pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Köpeklere Dikkat

Başlıktan zaten ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Çocukları parçalayan köpeklerden bahsediyorum. Sokakta ona buna saldıran sokak köpekleri kadar ev köpekleride artık sorun olmaya başladı. Özellikle pitbulların bu kaçıncı faciası. BUnların beslenmesi yasaklanmalı. Tamamı hemen öldürülmeli.
Ayrıca evde mümkün olduunca ihtiyaç yoksa köpek beslemeyin. Altıntaşta da bir köpek çocuğun birinin yüzünü parçaladı. Çocuk şu anda yoğun bakımda. İnşallah kurtulur.
KÖpeğin zevk için beslenmesi bakılması hele hele eve sokulması kesinlikle doğal bir olay değildir. Fıtrata terstir. Eğer ihtiyaç varsa beslenmeli. NEtice itibariyle yırtıcı hayvandır.
Aman dikkat edelim.

Tarih: 14 Mayıs 2008, 19:58 - İp: 88.***.**4.39
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Luzat hoca disteğin için teşekkür ederim. Çok haklısın dediklerinde. Aynen katılıyorum sana. Afferin.

Tarih: 19 Mayıs 2008, 11:57 - İp: 88.***.**8.46
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Allah razı olsun abi..Dua et

Tarih: 19 Mayıs 2008, 18:42 - İp: 212.***.**2.145
shenay
shenay (üye)
Erzurum / Amatör

Korknuzu anlayabilirim ama, sizden daha korkunç değilller... tedirginliğiniz boşu boşuna

#shenay' tarafından 19.05.2008 18:48:40 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Mayıs 2008, 18:48 - İp: 85.***.**6.161
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Sizede verdiğiniz distek için teşekkür ederim şenay hanım.

Tarih: 19 Mayıs 2008, 21:28 - İp: 88.***.**8.46
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Allah Allah sen de herkese teşekkür ediyorsun kardeşim..Bak çlkeceğim desteğimi düşecen yere demedi deme

Tarih: 19 Mayıs 2008, 21:41 - İp: 212.***.**2.187
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

sevgili köpek düşmanı lazut hocam. Verdiğiniz destek sürmezse halim haraptır. Aman ha.
Yalnız ben bu hayvancıkların zehirlenmesine karşıyım. Zehirlenmek çok ama çok zor bir ölüm. BEn yaşadımda ondan biliyom. Daha modern yollar bulunmalı.

Tarih: 19 Mayıs 2008, 21:49 - İp: 88.***.**8.46
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

PAZARBEYİN KÖPEKLERİN ÖLDÜRÜLMELERİ İLE İLGİLİ
( ZEHİRLENMEK DIŞINDA ) MODERN YOLLAR ARAYIŞI SÜRÜYOR SANIRIM. VE İLK DEFA HAYVANCIKLAR DİYE ADLANDIRDI.
ALLAH HERKESİN KALBİNE HAYVAN SEVGİSİ VERSİN.
AMA VERMİYOR NE YAZIK Kİ.

"BİR ULUSUN BÜYÜKLÜĞÜ VE AHLAKİ GELİŞMESİ HAYVANLARA
NASIL DAVRANDIĞIYLA ALAKALIDIR. MAHATMA GANDİ. "

Tarih: 20 Mayıs 2008, 17:12 - İp: 81.***.**4.48
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

ineklere tapan bir toplumun liderinden de başka türlü bir kıyas beklenmezdi zaten

Tarih: 20 Mayıs 2008, 18:18 - İp: 88.***.**9.11
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Bırakın şu faşohitlerbey'i.
Onu samanyolu tv'si ile başbaşa bırakın

Tarih: 20 Mayıs 2008, 18:30 - İp: 85.***.**0.233
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Mağara hasta hasta güldürdün beni. Hayvancıklar hasta etti beni (virüs). İşinize gelmedimi bu zavallık hayvancıkları zehirlemekten (İlaç) çekinmezsiniz dimi. Tabi ona modern bir isim bulmuşsunuz.(tedavi)
Her yıl 10 üzeri bilmem kaç tane bakteri hayvancığını öldürdüğünüzü eminim biliyorsunuzdur.
Yada arabanızın önüne hiç baktınızmı. Bir yolculukta kaç bin tane cana kıydığınızın farkındamısınız. Yada sivrinin birisi kanınızdan azıcık emmeye kalktığında onu nasıl yassılttığınızı hatırlarmısınız. Yada hamamböceklerine karşı giriştiğiniz kimyasal saldırıları.
Hatırlamazsınız tabi. Onlar hayvancık zira. Kimseye bunları seviyorum diye hava atamazsınız. Ama unutmayın onlarda hayvan. Kanal D şopta sinek kızartma makanısı satılıyor hiçbiriniz niye tepki göstermiyorsunuz. REvamıdır o gariplere böyle cızzt bızzzt közlenmek. Ayıp ayıp. Tabi gidip stv seyretcem. Hayvan belgesellerini severim.Tamammı kominist arkadaşlar.

Tarih: 20 Mayıs 2008, 20:51 - İp: 88.***.**3.110