zafertekin
zafertekin (üye)
Ankara / Amatör

Sitenin İmajını Yükseltenler

Sitemizin üyesi ÖDÜL AVCILARI USTALARIMIZIN
haberlerini ve fotoğraflarını ana sayfada ve galeri sayfalarında duyurmak ve ödüllü fotoğraflarına yer vermek adına bir bölüm ayrılması sitemizin menfaatine olacagını düşünüyorum. Bu bazı arkadaşlarında bu siteden gittiklerinde söyledikleri "sitenin kalitesi düştü" laflarının ne kadar boş oldugunun ortaya çıkmasına yardımcı olur. hemde bizler geç olmadan tebrik etme fırsatını buluruz.
zira komşu sitelerde buna benzer uygulamalar var.
sitenin reklamıysa al sana reklam.
uygulamasıda zor olmasa gerek.

#zafertekin' tarafından 03.09.2007 13:23:00 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Eylül 2007, 13:22 - İp: 85.***.**3.182
portrait
portrait (üye)
İstanbul / Meraklı

kesinlikle katılıyorum Zafer Bey. Bu sitedeki bi arkadaş mesela 2007 onur ödülü aldı. Ve kimsenin haberi yok. bence bu uygulama bir an önce gelmeli

Tarih: 3 Eylül 2007, 14:00 - İp: 81.***.**5.133
ayg
ayg (üye)
İstanbul / Meraklı

ÖNERİNİZİ DESTEKLİYORUM SAYIN ZAFER BEY...

ZİRA SON EKLEDİĞİM KARENİN "NETFOTOĞRAF BULUŞMA NOKTASI" NDA OLMASININ ÇOK DA DOĞRU OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM.

"ANI" FOTOĞRAFLARI OLARAK İSİMLENDİRİLEN VE KİMİLERİNE "ANTİPATİ" YARATIYOR DÜŞÜNCESİ İLE AÇILAN BU KATEGORİDE YER ALAN FOTOĞRAFLAR, ÜST GALERİYE ÇIKAMIYOR. OYSA ÜYELERİN BAŞARILARI DAHA ÇOK DUYURULMALI, DESTEKLENMELİ, PAYLAŞILMALI VE BİLİNMELİ KANISINDAYIM...

#AYG' tarafından 03.09.2007 14:43:23 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Eylül 2007, 14:41 - İp: 85.***.**4.19
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Netfotograf blog oluşturulmalı bence. Duyurular, ödüller, geziler oradan duyurulmalı.

Tarih: 4 Eylül 2007, 08:55 - İp: 81.***.**7.49
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Zafer bey kesinlikle çok haklısın..

Tarih: 4 Eylül 2007, 11:04 - İp: 212.***.**2.147
zafertekin
zafertekin (üye)
Ankara / Amatör

çok teşekkürler arkadaşlar

Tarih: 4 Eylül 2007, 11:55 - İp: 85.***.**1.44
fdemirhan
fdemirhan (üye)
İstanbul / Amatör

Gayet yerinde bir öneri.
Bir kaç konuya dikkat çekeyim. Yayınlanacak sergi, ödül, vb haberlerin ciddi olmasını isterim.
Bugün herhangi bir internet sitesinden 1. lik almak kolay, hatta haftanın fotografı seçilip 1. oldum diyende çıkar, hatta uluslararası fotograf kabul eden 50 tane üyesi olan bir sitede haftanın fotografı seçilip, benim fotografım dünya birincisi oldu diyende çıkar.
Örnek olarak yazıyorum, kimse alınmasın, tekeli köyü internet sitesinde tüm dünyaya açık fotograf yarışması yapıyoruz diye bir ilan verin. 10 tane fotograf yollayın. 1. olun, sonra dünya birincisi oldum diye çıkın ortaya.
Mutlaka editör lazım, mutlaka ödül belgesi, plaket vs lazım.

Sergilerde öyle, fotograf okulu öğrencilerine teşvik diye sergi yapar, .. sergi açtım diye ortaya çıkmamak lazım. Sergi kişisel veya en fazla 2-3 kişilik karma sergi olmalı. Belirli bir ciddiyeti olan bir yerde sergilenmiş olmalı. Fotograf yarışması sonucu olan sergiler gibi şeyler sergi haberi olarak verilmemeli.

Tarih: 4 Eylül 2007, 12:52 - İp: 85.***.**6.225
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

adalet eşitliktir ama eşitlik adalet değildir.. sitede hayatını fotografa adamış üyeler ile bir kaç fotograf eklemiş üye arasında fark yok. bu eşitlik ama adalet değildir. en çok yorum alan fotograf sahipleri ve yahut 3-4 yıldır üye olan arkadaşlarımıza bir bölüm açıp ödüllendirmek bence de çok iyi düşünülmüş bir fikir..

Tarih: 11 Eylül 2007, 09:35 - İp: 88.***.**2.246
eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

katılıyorum
bir çok ödül alan dostumuz var
yayınlanan eserlerimiz var
keşke imkan olsa da herkezin görebilmesini sağlayabilsek

Tarih: 11 Eylül 2007, 10:30 - İp: 212.***.**5.224
zafertekin
zafertekin (üye)
Ankara / Amatör

yönetim duyarmı pardon okurmu bilmem gerçekten önemli bir iş.

Tarih: 11 Eylül 2007, 21:47 - İp: 88.***.**3.244
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

fikrin cok güzel zafer bey.

Tarih: 12 Eylül 2007, 00:13 - İp: 83.***.**7.109