kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Kamuoyu Yoklaması

Fotoğraflardan bahsetmicem artık. Zaten sildim hepsini.. Benim bilmek istedigim forumlardaki tutumumuzla ilgili rahatsız edici bişeyler var mı? Ozellikle Rokomet ve Atakan arkadaşlarımızın açtığı konular ve benim de dahil oldugum konularda..

Egerki yazılarımız rahatsız edici bir boyuttaysa bir daha yazmayalım. Ya da kendi adııma bi daha yazmayım.

Bu konudaki görüşlerinizi bekliyorum.

#kontrast' tarafından 24.07.2008 08:43:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 08:33 - İp: 212.***.**9.195
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

kontun katıldığı maçlarda kontu takımına 3 korner 1 penaltı olsun!

Tarih: 25 Temmuz 2008, 00:57 - İp: 81.***.**7.8
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Geç bir cevap ama kantarın topuzunu fazla kaçırmadığınız sürece ben memnunum sizin bu muhabbetinizden.Arada sırada da olsa benim oğlanlar da okuyor yazdıklarınızı ve beraberce gülüyoruz.İnanın stresimi atıyorum sayenizde.

Tarih: 25 Temmuz 2008, 01:00 - İp: 85.***.**4.63
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

zekice ve esprili bir dille yazılmış sohbetlerinizi ilgiyle izliyorum.
özellikle atakanın son günlerdeki espri performansı

Tarih: 25 Temmuz 2008, 01:07 - İp: 81.***.**6.79
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Bu akşam ağır top misafirlerim vardı da..
burada muhabbet almış yürümüş, katılamadık..

oh bee.. serbest kürsü eski havasını kazanmış burda yahu..
biraz canlandıralım gaari..

Kont artıkın seni daha aktif görmek istiyoruz..

ayrıca evet, İzmir e gelir de haber etmezsen, ben de tüm fotolarımı silerim bak haa

silersem görürsün gününü..

Tarih: 25 Temmuz 2008, 05:02 - İp: 88.***.**5.128
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

şu saattede kalkılırmı arkadaş.. Bi bakim kim online.

Tarih: 25 Temmuz 2008, 07:54 - İp: 212.***.**9.195
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Destek veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim,

öncelikle kendi içimizdeki yanlış yapmadığımız hissinin doğruluğu bir kez daha kanıtlandı.

Kadir hocam performans değerlendirmesi yapmış sağolsun ama transfer dönemi bitti hocam yine kaldık burda. Evet doğrudur performans bu ara tam gaz ama kont, roko gibi bu forumun müdavimi diğer dostların sayesinde.
Şimdi performans doruktada olsa tek kişilik yazıp çizmek için adımı kısaltıp ata yapmam lazım ki bu kolay kısmı birde kafadan 70 kilo almak var işte bu zaman alır. neyse, uzatmayayım bence diğer arkadaşlarımında kimseyi rahatsız edecek boyutta olmadığının genel olarak da yaptığımız iki üç satır geyiğin sizler tarafından kabul gördüğEsünün bilinmesi güzel oldu.

Bu konunun açılmasına sebep olan eski arkadaşa şunu söyleyeyim ki pazarbeye yazdığımız kadar, yüklendiğimiz kadar sana yazsak sanırım şimdiye kadar çoktan gazetelerin 3. sayfasına haber olmuştuk. Allah'tan Pazarbey espri kabiliyeti geniş bir adam ki bu da zeki oluşundan kaynaklanıyor, bu tarz geyiklerde zeki olmak, söyleneni, ima edileni anlamak aynı tarzda yanıt verebilmek gerekli, yok bu kadar zeki değilsen ki bu ortada o zaman takılma bu konulara.

Eski kardeşimiz özür dilemiş, özrü kabul etmek büyüklüktendir belki ama ben kendi adıma kabul etmiyorum, çünkü sürekli aynı şey oluyor. Özür sende kalsın ben halimden memnunun fazlaca büyümeye gerek yok...

hadi selametle...

Tarih: 25 Temmuz 2008, 09:31 - İp: 81.***.**3.185
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Kürşat Tüzmen i çok takdir ettim ben .Bravo!
Kapatma davası öncesi biz laikiz, bakın Rus sevgilimiz bile var mı demek istiyorlar, yoksa hovardalık-metres tutma kültüründen uluslararası playboyluk kategorisine terfi ettik mi demek istiyorlar çözemedim .

Pazarbey senin metresin var mı ? Gerçi senden ne köy ne kasaba olur .

Tarih: 25 Temmuz 2008, 09:49 - İp: 81.***.**7.49
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Kaça gidiyor metresi acep...

Tarih: 25 Temmuz 2008, 09:58 - İp: 88.***.**9.101
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

yok o biraz cimri nikon yerine zamzon aldğına göre ya da tenekeden mingflas yapan adam metreyle alamaz alsa alsa birkaç cantim alır, yoktur onun metresi falan...

Tarih: 25 Temmuz 2008, 10:03 - İp: 81.***.**3.185
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

atakan abi en son yazdığın mesajdan sonra ikincisini görmek beni oldukça sevindirdi biliyorsun değil mi

Tarih: 25 Temmuz 2008, 10:14 - İp: 81.***.**7.150