ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

13 Şehit 7 Yaralı

Bugünkü terör bilançosu 13 şehit 7 yaralı.

2002 de terörü sıfır noktasında devir alan üçüncü ve ustalık dönemim deye böbürlenen bu hükümetin ülkeyi getirdiği nokta bu.

Şehit ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.

Bu beceriksiz Hükümetin bir an önce işi bırakmasını can-ı gönülden istiyorum.
Daha kötü şeyler yazmamak için kendimi zor tutuyorum...

#ercan43' tarafından 14.07.2011 18:13:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Temmuz 2011, 18:13 - İp: 217.***.**6.227
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

zaten terör ve işsizlikle mücadele edemiyen, habire kendi zenginini ve yandaşını besleyen, terör zihniyetine karşı eli kolu bağlı duran bu hükümetin yüzde 50 oy alması, halkımızın ne kadar ezik bir milletten oluştuğunu gösterir...

saygı duymakla beraber ben bu yüzde elliye ezik zihniyet olarak bakıyorum, hiç kusura bakmasınlar...

evet paşalar istifa etmeliydi, 13 asker salakça bir operasyon zihniyetine kurban gittiğinde... ya da o operasyonu yöneten komutanları görevden alacaklardı... yani bir şeyler yapacaktı, paşa paşa seyretmeyecekti olan biteni... olan bitenleri... yıllardır...

1. sorumlu her zaman akp dir... ama onlar halka hesap veriyorlar, halk da onlara oy veriyor halk salak sa ben ne yapayım...
2. sorumlu ordu yönetimidir... onların yaptığı strateji hatalarının kurbanı gariban genç delikanlılar olmamalıdır...

allah aşkına genç bir uzman çavuşun ordu evinde bit kadar değeri yok... ama çatışmada ölen de hep uzmanlar... paşalar ordu evinde emekli olunca çaylarını içip, yok tayyip şöyle yok tayyip böyle diyerek lak lak yapıyorlar...

peh...

Tarih: 31 Temmuz 2011, 23:56 - İp: 46.***.**1.8
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

selçuk.t bu kadar saçmalayabilmek için kaç posta maklube yedin

ilkokul mezununu peygamber belleyenlerin maklube yemesine de gerek yok. Allahın pirincini ziyan etmeyin bari boş yere.

Tarih: 1 Ağustos 2011, 01:24 - İp: 178.***.**5.194
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

aferin okyanus, gerçekten de saçmalık...

ama o saçmalıklar tam olarak bana ait değil. bir odatv tetikçisinin heron ihaneti konusunda yazdığı zırvalara isim değiştirme gibi ufak rötuşlar yapıp özet geçtim.

bu arada, böyle basit ayak oyunlarına bel bağlaman da çok anlamlı geldi...

Tarih: 1 Ağustos 2011, 04:08 - İp: 68.***.**0.25
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

onu bunu boşverin nası koduk gene size ama. yihohohahaha.

Tarih: 1 Ağustos 2011, 04:15 - İp: 88.***.**2.252
okyanus.
okyanus. (üye)

ne saçmalıyorsun sen birader
avukat belge mi uydurmuş adam yurtdışında diye
adamın o tarihte yurtdışında görevde olduğu devletin tespit ettiği bir husus
sen hala neyin peşindesin fantazi üretiyorsun kendi kendine
sen yurtdışında görevli subayın ankaradan ankesörlü telefondan telefon edebildiğine hala inanabiliyorsan allah akıl fikir versin. zira beni aşan bir vak'asın belliki.

Tarih: 1 Ağustos 2011, 14:12 - İp: 85.***.**4.162
najdorf
najdorf (üye)
Ankara / Meraklı

Fazla kafanı takma okyanus. Maklubenin sürekli pilavlı tarafına abanmaktan beyni sulanmış bunun. Bırak kendi haline de şeyhinin bir taraflarını yalamaya devam etsin

Tarih: 1 Ağustos 2011, 14:20 - İp: 144.***.**6.217
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bana dememektesiniz umarım bunları. KEza uzun zamandır makbule yemedim ben.

Tarih: 1 Ağustos 2011, 14:47 - İp: 88.***.**3.21
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi sen gel sana yine efes pilsenli balık ısmarlarım
lakin ramazan geçsin emmi

ramazanda tatile gitmek cayizmidir ?
fetva verde gidem emmi

Tarih: 1 Ağustos 2011, 15:36 - İp: 85.***.**4.162
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşım,

o konuşmanın yapıldığı da devlet tarafından tespit edilmiş. yani o sözü edilen adamlar olsun ya da olmasın, o konuşmayı yapan iki asker var. o kaseti mit de genelkurmay da üçok da kabul ediyor.

sen ise kaset yokmuş, uydurmaymış gibi ayak oyunlarına giriyorsun. ortada yapılan bir konuşma var. o yapmadıysa başkası yaptı. ama birileri yaptı.

yazılarını maklube, makarna, kömür zırvalarıyla dolduracağına önce bir çarpıtmadan dosdoğru yaz. gerçi bir odatv tetikçisinden çarpıtmamasını beklemek ne kadar gerçekçi o da tartışılır ya...

Tarih: 1 Ağustos 2011, 16:25 - İp: 130.***.**3.165
okyanus.
okyanus. (üye)

neyse yarım arpa boyu yol katedebildin o kadar uğraşmamız neticesinde

Tarih: 1 Ağustos 2011, 17:01 - İp: 85.***.**4.162