coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Çok Önemli Antalya Sergisi

Arkadaşlar daha önce arkadaşımın sanat galerisi açma düşüncesi olduğunu ve gelişmeleri size bildireceğimi yazmıştım.

Maalesef arkadaşım bugün aradı ve galeriyi açmaktan şimdilik vazgeçtiğini söyledi.Beni de kara kara düşünceler aldı götürdü.Nisan ayına bir şey kalmadı.
Antalya'lı arkadaşlar sergi salonu konusunda ciddi anlamda sizden destek bekliyorum.Tek derdim sergi salonu bulabilmek.

Bugün ancak Desti Sanat Galerisine bakma şansım oldu.Onlar da fotoğraf çok satılmadığından dolayı gelir getirmediği için fotoğraf sergisi başvurularını kabul etmediklerini söylediler.Yarın öğleden sonra ve Cumartesi sabah bir kaç yere daha bakacağım.

Sergiyle ilgili gelişmeleri buradan aktarmaya devam edeceğim.

#coffie' tarafından 13.02.2008 19:06:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Eylül 2007, 17:52 - İp: 78.***.**6.56
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Şimdi noluyo.Oluyomu olmuyomu.

Tarih: 4 Aralık 2007, 22:57 - İp: 88.***.**5.123
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Bu aralar olmaz sanırım.İzmir ve Antalya herhalde Mart Nisan 08.. Kuzey Kıbrıs'a da gidip gelinebilir oradan belki..

Tarih: 4 Aralık 2007, 23:51 - İp: 88.***.**1.183
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Bildiğiniz üzere sergi için 30-Kasım-2007 tarihi itibariyle Akdeniz Üniversitesi kampüsünde bulunan Olbia Kültür Merkezi içerisinde bulunan Sanat Galerisi için başvuru yapmıştım. 21-22-23-24 NİSAN 2008 tarihleri için de rezervasyon yapılmıştı.

Bugün 10-Aralık-2007 tarihinde sergi salonunun o tarihlerde tadilata gireceğini ve daha sonraki günlerde de boş gün bulunmadığını bildiren bir telefon aldım ilgili kişiden.

Ya benim yaptığım başvuruyu ciddiye almadılar ya da gerçekten o tarihlerde tadilat var.

YANİ SERGİ İÇİN YENİ BİR YER ARAYIŞINA GİRMEM GEREKİYOR.

Bana bu konuda akıl-fikir verecek arkadaşların desteğine ihtiyacım var.

Tarih: 10 Aralık 2007, 15:40 - İp: 78.***.**0.215
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 10 Aralık 2007, 18:23 - İp: 88.***.**8.232
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Bir fuaye kiralayın,oraya da paravan konularak sergiyi sağlayabilirsiniz.

İstanbul'da bazı sağlık kuruluşu patronları bile,iş yerinin bir kısımını sergiye ayırmıştı geçenlerde..Bröşürde bastırmış bir güzel,isteyen de izliyor gidip Coffie ..

Tarih: 10 Aralık 2007, 22:44 - İp: 88.***.**3.50
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

arkadaşlar merhabalar

antalyada bilenbilir sealife ın yanındaki yani yapılan kültür parkta kulübümüzün sergi yeri olacak gülter hanımada bahsettim burası hem kapalı mekanı hemde havanın iyi olması durumunda 500m2 lik dış sergi mekanı var iç mekan icin sanırım 100m2
ve burası ıcın para harcamamıza gerek yok yanı kıra odenmıyecek sadece organızasyonu hazırlayıp bır yarısma ile sergileme olusur cok zor degil ssadece katılımlarınız gerekiyo
katılım icin http://www.azapoglu.com/forum adresinde Antalya gez i ve fotograf severler kulübüne tıklarsanız tüm konuşmaları takip edebilir sizde bu organizasyonda yer alabilirsiniz

Tarih: 10 Aralık 2007, 23:11 - İp: 88.***.**7.101
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Coffie ilgilensin bir ara, bakarız..

