pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Köpeklere Dikkat

Başlıktan zaten ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Çocukları parçalayan köpeklerden bahsediyorum. Sokakta ona buna saldıran sokak köpekleri kadar ev köpekleride artık sorun olmaya başladı. Özellikle pitbulların bu kaçıncı faciası. BUnların beslenmesi yasaklanmalı. Tamamı hemen öldürülmeli.
Ayrıca evde mümkün olduunca ihtiyaç yoksa köpek beslemeyin. Altıntaşta da bir köpek çocuğun birinin yüzünü parçaladı. Çocuk şu anda yoğun bakımda. İnşallah kurtulur.
KÖpeğin zevk için beslenmesi bakılması hele hele eve sokulması kesinlikle doğal bir olay değildir. Fıtrata terstir. Eğer ihtiyaç varsa beslenmeli. NEtice itibariyle yırtıcı hayvandır.
Aman dikkat edelim.

Tarih: 14 Mayıs 2008, 19:58 - İp: 88.***.**4.39
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

test yaptığın yere yazacağım ayıp olacak,fujiyle aran açılacak . millete gaz vermekten vazgeç hemşerim.

Tarih: 16 Mayıs 2008, 22:17 - İp: 88.***.**3.96
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 16 Mayıs 2008, 22:28 - İp: 88.***.**2.212
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Konu değişmiş

ART'de çok güzel bir program var.Ben de onu izliyorum.

Tarih: 16 Mayıs 2008, 23:40 - İp: 88.***.**9.86
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

BEnde müzik dinliyom.
Acımadın mı harcadın bu gençliği mi.
Acımadın mı perişan ettin halimi
Acımadın mı acımadınmı

Yusuf harputlu.

Tarih: 16 Mayıs 2008, 23:43 - İp: 88.***.**2.212
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

pazarbey, sizin evde ART çekiyor mu?

Tarih: 16 Mayıs 2008, 23:47 - İp: 88.***.**9.86
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

o ne. Bilmem çeker heral.

Tarih: 16 Mayıs 2008, 23:48 - İp: 88.***.**2.212
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Avrasya tv yani.
Çekiyor mu?

Tarih: 16 Mayıs 2008, 23:53 - İp: 88.***.**9.86
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

yoktir.

Tarih: 16 Mayıs 2008, 23:59 - İp: 88.***.**2.212
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Düşünme zamanı diye bir program var.Şu an uyuştucunun okullara girdiğ ile ilgili söyleşiyorlar.Türk toplum değerlerinin nereye gittiğini konuşuyorlar.Güzel konu ve güzel bir program..

Tarih: 17 Mayıs 2008, 00:03 - İp: 88.***.**9.86
gypsy.1
gypsy.1 (üye)
İstanbul / Meraklı

Merhaba,
Yaklaşık 1 saattir siteyi inceliyorum, resimlere bayldım açıkcası ama forum'a girdiğimde köpekler konusunda yazılan bunca vahşi düşünceleri dehşetle okudum ne diyebilirimki sizin için hakikaten üzüldüm Pazarbey , anladığım kadarıyla hiç böyle bir dostluk ve paylaşım içine girememişsiniz ne yazık oysa benim ilk köpeğim daha yeni doğduğumda bana arkadaş ve koruyucu olsun diye hediye edilen bir terrier miş. Ve o günden sonrada böyle bir çok dost geldi geçti hayatımdan şimdide dünya tatlısı bir dostum daha var ama sizin bunu anlayamayacağınızı biliyorum anlamak için yaşamak gerek, yaşamadığınız bir şeyi anlayamayacağınızı ben kabullenebiliyorum o halde sizde lütfen bilmediğiniz ve anlayamayacağınız bir şey için yorum yapmayın bence. ( Bu arada pitbulların beslenmesini onaylamıyorum ama hepsi genetiği ile oynanmış hayvanlar olanları öldürmeyi düşünmeden önce üretimlerini (bu kelimeyi özellikle kullandım çünkü onları bu hale getirende bizim türümüz )durdurmak için bir şeyler düşünülse sizce daha mı kötü olur du?)

Tarih: 17 Mayıs 2008, 01:04 - İp: 78.***.**6.123