coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Çok Önemli Antalya Sergisi

Arkadaşlar daha önce arkadaşımın sanat galerisi açma düşüncesi olduğunu ve gelişmeleri size bildireceğimi yazmıştım.

Maalesef arkadaşım bugün aradı ve galeriyi açmaktan şimdilik vazgeçtiğini söyledi.Beni de kara kara düşünceler aldı götürdü.Nisan ayına bir şey kalmadı.
Antalya'lı arkadaşlar sergi salonu konusunda ciddi anlamda sizden destek bekliyorum.Tek derdim sergi salonu bulabilmek.

Bugün ancak Desti Sanat Galerisine bakma şansım oldu.Onlar da fotoğraf çok satılmadığından dolayı gelir getirmediği için fotoğraf sergisi başvurularını kabul etmediklerini söylediler.Yarın öğleden sonra ve Cumartesi sabah bir kaç yere daha bakacağım.

Sergiyle ilgili gelişmeleri buradan aktarmaya devam edeceğim.

#coffie' tarafından 13.02.2008 19:06:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Eylül 2007, 17:52 - İp: 78.***.**6.56
tararseven
tararseven (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Gülter Abla, özel mesaj atıyorum sana konu hakkında

Tarih: 19 Eylül 2007, 22:23 - İp: 88.***.**9.58
arinna67
arinna67 (Objektif)
Zonguldak / Meraklı

arkadaslar şöyle bir önerim var fotograflar belli bir miktar belirlenip satılabilinir elde edilen gelir bir yere bagışlanabilinir il il dolaşılan fotograflardan elde edilen gelir belirlenen yerin banka hesap numarasına yatırılabilinir nasıl olur sizce?

Tarih: 19 Eylül 2007, 22:30 - İp: 85.***.**8.13
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

Site adına müraacat olacaksa o bizi aşar Fikret beye konuyu açarız portfolyo kolay ,yavaş yavaş gidelim Antalya'da da yapacağız allahın izniyle,selamlar.
Kütahyaya onay verin.

Tarih: 19 Eylül 2007, 22:55 - İp: 85.***.**0.188
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Nisan ayına programa alınabilmesi için Fikret Bey'e konuyu en kısa zamanda aktaralım.Bir an önce başvuruyu yapıp Nisan ayına programa aldırmak istiyorum.

Antalya'da sergi salonları şimdiden sergi takvimi hazırlıyorlar ve broşür bastırıp dağıtıyorlar.Antalya'da çok yoğun bir şekilde sergiler oluyor.

Elimizi çabuk tutmak lazım.

Ben Kütahya'ya onay verdim zaten.

Tarih: 19 Eylül 2007, 23:33 - İp: 78.***.**6.56
zarazara
zarazara (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

portfolyo hakkında daha deteylı bilgi verirseniz sevinirim...necat abinin söylediği çok doğru...fdiker bu hafta sonu istanbula gelecek,iletinizi ve ne yapılması gerektiği konusunda bilgi alırım...

Tarih: 20 Eylül 2007, 10:33 - İp: 213.***.**7.234
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Sizden dün bir ses çıkmayınca ben kendim bir şeyler toparladım.
İstanbul'daki sergide çekilen, özellikle sergiye katılan fotoğrafların bolca karelendiği ve sergiye katılanların toplu fotoğrafları derledim.Onları ozalitçide A4 kağıda üç farklı sayfa olacak şekilde bastıracağım.
Serginin afişini, sergiye katılanların listesini ve sergi ile ilgili aşağıdaki linkleri ekleyeceğim.
Bugün akşam size hazırladığım portfolyoyu maille gönderirim.Onay verirseniz ben buradan ozalitçiden fotoğraf çıktılarını alır dosyayı hazırlarım.En son iş Fikret Beyin site adına bir dilekçe hazırlayıp maille bana yollamasına kalıyor.Dosyanın içine dilekçeyi ekleyip götürür veririm.

Portfolyoları önümüzdeki aydan itibaren incelemeye başlayacaklarmış.Hazırladığımız portfolyo ön sıralarda olursa daha iyi olurmuş.Yani bu hafta sonu bu işi çözmemiz gerekiyor.

Tarih: 20 Eylül 2007, 11:31 - İp: 85.***.**4.27
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

BAKINIZ

http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=192813

Tarih: 20 Eylül 2007, 12:50 - İp: 81.***.**3.185
zarazara
zarazara (üye)

ok. bekliyorum...yardımcı olabileceğim başka birşey varsa hazırım

Tarih: 20 Eylül 2007, 13:49 - İp: 213.***.**7.234
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

KADRO HAZIR

[/IMG]

Tarih: 20 Eylül 2007, 13:54 - İp: 85.***.**0.188
zarazara
zarazara (üye)

kondisyonumuz çok iyi görünüyor...bakınsana türkiye ye açıldık,futbol takımımız bile var...

Tarih: 20 Eylül 2007, 13:58 - İp: 213.***.**7.234