Tarih: 11 Aralık 2007, 01:04 - İp: 88.***.**3.50
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

merhaba bu persembe saat 19:00 yapılacak olan hem onemlı hemde kararlar olarak onemsız sadece yarım saatlık bı tanısma toplantısı hemde merkezımız olacak bınayı gormenız acısından cok onemli ve anlamlı eger dersiniz veya cok onemli bı işiniz yoksa en azından yarım saatinizi bize ayırırsanız busadece bu haftalık seviniriz merkezimiz konyaaltı kent merkezinde yer almaktadır detaylı bilgi icin mutlaka beimleiletişime gecin 05359724128

gülter hanım mutlaka benimle baglantı kurar sanız sevinirim
saygılarımla

Tarih: 12 Aralık 2007, 18:10 - İp: 88.***.**7.101
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Çok Önemli Antalya Sergisi
Bu başlığı takip ediyorsanız "smallness" nickli Caner Azapoğlu ve arkadaşı Hayri Solter'in gayretleri ile Antalya'da fotoğrafla ilgili yeni bir dernek kuruluyor.
Antalya Konyaaltı Belediyesince Konyaaltı'nda Sea Life Resort Otelin yanındaki kent meydanında Sanatsal Faaliyetler için ayrılmış bir binayı derneğin kullanması amacıyla tahsis etmişler.
Yeni kurulacak derneğin adı ANTALYA FOTOĞRAF VE GEZİ SEVENLER DERNEĞİ dir.

16-Aralık-2007 Pazar günü Caner Bey ve Hayri Bey'le tanıştım ve binayı gezip gördüm.Onlar da dernek faaliyeti olarak 23-NİSAN da bir fotoğraf sergisi yapmayı düşünüyorlarmış.

Bana 23-NİSAN'da netfotograf ve kuracak olduğumuz dernek olarak dernek salonunda fotoğraf sergisini ortaklaşa yapmayı teklif ettiler.Benim aklıma yattı ama sizlerin düşüncesini de bilmek istiyorum.

Çünkü sergilenecek fotoğrafların satılıp gelirinin Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde yatan ve maddi durumu kötü olan çocuk hastalara "LÖSEMİ hastası da olabilir" bağışlanması düşünülüyor.

Bu sebeple satılacak fotoğrafların sergiden önce ve satıldıktan sonra hiç bir yerde "internet, gazete, televizyon vs." yayınlanmaması gerektiği sergiye fotoğraf gönderecek arkadaşların dikkatinedir.Zirâ hiç kimse para verip satın aldığı bir fotoğrafı başka bir yerde görmekten hoşlanmaz.

Sergi yapılacak salonun Konyaaltı Belediyesince tahsis edilmesi ve sergi gelirinin hayırlı bir yere bağışlanması sebebiyle yerel basının ve Antalya'nın üst düzey yöneticilerinin sergiye ilgisini cezbedecektir.

Ayrıca salonun Konyaaltı Kent Meydanında olması sergiyi gezecek insanların fazla olması demektir.

Şehir dışından sergi zamanı gelmek isteyenler için o çevrede uygun fiyatlı bir çok pansiyon bulunmaktadır.

Hepinizin fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Şayet çoğunluk tarafından onaylanırsa ben burada hazırlıklara başlayacağım.

Tarih: 18 Aralık 2007, 01:21 - İp: 85.***.**5.78
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

Bana açıkçası çok saçma geldi,Gülter hanım acele etmeyin
inşallah biz bu organizasyonu yaparız,Nisan ayına daha çok var ,hem fotograf katkısı yapılacak,kişilerin fotograflarına ambargo konulacak,biz herzaman yaptığımız gibi fotograflarımızı sergileriz.Siz merak etmeyin.

Tarih: 18 Aralık 2007, 02:16 - İp: 85.***.**9.183