seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

Mahşeri Görmüş

Ergenekon soruşturmasında Tekirdağ F Tipi Cezaevinde tutuklanan emekli Kurmay Kıdemli Albay Fikri Karadağ Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz’e mektup göndermiş.. gönderdiği mektupta rüyasını anlatmış.. cuma namazını kılamadığı için savcıyı sorumlu tutulmuş..
Size rüyasını kopyaladım... okuyun bakalım bu konu hakkında ne diyeceksiniz... işte kurmay kıdamli alabay fikri kardağ'ın rüyası..
( kaynak : hürriyet gazetesi )

"Rüyamda hesap günü bütün insanlar toplanmışlar. Sıra bana geldiğinde defterimiz şükürler olsun sağımızdan geldi. Yalnız bana cuma namazlarımın eksik olduğu sorulduğu anda sizi karşımda bu kağıtlarla ve zincirlerle vurulmuş halde gördüm. İşte kılmadığın Cuma namazlarının sebebi bu şahıstır dediler. Ben size hakkımı helal etmek istesem de gelen buyrukta ’O yüce Allah’ın hak ve hakim sıfatlarını taşıyan hakimlik görevini Allah rızasını gözeterek değil, kendi ikbalini gözterek adeletli kullanmadı. Mazlumların ahını aldı.O hesabı kesinleştirenlerdir’ denildi. Bu rüyayı size göndermek zorunda kalışımın bana göre bir hikmeti var. Muhterem Savcı bey, yüce Allah sizi affetmek ve tövbenizi kabul etmek bunu yaptırmış olabilir."

Tarih: 2 Ağustos 2008, 13:58 - İp: 88.***.**0.235
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Bence kendinizi bu kadar kasmanıza gerek yok.Son birkaç gündür bazı topiclerde yazdıklarınızı okudum.
Hakkaten yazarken kendinizi kastığınız düşünüyorum.
Saygı ve nezaket kuralları dahilinde yazmak için tanımadığınız,az tanıdığınız kullanıcılara 'siz' demeniz yeterli.

#harmanci' tarafından 03.08.2008 14:22:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Ağustos 2008, 14:22 - İp: 78.***.**9.135
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

arkadasım,alınganlıkta ust noktalarda gezinmeni anlayabilirim, her lafı ustune alıp anlamsız triplere girmeni anlayabilirim, ama tutupta benım laflarımı illaki hakaret olarak gostermeye calısma (HAKARET OLARAK ALGILAMA DEGİL,GOSTERMEYE CALISMA) gibi bir tutumu anlamam..
----------------------------------------------------------
son yazındada olmus babana hakaret ettigimi ima ediyorsun.
su cocukca tavrını bırak.
kaldıki diyelim ben o cumleyı sna yazdım (ki yazmadım) ben ne biliyim senın babanın olu oldugunu.
onuda gecelim

oku baban gibi eşek olma l

afı o virgul konusuna ornektir,biz bu forumda herzaman esprili yeri geldimi igneli,latifeli sekilde yazısırız,sneın bu trt ciddiyetin yuzunden tavrımızımı bozalım?
sen niye virgulu baban esek manası yaratan kısma koyuyorsunda alınıyorsun.
su kompleksli tavırdan kurtul,alınganlık seviyeni biraz asagı cek.
birtek sen saygılısında karsında olan herkes saygısız herkes ahlaksız dusuncenide sil,eskidi bunlar.

bu arada ahlaksızlıgımı goster cumle cumle istiyorum.....nerede ne ahlaksızlık yapmısım????

CUMLE CUMLE.

Tarih: 3 Ağustos 2008, 14:28 - İp: 88.***.**2.250
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

ya birbirinizi yanlış anlamışsınız üzerine de şaka yapılmış kaka olmasın boşverin. ortamı germeyelim uzun cevaplar yazmayalım, imlalara dikkat edelim, çalıntı foto yüklemeyelim, terli terli soğuk... tamam bişey demiyorum bu topiğe erişim engizisyon mahkemelerince engellenir netfotoda büüle kurallar var

Tarih: 3 Ağustos 2008, 14:42 - İp: 81.***.**7.8
arkhalen
arkhalen (üye)
İstanbul / Firma

Efendim kasmak konusundaki hiç bir iddianıza katılmıyorum. Ben gerek yetiştirilme tarzım, gerekse yaşadığım hayat itibarıyla daima böyle bir insan oldum. Trt ciddiyeti diye alaya aldığınız satırlarım, sizler ile benim aramdaki üslup farkıdır. Bunu bile kabul edemeyen bir zihniyete sahip olan ''siz'' lere akşam kuşağındaki dizilerle başbaşa bırakıyorum.
Bir tek sen saygılısında karsında olan herkes saygısız, herkes ahlaksız dusunceni de sil, eskidi bunlar demişsiniz. Evet yozlaşan bir zihniyet olduğu konusunda hemfikirim.
İnsanların aile ve gururlarını malzeme eden teşbih ve atasözleri sizin için çiklet kıvamında olabilir fakat unutmayın ki herkes siz değil. Her ne olursa olsun eğer karşınızdaki insan size, sizi ciddiye alan bir tavır ve saygıyla yaklaşıyorsa bana ithaf ettiğiniz fakat aslen kendinizde olduğu aşikar olan o çocuk tavrı bırakmalısınız.
Son olarak saygısızlık konusunda yukarıdaki satırlarımı bir daha okuyun. Faydalı olucaktır. Yazım yanlışları konusunda ise hiç uzağa gitmeye gerekyok. Beni bu konuda haksız gören siz, telaşla yazdığınız son yazınızda dahi her türden noktalam işaretini yutmuşsunuz.
Tatilde olduğumdan dışarı çıkıcam ve hiç bir sataşmanıza karşılık vermeyeceğim. Önceki yazdığım her yazı sorularınıza cevap olucak niteliktedir.
Takdir tüm okuyanlarındır.

Tarih: 3 Ağustos 2008, 14:43 - İp: 78.***.**0.12
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

http://www.dtunnel.com/index.php/1010110A/787612f6db021e140a78fa5972c717e3c1c50458d15eb872c5e95a0947c25a7ef18072e48325b68f16720

bakın ne güzellikler var dünyada boşverin böyle şeyleri
oy oy oy f355

Tarih: 3 Ağustos 2008, 14:46 - İp: 81.***.**7.8
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kasım kasım kasım....

cok guzel fotograf elinize saglık.

Tarih: 3 Ağustos 2008, 14:50 - İp: 88.***.**2.250
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

'Yetiştirilme tarzımla döverim adamı' olayı...

Akşam kuşağı dizileri derken?

Beyaz Gölge,Köle İsaura,Manuela bunlar mı kasıt...

Tarih: 3 Ağustos 2008, 15:06 - İp: 78.***.**9.135
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

ergenekon örgütünün lider kadrosu açıklanmış bu yaptığım etikmidir bilmiyorum ama sizler için kopi peyst yapıverdim hemencicik

Tarih: 3 Ağustos 2008, 15:11 - İp: 88.***.**0.88
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

yahu agartha yeraltı sehri falan diyince ilk basta hobbitler sanmıstım ama,
losttaki adaya benziyo bu ergenekon yapılanması.
lost halkımızı uyandırmak için yapılmıs derin bir dizidir.
4. sezonu itirmeyenler anlamaz

Tarih: 3 Ağustos 2008, 15:17 - İp: 88.***.**2.250
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bu arada lobide iki kişinin kimliği hala belli degil anlasılan

Tarih: 3 Ağustos 2008, 15:21 - İp: 88.***.**2.250