kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Kamuoyu Yoklaması

Fotoğraflardan bahsetmicem artık. Zaten sildim hepsini.. Benim bilmek istedigim forumlardaki tutumumuzla ilgili rahatsız edici bişeyler var mı? Ozellikle Rokomet ve Atakan arkadaşlarımızın açtığı konular ve benim de dahil oldugum konularda..

Egerki yazılarımız rahatsız edici bir boyuttaysa bir daha yazmayalım. Ya da kendi adııma bi daha yazmayım.

Bu konudaki görüşlerinizi bekliyorum.

#kontrast' tarafından 24.07.2008 08:43:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 08:33 - İp: 212.***.**9.195
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Ben şahsen "kont yine makara yapıyor" dedim ama..

ciddi ciddi yazmış yahu..

Neler oldu burada? konu ne? yazayım hemen bir araştıracağım, ne olmuş..
burada forum bölümünü ayakta tutan 5-10 arkadaş var zaten.. onlar da olmasa serbest kürsü olmaz.

Kont ama yakışmadı, fotolarını silmen sen gibi bir adama..
ne alakası var?

ben de selami ye kızdım çok..
makinemi ve laptopumu yakacağım hemen
Ohhh olsun işte SELAMİ ye..
görecek gününü, nasıl yakacam var ya makinemle laptopu
Ne biçim intikam olacak, sinirinden mahvolacak selami..

Anladın mı Kont ne yaptığını?

Sen zaten herşeyi silmeye başladın kont..
önce beni sildin MSN den, sonra fotolarını

Atakan; neler oluyor yahu? kim naptı da bu tepki oluştu..?

Tarih: 24 Temmuz 2008, 18:40 - İp: 88.***.**5.128
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

konuyu az çok öğrendim sanırım..

Bir arkadaşın saldırısı olmuş sanırım.
Eskidost, neden bu öfke son zamanlarda?

önce MGİRGİN e saldırdığına şahit oldum.
sonra POLLYTEKS'e.. (ki pollyteks özür diledi yine saldırdın)

Şİmdi de başka arkadaşlara..

Sen efendi bir arkadaştın, benim şahsen senle hiç sorunum olmadı, hatta aramız iyidir ama..

son günlerde seni çok asabi görüyorum.

tarafsız gözle bakan bir arkadaşın olarak gör beni..

dışarıdan görünen izlenim şu..

iyi niyetli ve özür dileyen kişilere dahi saldırıyorsun, (pollyteks, mgirgin ikisi de özür dilemişti) bu tutumun etik değil sevgili eskidost..

bana da alınma lütfen..

Tarih: 24 Temmuz 2008, 18:58 - İp: 88.***.**5.128
schwarz
schwarz (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

Biraz önce birkaç tane mesaj aldım bu topik hakkında... Siteyi takip etmediğimden konu hakkında fazla bilgi sahibi değilim... E.....t adlı üyenin muhatabı olduğu bir rahatsızlığın varlığını Mustafa abinin yazılarından anlamıoş bulunuyorum...

O yüzden, başta topic sahibi Hüseyin olmak üzere Atakan abiye ve Rokomet'e diyorum ki;

Pire için yorgan yakmayın... Adı üstünde pire... Elbette rahatsız edecek kaşıntı yaratarak... Pirenin bir insanı öldürdüğünü gördünüz mü? Ya da duydunuz mu? Pirenin ömrü kısadır... Eczanelerde ilacı vardır... Bu ilacın reçetesinide FDiker yazacaktır...

Kontrastın fotoğraflarını silmesine anlam veremedim... Atakan'ın ve Rokomet'inde bu sitede bulunması gerektiği inancındayım. Ki öyle olacaktır eminim... Bu insanlar pire için yorgan yakacak kadar acemi değiller...

Tarih: 24 Temmuz 2008, 20:16 - İp: 78.***.**1.200
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kontrast fotograflarınımı sılmıs aylardır bakmıyorum portfolyosuna farketmemişim.
----
fufuli gibi adamları gaza getiren insanlara az bile bu tepkiler..
nıahahaha..

