seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

Mahşeri Görmüş

Ergenekon soruşturmasında Tekirdağ F Tipi Cezaevinde tutuklanan emekli Kurmay Kıdemli Albay Fikri Karadağ Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz’e mektup göndermiş.. gönderdiği mektupta rüyasını anlatmış.. cuma namazını kılamadığı için savcıyı sorumlu tutulmuş..
Size rüyasını kopyaladım... okuyun bakalım bu konu hakkında ne diyeceksiniz... işte kurmay kıdamli alabay fikri kardağ'ın rüyası..
( kaynak : hürriyet gazetesi )

"Rüyamda hesap günü bütün insanlar toplanmışlar. Sıra bana geldiğinde defterimiz şükürler olsun sağımızdan geldi. Yalnız bana cuma namazlarımın eksik olduğu sorulduğu anda sizi karşımda bu kağıtlarla ve zincirlerle vurulmuş halde gördüm. İşte kılmadığın Cuma namazlarının sebebi bu şahıstır dediler. Ben size hakkımı helal etmek istesem de gelen buyrukta ’O yüce Allah’ın hak ve hakim sıfatlarını taşıyan hakimlik görevini Allah rızasını gözeterek değil, kendi ikbalini gözterek adeletli kullanmadı. Mazlumların ahını aldı.O hesabı kesinleştirenlerdir’ denildi. Bu rüyayı size göndermek zorunda kalışımın bana göre bir hikmeti var. Muhterem Savcı bey, yüce Allah sizi affetmek ve tövbenizi kabul etmek bunu yaptırmış olabilir."

Tarih: 2 Ağustos 2008, 13:58 - İp: 88.***.**0.235
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

ben görmedim sen gördünmü?

Sevgi Erenerol hakkında şunlarda var biraz uçmuş bir tip

TIKLA

TIKLA

iDDİANAMEDE NE DİYOR

...şeklinde ibarelerin bulunduğu görülmüştür

Komik değilmi sence?

Fotospor, fotomaç, fanatik gibi gazetelerin transfer haberleri vardır öğrenildi, duyuldu, bildirildi, öne sürüldü diye biter bu sallama transfer haberleri...

aklıma geldi birden...

Etoo geliyormuş Fenerbahçeye

Ronaldinho gönlüm cimbomda demiş...

Tarih: 4 Ağustos 2008, 01:31 - İp: 88.***.**7.73
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bıktık bunlardan artık bıktık. Yok Türkiyeyi misyonerler ele geçirecekmiş. Yok o olacakmış bu olacakmış.
Koministler Türkiyeyi ele geçirecekmiş. Yok amirirka ele geçirecekmiş. Ab elegeçirecekmiş. Kürtler ele geçirecekmiş. Aleviler ele geçirecekmiş. Türbanlılar ele geçirecekmiş. Yok devenin nalı.
YEtivesin gali. Bıktık be. 30 yıldır bir pkk bitmezmi. Nİye bitmiyor kardeşim. Niye bunca can gidiyor. Nİye binlerce bombadan sonra bunlar hala capacanlı ortada geziyor.
Bıktık bıktık bu korkulardan, birbirimize düşürülmekten.
BEn kıprıs harekatının bile gerekliliğine artık inanmıyorum. Bunlarında zamanında kötü niyetli insanların oynadığı bir oyun olduğuna inanıyorum. Nİye kıprıslı türkler askarımızı sevmiyor hiç düşündünüzmü. Denktaş gibi PErinçek hayranı birinin yıllarca reisi cumhur olup çözümsüzlüğü sürdürmesini düşününce çok iyi anlıyorum.
MEsele hep bu. Birilerinin cebi dolsun işleri dönsün. Garibanlar ise ot yesin.

Tarih: 4 Ağustos 2008, 01:39 - İp: 88.***.**3.100
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Hazır futbola değinmişken bir yerde okumuştum şimdi hatırlamıyorum ama aşşağı yukarı şöyle diyordu.

...Çocukken top aynardık ama kurallarımız vardı mesele topu atan alırdı.

İşte bu sistem yüzünden Türkiyede Roberto Carlos gibi toplara sert vuran futbolcu yetişmiyor çünkü topu almamak için abanmıyo kimse ağaç yaşken eğilir diye boşuna dememiş atalarımız.

Tarih: 4 Ağustos 2008, 01:41 - İp: 88.***.**7.73
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

kıprıs

Tarih: 4 Ağustos 2008, 01:42 - İp: 88.***.**7.73
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Çocuğun fotoğrafını çekeceğim, kıprısa götüreceğim. (Rauf Denktaş) Yıllar önce olcek u gıda dan)

Tarih: 4 Ağustos 2008, 01:50 - İp: 88.***.**3.100
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

hiç bi şey anlamadım pasarbeyim.

lÜ tfen imla kural,larına. uyarmısınız?

Tarih: 4 Ağustos 2008, 01:54 - İp: 88.***.**7.73
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

pazarbey,ZekeriyaBey babamı bir fırçalamış vakti zamanında bilirkişi raporu sunarken 'çık demiş dışarı,ukalalık yapma'
Babam da 'ben bilirkişiyim' deyince ortalık karışmış.
ZekeriyaBey halı sahada top oynarken de sürekli 'topu bana at' diye bağırıyormuş bir arkadaşa,artık kaç gol attı bilmem.(Geyik değil gerçek)

Halı sahada top oynar mısınız pazarbey?

Tarih: 4 Ağustos 2008, 01:58 - İp: 78.***.**1.135
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ne kuralı. İlk defa duydum. foruma konan yeni kurallarmı. KEsin gaijinin işidir.
Yav harmancı zekeriye bey nasıl top oynasın. Kendisi zaten.....

Tarih: 4 Ağustos 2008, 02:01 - İp: 88.***.**3.100
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Ben buldum ZekeriyeBey'i

http://tr.netlog.com/zekeriyabey

Tarih: 4 Ağustos 2008, 02:01 - İp: 88.***.**7.73
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

tamam işte o arkadaş.
Ne arıyor:ilişki