ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

13 Şehit 7 Yaralı

Bugünkü terör bilançosu 13 şehit 7 yaralı.

2002 de terörü sıfır noktasında devir alan üçüncü ve ustalık dönemim deye böbürlenen bu hükümetin ülkeyi getirdiği nokta bu.

Şehit ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.

Bu beceriksiz Hükümetin bir an önce işi bırakmasını can-ı gönülden istiyorum.
Daha kötü şeyler yazmamak için kendimi zor tutuyorum...

#ercan43' tarafından 14.07.2011 18:13:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Temmuz 2011, 18:13 - İp: 217.***.**6.227
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Açık açık koşaner darbeci dir diyemezler.

O zaman hani kardeşim bunun ispatı denir çünkü.
Ha yarın bir dvd de koşaner e uydurup diyebilirler.
Yahut saman gazetesi bir pkk lı terörist bulur. o teröriste de koşaner darbeciydi dedirttirir. Ondan sonra ancak işte ispatı derler. saman gazetesi çok sever zaten pkk lı yla röportaj yapıp askere saldırmayı.

Askerin bu kadar düşmanı varken yine de sağlam durmuş takdir etmek gerek kendilerini.

Lakin emmiler maç 90 dakkadır. Şu an biz henüz 30 uncu dakkalardayız.

Tarih: 30 Temmuz 2011, 23:33 - İp: 88.***.**8.83
okyanus.
okyanus. (üye)

pazaremmi 51 nolu bir dvd yok.

Git istersen ergenekon mahkemesine sor.

51 nolu dvd diye bir iftira belge üretildi.
Lakin Mahkeme dvd yi isteyince kırık okunamaz bir dvd gönderdiler.
Kısacası öyle bir dvd ve delil yok.

Heron diye bir davada yok.

Lakin ne kadar yok desem, olduğunu ispat edemesen de senin bu iftiralardan vazgeçeceğin yok.

İftira etmeyin boşuna günah size yazıyor.
İftirayı sevap ve ibadet sayıyorsanız o ayrı mevzu.
Gerçi yalan ve takıyyeyi mübah gören bir din anlayışından herşeyi beklerim ben.
Lakin o din anlayışına da müslümanlık diyemem.
O zaman o dinin hangi din olduğunu ben sana sorayım.

Tarih: 30 Temmuz 2011, 23:41 - İp: 88.***.**8.83
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

size göre ne var emmi zati. hiçbir şey yok.

Tarih: 31 Temmuz 2011, 00:19 - İp: 88.***.**4.183
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

iranı seven imam hatipliyi bulduk. şimdi genelleyelim...

-----------------------------------

mesele komutanları kimin belirleyeceği. artık kontrol erdoğanın elinde. işte bu yüzden darbeci grubun beli kırıldı. yoksa en büyük darbeciler sona kalanlardı, onlar da istifa etti diye değil.

ama tabi o şekilde anlayıp, "onun da darbeci olduğunu ispatla hadi" diye başlayan, devamında fizyoloji, karakter, din, mezhep, ırk vs. tahlilleriyle bezenmiş ajan romanları da yazabilirsiniz. sayenizde bu da pek yabancısı olduğumuz bir davranış biçimi değil artık.

bazıları maçın daha ilk yarısında feleğini şaşırdığı için şimdi 30. dakikada olduğumuzu sanıyor. neyse, siz maçtan sonra takılırsınız kendi aranızda, biz kaçtık

yok yok, şaka... maç daha bitmedi. yeni gelişmeler olabilir. benim tahminime göre yeni istifalar erdoğanı zor duruma sokar ve geri adım atmak zorunda bırakır. siz de dualarınızı esirgemeyin olur mu? bakalım, bir dahaki hafta sonu belli olur artık herşey.

Tarih: 31 Temmuz 2011, 00:55 - İp: 68.***.**0.25
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

teröristleri davulla karsıla, tsk yı ele geçir, guzel plan tebrikler,kontrol erdoganın elinde..
"tek elde" yani,hadi alkış,demokrasi için

Tarih: 31 Temmuz 2011, 02:00 - İp: 212.***.**3.221
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi sana göre 51 nolu dvd varsa git bir zahmet 13 ağır ceza ya ver de mahkeme dvd arayıp durmasın artık. allah rızası için bu iyiliği yap.

heron olayı da sizin abd işbirlikçisi cemaatçilerin uydurması.

nerdeymiş heron konuşması. yurtdışındaki subay ankaradaki ankesörlü telfondan nasıl telefon edip de heron konuşması yapıyor sizin iftiraya göre.

o tarihte yurtdışında görevdeki subayın ankarada ankesörlü telefondan telefon edebildiğine inanıyorsan emmi kusura bakma da sana diyecek hiçbirşeyim yok. zira sen buna inanabiliyorsan zaten benim söylediklerim boşa gidecektir.

Veli Küçük'ün Alparslan Arslan la fotoğrafı var diye cemaatin işbirlikçi medyası günlerce fotoğraf yayınladı. Fotoğraftaki kişinin Alparslan Arslan değil de Azerbeycanlı bir genç olduğu ortaya çıktı. Fakat şimdi bile sana sorsak veli küçük le alparslan aslan ın fotoğrafı var dersin hala.

