:52 - İp: 88.***.**3.126