kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Kamuoyu Yoklaması

Fotoğraflardan bahsetmicem artık. Zaten sildim hepsini.. Benim bilmek istedigim forumlardaki tutumumuzla ilgili rahatsız edici bişeyler var mı? Ozellikle Rokomet ve Atakan arkadaşlarımızın açtığı konular ve benim de dahil oldugum konularda..

Egerki yazılarımız rahatsız edici bir boyuttaysa bir daha yazmayalım. Ya da kendi adııma bi daha yazmayım.

Bu konudaki görüşlerinizi bekliyorum.

#kontrast' tarafından 24.07.2008 08:43:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 08:33 - İp: 212.***.**9.195
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

yaa işte okyanus hep dürüstlüğümden iyiniyetimden kaybediyorum. Bu arada beyoğlunda yediğmiz iskenderi senmi ödemiştin. Sen ödediysen ben niye hiç ısrar etmedimki. Evet evet sen ödedin ve ben hic oralı olmadım. Şimdi kendimden utanıyorum. Güzelim döneri karagövdeye indirdik valla..

Ama çayı ben ödedim dimi? Yoksa onuda mı sen ödemiştin?

Tarih: 24 Temmuz 2008, 23:05 - İp: 88.***.**9.236
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

kontras gibi bir A-klasse insanla netfotodaki herhangi bir çobanın oyu bir olmasın!

Tarih: 24 Temmuz 2008, 23:06 - İp: 81.***.**7.8
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

hatta kont fotoğraflara bi yorum yaptığında 3 yorum gözüksün, fotoyu bi kere görüntülediğinde 10 kere görüntülenmiş gibi olsun!

Tarih: 24 Temmuz 2008, 23:07 - İp: 81.***.**7.8
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kontrast serie-a da top kostursun..
(bak buda guzel oldu kinayeli)

Tarih: 24 Temmuz 2008, 23:10 - İp: 88.***.**6.211
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

biz paraya pula önem verseydik bugün sabancı olmuştuk. kayserinin 2 milyona bütün ekmek arası tavuk döneri meşhurmuş. bir ara gelecem mehmet yaşin misali.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 23:15 - İp: 85.***.**8.54
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

SEvgili kont (ismi duyunc anedense fiyt fıyt diyesi geliyor insanın) Sana seninle işim olmasa len sende kim oluyorsun. Burada coşuyon emme insan içine çıktınmıydı süt dökmüş kıllı kediye dönüyon derdim ama demicem.
Bizi koltuk takımı ilazımda. Hani diyorum geçenlerde biyerlerde sizin muhteşem fotolarınızın olduğu birşeyler gördüydüm. Hani yarı fiyatına falan yaptırabilirmiydiniz acaba rica etsem size.
Canım kontum benim.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 23:15 - İp: 88.***.**0.90
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

durun hele lafınızı unutmayın sigara bitmiş. Şu karşıdaki bufeye gidip sigara almam lazım. Umarım orda da 100 ytl para üstü vardır.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 23:20 - İp: 88.***.**9.236
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

kemaliyeli üye yokmuydu hiç ??

Tarih: 24 Temmuz 2008, 23:24 - İp: 85.***.**8.54
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Sigaraymış
Zıkkım'ın kökünü için

Tarih: 24 Temmuz 2008, 23:37 - İp: 85.***.**7.22
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Saatte geç olmuş. Bir sigara almaay gittik herkes forumdan cıkmıs. İlla basınızdamı durmak gerekiyor.

Atakan sende gel artık. ben kamuoyu olusturdum. Destegi aldık. Artık daha arsız olabiliriz.

benim yorumumun 3 sayılması icin yorum yapma hakkımın olması gerekiyor. Ben yorum yapamıyorum maalesef. Yasak diyor. Zaten pekde yorum yapılası fotorgaflar yok zaten sitede. ozellikle ben sildikten sonra kalite iyice düştü.

Seri a da değilde her hafta halı saha macımız var. Dün gormeliydiniz beni. Güzel futbolumu iki kornerle süsledim.

Mgirgin. Daha erkeksi bir rumuz bulsana yav.

Pazarbey. Ya ben fuara geldiğimde yol yorgunuydum. O yüzden biraz pasif kaldım. Yoksa içim dısım bir benim. Seni de gördük. Aval aval etrafa bakıyordun. Sanırım ilk defa insan icine cıkıyordun.

Tarih: 25 Temmuz 2008, 00:31 - İp: 88.***.**9.236