Tarih: 24 Temmuz 2008, 20:21 - İp: 88.***.**6.211
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Öncelike yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Benim icin forumun bu kısmında yazılan bazı muhabbetler çok degerliydi. Öyleki fotoğraflarımı silmeyi tercih ettim. Çok önemli bisey değil silmek. Yenisini çekeriz. Ama iki hafta önce silmeme ragmen yeni farkedilmesi de neden sildigimin gerekcesidir aslında. yanlış anlaşılmasın ilgisizliğe karşı bir sitem değil benimkisi. Sadece yeni arkadaşların önünü kilobyte cinsinden açmak istedim.

Küçük dağları benim yaratmadıgım gibi, dağada küsen bir yapım zaten yok. Gitmek icin sahneye çıkıp seyirci sayısını görmek isteyen bir halimde yok açıkcası.

Bazen tahammul sınırlarını aşan cümlelerle karşılaşmak çileden çıkarıyor insanı.

En ciddi eleştiriler ve özeleştirilerin geyik muhabbetleri içinde yapıldıgını kimse inkar edemez heralde. Geyik sadece geyik değildi. kendimizi ve gördüklerimizi anlatıyoruz. Anlattıgımız şeyle güldüğümüz şeyde yine kendimizdik.

En acımasızlarını önce kendime ayırdım. Takıntılarım olmadı. Şablonlarada takılmadım.

Herkes bilirki insanın kendisine yaptıgı en büyük haksızlık kendini tanımamasıdır. Bilmemesi ve bilmek istememesidir.

Doğaçlama olarak bir serbest kürsü tarzı oluşturduk hep birlikte. Bu sevildi. Direk söylenemeyenleri smileylerin arasına sıkıştırarak söyledik. İncitmemek için.

Aslında direk hedef alarakda yazmak istemiyorum ama isim vermeden konuşayım ben yine.

Tepkisini şelebiüle slap slup

cinsinden ifade edebilen birilerinin lafın kıçından girip uluorta boşboğazlık etmeside katlanlıcak gibi değil.

Buradan yönetime filan seslenmiyorum içimden geçenleri yazdım.

Bir sigara içelim sonra devam ederiz..

Tarih: 24 Temmuz 2008, 21:46 - İp: 88.***.**9.236
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Kontun yazdığı şey bana yalancı çobanın hikayesini hatırlattı. Ciddide yazsa herkeş inanmayacak gali ona. Yalancı kont. Hatta aklıma gelen benim samsung çağrışımı nedeni ile kontu yaksam iyi olmamı akıdeşle. Bi deyven bana.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 21:58 - İp: 88.***.**0.90
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

yoklugumuzda 11 bin mesaj olmus seninkisi. Yok samsungumu yakıyorum yok bilmem ne. Klasik pazarbey şirinlikleri. ayy ne kadar sempatiksiniz.. Hem tontoş hem şişman tam boyle ortamın şirin çocuğu.

Yav arkadaş koskoca evli barklı adamsın, ne işin var senin şamatanın içinde. Git evinle ilgilen. işinle ilgilen. Sabah akşam burdasın. Yaşın 40 olmuş..

Tarih: 24 Temmuz 2008, 22:08 - İp: 88.***.**9.236
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

panctom. güzel seyler yazmısın. teşekkür ederim. msn olayı bir dönem yaşadıgım fotograf soguklugundan ibaretti. Sadece senle ilgili değil nf den hemen hemen herkesi silmiştim. Yoksa sevdiğim bir arkadaşsın. yolum izmire düşse beklendiğimi bildiğim adamsın.

Şaban abiyide çok severim. Netfoto fuar sergisinde ayaküstü birkaç kelam ettik ama sıcaklığıyla bende yeretti.

Gorbi,eray,okyanus,gaijin.musti.mgirgin.arif.harmanci. hata sizlere de teşekkür ederim.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 22:15 - İp: 88.***.**9.236
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

bu arada okyanusa neden teşekkür ettim onu bilmiyorum..

Tarih: 24 Temmuz 2008, 22:16 - İp: 88.***.**9.236
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

senin fotoğraf çeken bir yanın olduğunu bilmiyordum.

ayrıca fotoğrafları siliyorum siteye küstüm bi daha konuşursam şerefsizim gibi bir topic açmadan direk fotoğrafları silmen de senin ne kadar kalite takılan bir insan olduğnu gösteriyor. fazla söze gerek yok.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 22:24 - İp: 85.***.**8.54