kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Kamuoyu Yoklaması

Fotoğraflardan bahsetmicem artık. Zaten sildim hepsini.. Benim bilmek istedigim forumlardaki tutumumuzla ilgili rahatsız edici bişeyler var mı? Ozellikle Rokomet ve Atakan arkadaşlarımızın açtığı konular ve benim de dahil oldugum konularda..

Egerki yazılarımız rahatsız edici bir boyuttaysa bir daha yazmayalım. Ya da kendi adııma bi daha yazmayım.

Bu konudaki görüşlerinizi bekliyorum.

#kontrast' tarafından 24.07.2008 08:43:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 08:33 - İp: 212.***.**9.195
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

dimi okyanus abi. ben kaliteyim dimi..

Tarih: 24 Temmuz 2008, 22:27 - İp: 88.***.**9.236
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

abi sorması ayıp ama seni iştenmi attılar. pardon yani şartları beğenmeyip istifamı ettin. yoksa özgür ve yaratıcı ruhun sabah 8 akşam 6 olayına isyanmı etti? ferrariyi yaktınmı?kendini duygusal topic ortamlarına vurdun iyice. iyimisin ??

Tarih: 24 Temmuz 2008, 22:30 - İp: 85.***.**8.54
okyanus.
okyanus. (üye)

ne demek abi tabi kalitesin. uzun parlement içiyorsun. yani benim hayalimdeki sigarayı.hatta sigarayı içmeden senin beyaz gömleğin cebinde parlementi görünce direk anladım ne kadar kalite bir insanla karşı karşıya olduğumu. çorabın içindede kısa maltepe vardı galiba.

#okyanus' tarafından 24.07.2008 22:32:51 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 22:31 - İp: 85.***.**8.54
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Bi daha konuşursam şerefsizim
--------------
Gibi bi kelimeyi kim kullandı ben şerefime laf ne ettiririm ne konuşurum ... Şeref öle kolay agıza alınacak bi kelimemi sizin lugatınızda yakışmadı ayıp tek kelime ters konuşmuşlugumuz yok nedir yani illa gelip tartışalım onumu istiyorsunuz kapattık konuyu yokki sizin duracagınız...
----------------
Yazmıyacagım diyorum ama Şerefsiz lik le felan itham etmeye başladınız bu nasıl bi ciger anlamadım ayıp lütfen kalp kırılcak yine ....
---------------
Konuşun kendi aranızda Ben 2,5 yıldır burdayım daha kimseye haketmedigi tek dirhem laf sölemedim ama şimdi sen laf istiyorsun...
------------
Tamam kontrast,rokomet,atakan biraz sinirli davranışlarım için k.bakmayın özür diliyorum...

#eskidost' tarafından 24.07.2008 22:47:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 22:32 - İp: 78.***.**8.181
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

yok ya ne duygusallığı ayak yapıyorum.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 22:33 - İp: 88.***.**9.236
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Sadece uzun parliement değilki. geçenbir mecliste ne içersiniz diye sordular. herkes bir çay alabilirmiyim derken ben cappucino istedim.

Artı bişey daha var. 0532 li hattım icralık olmuş. Onu da açtırırsam baya bir karizma olucam sanırım.

Çorabımın icinde maltepe vardı ama tek çıbıkdı. Onu nasıl gördün sen .. Helal olsun şerefsizim..

Tarih: 24 Temmuz 2008, 22:42 - İp: 88.***.**9.236
pollyteks
pollyteks (Objektif)
Kahramanmaraş / Meraklı

Kontrast hemşerim, benim sizden rahatsızlığım var, her fırsatta üstbant topiği açıyorum, sizden gelen giden yok..Anca E..id...t geliyor sağolsun...Neyse benim işim var, Üstbant topiği açmaya gidiyorum

Tarih: 24 Temmuz 2008, 22:42 - İp: 78.***.**4.26
zarazara
zarazara (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

fotoğraflarını sildiğine belkide en çok ben üzülmüşümdür bunu tahmin ediyosundur ama şunu biliyorumki gerçektende hiç önemli değil silip silmeme çünkü ben kendi açımdan kimin ne kadar usta fotoğrafçı olduğunu biliyorum,sende onlardan birisin, sitenin forum bölümü ile tanıştıktan sonra kişilerin bir başka özelliğini belkide en önemli özelliğini öğrenmiş oldum.serbest kürsüye birçok kişi gelip gidiyor ama sabit olan bazı arkadaşlarımız var ve bu arkadaşlarımın en önemli özelliği zekaları ve esprileri,serbest kürsü forumların en fazla reyting alan bölümü ve bende dahil olmak üzere birçok kişinin sırf bu muhabbetleri izlemek için serbest kürsüde ne var ne yok diye baktığını biliyorum.bu nedenle rokomet ve kontrast'ı kutluyorum,bence çok önemli bir özellik,zeki insanlar,usta sen foruma dahil olunca reytingleri yükseltiyosun haberin olsun,selamlarımla

Tarih: 24 Temmuz 2008, 22:44 - İp: 88.***.**9.6
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

aha hemşeri.. Geçmişini yada memleketini gizlemek isteyn tipler olur ya.. Birisi heyy bende kayseriliyim der. Digeri de gayet sogukkanlı "anladım dogrudur" der.

Neyseki ben hemseri canlısıyım. yarın organizede buluşalım öğle yemeginde de yemek yiyelim

Altı üstü üstbant. Fazla takılma. İyi bisey olsa herhafta değişmezdi. Bir de dünya delikanlı olsa yuvarlak olmazdı.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 22:47 - İp: 88.***.**9.236
okyanus.
okyanus. (üye)

bir gün bende capuccino istiyecem ama telaffuzda zorlanıyorum.tek seferde diyemiyorum adını. yazılı istek alan bir cafe bulursam direk caupiccino yazarım kağıda. herkes çay içerken bende kendi kalitemi gösteririm o zaman.

capuccino ve telaffuz deyince aklıma bir hatıratım geldi. dün hacıoğlunda peymacun yiyorduk söylemesi ayıp. bunu sucuklu yapsalar olmazmı dedim. arkadaş dediki adı ne olacak o zaman. dedimki sucmacun olur ama söylerken telaffuza itina göstermek gerekir.

yazılı istekle ilgili bir hatıratım da aklıma geldi fakat bi kısa parlement içiyim önce.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 22:48 - İp: 85.***.**8.54