pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Sitenin Kıymetini Bilelim.

sitemizin kıymetini bilelim....KRİTİK bir siteye abone oldum.bir fotoğraf gönderdim.bir saat içinde birçok yorum aldı.Çok yüksek bir puan alacaktı.Denyonun birisi nasıl yaptı veya yaptırdı ise üyeliğimi askıya aldı.O zaman sitemizin kıymetini anladım.Daha amatör ve daha az ukala insanlar var.Ayrıca birbirinin başarısından mutlu oluyorlar.Başka yerler öyle değil.Bu nedenle sitede şimdiye kadar kırdığım tüm arkadaşlardan özür diliyorum.Kalbini kırdığım tüm arkadaşlar hakkını helal etsin.

Tarih: 16 Temmuz 2005, 22:45 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Aslında bu dediklerinize katılmak pekte mümkün değil. Öyle olsa benim fotolarımın çok yorum alması gerekir.Ancak birçok fotomu yorum almadığı için siliyorum.genede kısmen katılmamak mümkün değil.
ozbaba o kadar değil bence. site feina değil.Lakin zaman zaman kalitede gidip gelmeler oluyor.

Tarih: 6 Ekim 2007, 05:36 - İp: 88.***.**6.188
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Kadir aynı şeyi bende farkettim.
albümde yorum yapılırken fotoğrafı ekleyen fotoğraftan daha ön planda sanki
fakat bu internet sitesini bağlamaz
üyelerin arasındaki bir sosyallik
yani yapacağımız eleştiri havada kalacaktır

Tarih: 6 Ekim 2007, 10:29 - İp: 62.***.**4.162
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

pazarbey günaydın

Tarih: 6 Ekim 2007, 10:41 - İp: 81.***.**3.185
fotoasli
fotoasli (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

gerçi bu topic 2005 de açılmış ama pazarbey kardeşimin başına gelenler bu yıl aynen bana da yapıldı o sitede ,şimdi yerli bir siteye fotoğraf yüklemeğe yemin ettim desem yalan olmaz, insan fotoğrafı, tekniğini, orjinalitesini,kompozisyonunu ,orantılarını beğenir ya da beğenmez az ya da hiç puan vermezsin olur biter ama yorum yaparken resmen insanın kişiliğine hakaret ediyorlar ..

#fotoasli' tarafından 06.10.2007 12:35:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Ekim 2007, 12:24 - İp: 88.***.**2.93
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

Yapma Pazarbey bütün fotoların epey bir yorum almış.daha fazlasını istiyorsan bilmiyorum.

Mesela senin baskül fotgrafını ben eklesem 80 tane topik açılırdı,bu ne ya bu resmi nasıl kabul ediyorlar diye.
Galeriye eklenen bazı resimlerin daha iyi denetlenmesi gerekir.Windows wallpaper eklendiğini gördük,Tv den çekilmiş çizgi film kahramanı gördük,Kendi resmini çekip koyulan fotolar gördük.
Biraz daha seçici olmak lazım.Çünkü çıta yükseltmeden kalite artırılmaz.

#kad-ir' tarafından 06.10.2007 22:42:13 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Ekim 2007, 12:48 - İp: 88.***.**5.113
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

pazarbeye laf yok

Tarih: 6 Ekim 2007, 12:56 - İp: 81.***.**3.185
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Magara fotoasli geçmiş olsun. Kolay değil tabi. Eleştiri olmalı ama hakaret olmamalı.
kadir onlar silinmeyip kalanlar.Silinenleri bi bilsen.
atakan sağol.

Tarih: 6 Ekim 2007, 13:20 - İp: 88.***.**6.188
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Senin gibi bir ustayı kaybeden site üzülsün pazarbey

Tarih: 18 Ekim 2007, 20:51 - İp: 88.***.**8.209
schwarz
schwarz (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

5 Ekim 2008 Pazar günü, Saat: Öğleden sonra Pazarbey'in işlemiş olduğu suç fotoğraflarla sabitlenmiştir. Yıllar önce kovulduğu kritik bir site için yeni oluşumlara meyil verilmekte anladığım kadarıyla.

İşte Kritik Bir sitenin fotoğraf buluşmasına katılacak kişilerin listesi Pazarbey in yanına bari facebook yazdırsaydınız...

Makdulün (Pazarbey) üyelik iptaline gerekçe olabilecek fotoğrafları şuan için paylaşmıyorum. İyi hali gözönünde bulundurulacak

Tarih: 7 Ekim 2008, 10:18 - İp: 78.***.**0.230
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

o ne kadar kritik bir siteymiş ya
pazar emmiyi şutluyorlar bana da ne zamandır sizi özledik mailleri yolluyorlar

Tarih: 7 Ekim 2008, 11:17 - İp: 81.***.**7.150