51 nolu dvd diye birşey de yok. belki emniyette teğmenin telefonuna terör örgütü üyelerinin telefonlarını yükleyip iki üç yıl tutuklu tuttukları gibi "sehven" yeni bir dvd imal etmeniz lazım.
müslüman geçinen cemaatin marifetleri işte bunlar. hiç müslümana yakışır birşey var mı.
size karşı müslümanlığı müslüman ahlakını benim savunmak zorunda kalacağım da ölsem aklıma gelmezdi.

Tutuklu insanların görüşlerini savunurum yahut savunmam o ayrı konu. Lakin bu kadar yalan iftira hile ile insanların suçlanıp senelerce tutuklu kalmasını herşeyden önce benim hukuk mantığım kabul etmez. O tarihte yurtdışında olan birinin ankaradan ankesörlü telefondan konuşup da heronları geri çekin dediğini de ilkokul çocuğunun mantığı bile kabul etmez. Lakin ilkokul çocuğunun bile inanmayacağı zırvalara siz inanmış görünüp askere iftira atmak için sonuna kadar kullanırsınız.

Keza o cd bu dvd deyip durursunuz. Güya askerin 2005 de hazırladığı darbe dvd lerinde nasıl oluyorsa 2005 yılında henüz ortada olmayan ancak ve ancak 2010 yılında kurulmuş derneklerin adı geçer. Cemaatçileriniz ancak bu kadar zekidir işte. Zaten ilkokul mezunu imamı allamei cihan hatta neredeyse peygamber ilan eden adamların zeka düzeyi ne olabilir ki.

Emmi kusura bakma da ya çok afedersin bunlara inanan yaygara kopartan cemaat mensupları ya hakkaten geri zekalı ya da niyetleri başka.

O kadar dolap çevirdiklerine göre saf olmadıkları ortada. O zaman bu cia işbirlikçisi cemaatin niyetini sorgulamak lazım.

Bu adamlar hakkaten Allah'a inanmış olsa, içlerinde Allah korkusu olsa bunları yapamazlardı.

Bu sahtekarlıkları bir gün ortaya çıkacak demiyorum. Mahkemelerde Ortaya çıktı ve çıkıyor zaten.

Her sene Ağustos ayında bir sürü general subay hakkında savcılar yakalama kararı çıkartıp terfileri engelleniyor. Geriye ne hikmetse "Taraf" gazetesinin kefil olduğu subaylar dışarıda kalıp onlar terfi ediyor.

Ne demişti ilkokul mezunu imamınız "gerektiğinde hakimde satın alacaksınız savcı da satın alacaksınız." Olanlar hala anlaşılmıyor mu yani.

Tarih: 31 Temmuz 2011, 02:12 - İp: 178.***.**4.98
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

imzayı kim atıyorsa karar onundur.
kararnamelerin emrivakiyle imzalatıldığı günler geride kaldı. geçmiş olsun.

----------------------------

olay: ali öldürülmüş.

savcı ahmetten şüpheleniyor.
avukatı ahmetin o sırada yurtdışında olduğunu belgeliyor.

sonuç: ali ölmemiş.

(yersen)

Tarih: 31 Temmuz 2011, 04:48 - İp: 68.***.**0.25
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

E bu arada bi astsubayimiz daha sehit oldugu icin yeni secileninde derhal istifa etmesi gerekiyor...Bazi arkadaslar boyle demiyolarmiydi.Askerler oldugunde istifa edip onurlu bir hareket yapsaydiniz diye.Tarafin dangalagi Ahmet Altan ne oldugu belirsizini okuyup burada artistik yapanlar hadi bakalim.Her terorist oldugunde azimli bir sekilde komutanlar istifa etsin diye burda yorumlarinizi bekliyorum....Hukumet hicbirsey yapmasin alistik da komutanlar hemen geregini yapsin,yerim sizin demokrasinizi...Alakasi olmayan deniz kuvvetleri komutaninin istifasinada sen etmesende olur pasam deseydiniz bari.Adam napsin karada gemimi yuzdursun...Her sehit verildiginde komutanin istifasi onurlu bir hareket olacaksa,3-5 seneye Genel kurmay baskani Asteg Hasan Jetasker de istifa eder ve ordunun kapisina kilit vurulur bu gidisle... .

Bastakiler teroru koruklesin ama mucadelede zahiyat verilince komutanlar hemen istifa etsin anlayisi uzaydan gelen ileri,ip ileri bir demokrasi anlayisi olsa gerek...

Tarih: 31 Temmuz 2011, 06:16 - İp: 221.***.**3.132
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

amerikalı ağlak ajan demokrasisi

Tarih: 31 Temmuz 2011, 20:59 - İp: 88.***.**8.140
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili okyanus ,

Echelon sistemi diye bir şey biliyor musun ?

Tarih: 31 Temmuz 2011, 23:11 - İp: 178.***.**2.241