paperman
paperman (üye)
Yurtdışı / Amatör

Nf Sitenin Kullanımı İle İlgili

Uzunca bir zamandır üye olmama rağmen siteyi kullanırken zorluk denmezse de bir takım belirsizlikler yaşıyorum .

Yorumladığım fotoğrafları kendi profilimden göremiyorum . Görebilmek için başka birine yazdığım bir yorumu veya topikte bir yazımı bulup , oradan kendi profilime girmem gerekiyor .

Bunun başka yolu var mı ?

Bir de tam çözemediğim bir sebeple kendi profilime yukarıda dediğim yolla ulaşınca 2 ayrı değişik profil sayfasına ulaşabiliyorum - farklı bilgiler içeren ( forumda farklı , galeride farklı ) Neden farklı içerikli profiller sergileniyor anlamadım .

Seri ilanlar kısmında , FOTOĞRAF MAKINASI başlığını seçerseniz ( ki ben öyle yaptım - doğal olan o ) , size atölye makinası , 135mm gibi seçenekler çıkıyor . Mecburen onları seçip yanlış kategoriye yonlendiriyorsunuz ilanınızı .

DSLR ilanı vermek için PRINTER resmi olan DIJITAL SISTEMLER başlığını tıklamak gerekiyor anladığım kadarıyla . Ben başından yanlış yapıp , Fotoğraf Makinası'nı seçtiğim için şimdi düzeltemiyorum .

Bu arada DSLR ilanı niye FOTOĞRAF MAKINALARI başlığı altında olmaz ki ?? Zaten ilanlara girilirse DSLR'lerin alakasız bir dolu başlık adı altında mecburen eklendiği görülebilir .

Yardımcı olabilecek varsa sevinirim .

#paperman' tarafından 11.12.2009 17:58:56 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 11 Aralık 2009, 09:21 - İp: 96.***.**6.106
bayar28
bayar28 (Objektif)
Balıkesir / Doğa Fotoğrafçısı

Bende Avatar fotografını degıstırdım Googleden gırdıgımde sıteye degısmıs, Mozilladan gırdıgımde hala eskısi var bır karısıklık bende cozemedım..

Tarih: 11 Aralık 2009, 22:47 - İp: 78.***.**9.29
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Varmı bir düzelme bari..?İçerik vs de..

Tarih: 17 Aralık 2009, 04:05 - İp: 85.***.**5.194
  • 1