coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Çok Önemli Antalya Sergisi

Arkadaşlar daha önce arkadaşımın sanat galerisi açma düşüncesi olduğunu ve gelişmeleri size bildireceğimi yazmıştım.

Maalesef arkadaşım bugün aradı ve galeriyi açmaktan şimdilik vazgeçtiğini söyledi.Beni de kara kara düşünceler aldı götürdü.Nisan ayına bir şey kalmadı.
Antalya'lı arkadaşlar sergi salonu konusunda ciddi anlamda sizden destek bekliyorum.Tek derdim sergi salonu bulabilmek.

Bugün ancak Desti Sanat Galerisine bakma şansım oldu.Onlar da fotoğraf çok satılmadığından dolayı gelir getirmediği için fotoğraf sergisi başvurularını kabul etmediklerini söylediler.Yarın öğleden sonra ve Cumartesi sabah bir kaç yere daha bakacağım.

Sergiyle ilgili gelişmeleri buradan aktarmaya devam edeceğim.

#coffie' tarafından 13.02.2008 19:06:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Eylül 2007, 17:52 - İp: 78.***.**6.56
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

merhaba yeni bir oluşumumuz var antalya konya altı belediyesi ile birlikte eğr düşünürseniz birlikte hareket edip otarihe kadar hem belediye ile görüşüp serginin bi ayağını konya altı kültürmerkezi olan ( sea life oteli yanı ) burda yapabiliriz hemde akdeniz üniversitesindeki gösterim için bi kaynak saglana bilir klübümüz yeni kuruluyo ancak belediye ile görüsmeler tamam sadece bizden tüzük vey üze listeleri isteniyor internet sitemde tüzük var isterseniz size gönderebilirim hep beraber bu işi halledebiiriz umududayım saygılarımla

www.azapoglu.com/forum

Tarih: 2 Aralık 2007, 01:00 - İp: 88.***.**7.101
planetfoto
planetfoto (üye)

belirtmeyi unuttum konya altı kültür merkezinde bize ayıt kapalı bir salon var bunuda göz ardı etmemeklazım hatta bunu bi yarışma olarak hazırlayıp sergilemeye akdeniz üniversitesinde yapılır katılımcıların sayısına baglı katılım ucretlerı ıle bunu hallede biliriz diye düşündüm yapıla bilecek daha çok şey vardır eğer yeterli katılım oluştura bilirsek haftaya pazar ilk toplantımızı gerçekleştirmek istiyoruz

Tarih: 2 Aralık 2007, 01:05 - İp: 88.***.**7.101
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Caner Bey sizin foruma "kahvekeyfi" kullanıcı adıyla üye oldum ama daha moderatörlerden onaylandı ya da onaylanmadı diye herhangi bir mail ulaşmadı bana.

Sergi için yakın ilginize teşekkür ederim.Şayet haftaya Pazar uygun olursam ben de gelmek isterim.

Tarih: 2 Aralık 2007, 01:34 - İp: 78.***.**6.209
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

Gülter hanım çabalarınızı takdirle karşılıyorum,inşallah bir onaylansın 400 ytl çok bir para değil,En kötü ihtimal bu parayı ,karşılayabilecek kadar arkadaş topluluğumuz var,hayırlısı ile onaylansın,sponsorda bulunur.Fikret kardeşimizde elinden geleni yapar.Hayırlısı.

Tarih: 2 Aralık 2007, 01:36 - İp: 85.***.**1.168
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Necat Bey desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Tarih: 2 Aralık 2007, 01:45 - İp: 78.***.**6.209
planetfoto
planetfoto (üye)

merhabalar kahve keyfi olarak üzeliginizi onayladım şuanda aktif olmanız gerekiyo tekrar giriş yapıp mesaj yazmayı denerseniz sevinirim

Tarih: 2 Aralık 2007, 02:11 - İp: 88.***.**7.101
nazlimca
nazlimca (üye)
Antalya / Meraklı

sıtenıze bende uye oldum elımden gelebılecek bırsey olursa fotografcılık adına herzaman varım bılgılerınıze sunulur

Tarih: 2 Aralık 2007, 12:22 - İp: 85.***.**4.18
planetfoto
planetfoto (üye)

ilkim hanım merhaba hoşgeldiniz oluşum belirttiğimgibi çok yeni yönvermek bizlerin elinde katılım olabilecekse burda konuşarak haftaya cumartesi yada pazar toplatımızı yapmazı düsünüyoruz sizlerden ricam projeler üretmek detaylı bilgileri forumda konuşmak daha mantıklı
tekrar hoşgeldiniz

Tarih: 2 Aralık 2007, 16:07 - İp: 88.***.**7.101
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

mühim olan uyuyan suya bir taş atmak...halkalar hale hale olur,genişler...necat bey güzel bir noktaya parmak bastı...gayret sadece gülter hanıma kalmayacak...pamuk eller yeri geldiğince keçe bile olmalı...

Tarih: 2 Aralık 2007, 19:57 - İp: 88.***.**3.23
logy
logy (Üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Bencede katılımımızla 400 ytl'yi karşılayabiliriz...
Desteğe devam...

Tarih: 2 Aralık 2007, 20:54 - İp: 88.***.**8.233