pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

İdam Cezası Geri Gelsin.

KAldırılan idam cezası geri gelsin. Gözü dönmüş caniler gözlerini bile kırpmadan , çoluk çocuk, kadın kız ayırmadan adam öldürmeden önce düşünsün. Ölümü göze alabiliyorsa bir cana kıysın. Kİmse bana insan hakkından falanda bahsetmesin. Bİr çırpıda 44 tane cana kıyan insanın bu dünyada yeri yok. Öbür tarafta hiç yok.
Alacakları cezalar belli. YArın o..... birisi bir af çıkarır serbest serbest gezer bunlar.
Can almanın cezası canla olmalı. Yoksa kimsenin korkusu yok hapisten falan.

Tarih: 5 Mayıs 2009, 22:44 - İp: 85.***.**8.188
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

İdam cezası bence de geri gelmeli. Hatta kesinlikle gelmeli. Sana sonuna dek katılıyorum pazarbey. Müfterisin falan ama arada böyle akıllı fikirlerin de olduğu için seviyorum seni

Tarih: 5 Mayıs 2009, 23:03 - İp: 85.***.**9.171
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 5 Mayıs 2009, 23:06 - İp: 85.***.**8.188
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

allah ın verdiği canı allah tan başka kimse alamaz...

Tarih: 5 Mayıs 2009, 23:51 - İp: 78.***.**5.91
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Canı alan gene Allah biz vesileyiz

Tarih: 5 Mayıs 2009, 23:53 - İp: 85.***.**8.188
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

o mantıkla, 44 kişiyi öldüren de vesile...

bence ölüme karışmamalı insan... başka ceazlar vermeli... f tipi tecrit gibi mesala... sırf bu yüzden sami türk ü öldürüyorlardı... ağırlaştıracaksın , hücre yapacaksı , koyacaksın, herif delirecek içeride, ölmek kurtuluşu olacak...

Tarih: 5 Mayıs 2009, 23:59 - İp: 78.***.**5.91
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ama Allah öldürülmesini emretmiş katilin.

Tarih: 6 Mayıs 2009, 00:03 - İp: 85.***.**8.188
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Böylelerinin katli (dinen) vacip fuji..

Tarih: 6 Mayıs 2009, 00:09 - İp: 85.***.**9.171
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

hı , anlamadım, niye emretsin ki?
bize de emretmemiş, öldüreni öldürün diye...

ötanazi yapmak yasak , din adamları ço karşı çıkıyor... idam nedne serbest o zaman?

en mantıklısı bence, ölene dek eziyet etmek(psikolojik), kötü koşullarda hapis etmek... tabi, imralıda bir köpek besleniyor.... o konuda haklısın, hem idam etmeyip hem turistik adada keyif sürdürtmek , vicdanları yaralıyor... o konuda haklısın...

Tarih: 6 Mayıs 2009, 00:11 - İp: 78.***.**5.91
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Aslında fuji dediğin gibi bunlara ömür boyu işkence yapceksin. MEsela her ay bir parmağını. 2 yılda parmaklar biter. Sonra yavaş yavaş 5 santim 5 santim her ay kesceksin kollarını ayaklarını.
Gözlerini oyacaksın. Dİlini koparacaksın. Konuşamasın anlatamasın meramını. En son öyle kütük gibi bırakacaksın ordada. Atıvereceksin ondan sonra sokağa.

Tarih: 6 Mayıs 2009, 00:17 - İp: 85.***.**8.188
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

İşte o sizin dedikleriniz islama uymaz ve insanlığa da sığmaz. KUR'AN da kısas vardır, kısas önerilir. Bu sebeple bu canilerin katli vaciptir..

Tarih: 6 Mayıs 2009, 00:38 - İp: 85.***.**9.171