serdarca
serdarca (üye)
Artvin / Stüdyo Fotoğrafçısı

Erkayalar Rezaletiii

ben hayatımda erkayalar kadar sorumsuz şirket görmedim.elimdeki bayiliği benim haberim olmadan fotoğrafçı olmayan bir arkadaşa verdiler.birde gelmiş bana diyorlar ki;yanlışlıkla olduda sana bayiliğini geri verelim. ben onlar gibi değilim ki arkadaşın elinden bayiliği alayım . valla helal olsun.diyecek söz bulamıyorum

#serdarca' tarafından 28.04.2007 22:06:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Nisan 2007, 17:04 - İp: 88.***.**2.101
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Kırgınlık ve kızgınlığını anlayabiliyorum. Ancak kullandığın kelimelere dikkat etmeni öneririm. Zira kendince haklıyken haksız duruma düşebilirsin.

Saygılarımla

Tarih: 28 Nisan 2007, 17:31 - İp: 81.***.**8.46
murat-d80
murat-d80 (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Dostum geçmiş olsun benim sana tavsiyem ivedi bir şekilde konuyu mahkemeye taşımalısın konu hakkında en güzel cevabı yüce yargı verecektir maduruiyetini anlıyorum fakat bu yazın seni haklı iken haksız duruma düşürebilir istersen yazını kaldır haklıyken haksız duruma düşme sevgilerimle.

#murat-d80' tarafından 28.04.2007 17:43:14 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Nisan 2007, 17:41 - İp: 85.***.**7.34
serdarca
serdarca (üye)
Artvin / Stüdyo Fotoğrafçısı

haklısın ama bunların yaptığına söylediklerim az bile.sen olsan ne yapardın pekii.tamam biraz ağır konuşmuş olabilirim ama ilçede küçük bir fotoğrafçıyız diye böyle haksızlıklara uğramak zorunda mıyız.herkes bilsin ne olduklarını

Tarih: 28 Nisan 2007, 18:19 - İp: 88.***.**2.101
murat-d80
murat-d80 (üye)

Bidefa benim fikrimi sorarsan senin yerinde olsam avukatımla görüşür ne yapmamız gerekiyosa avukatımın göstereceği doğrultuda yapmam gereken neyse onu yapardım ve hakkımı sonuna kadar arardım zaten yazında belirtmişsin senin haberin olmadan bayiliğini eilnden almışlar
bu yapılan bildiğim kadarıyla kanunlara aykırı sebep her ne olursa olsun sana haber vermeden bayilik hakkkını elinden alamazlar dediğim gibi dostum hiç zaman kaybetmeden avukatınla bu konuyu görüş ne gerekiyosa yap bu yazıyıda seni suçlu duruma düşürmeyecek şekilde yazarsan daha doğru olur dediğim gibi haklıyken haksız duruma düşme sevgilerimle.

Tarih: 28 Nisan 2007, 18:26 - İp: 85.***.**7.34
murat-d80
murat-d80 (üye)

haklısın dostum artvin'i bilirim artvin'e geldim rizeye geldim çok sıcak kanlı çok dürüs insanlar firma küçük büyük farketmez size yapılan haksızlık bu açık ve net dediğim gibi haber verilmemiş bu yanlış bir uygulamadır evet bayilik elinizden alınır ama bir sebebi olmalı öyle keyfe göre bayilik alınıp verilmez bu ülkenin kanunları var herkes kafasına göre iş yapamaz bak geçen gün bir arkadaşım abd'den canon 30d aldı ve bir arıza ile erkayalar'a gitti ve aldığı cevap sizin garantiniz burda geçmez yani kısacası canon türkiye sınıfta kalmıştır her anlamda bunu herkes çok iyi biliyo sevgilerimle.

#murat-d80' tarafından 28.04.2007 18:38:10 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Nisan 2007, 18:36 - İp: 85.***.**7.34
ruzgar2
ruzgar2 (üye)
Amasya / Amatör

anlattıklarına göre çok haklısın..ne söylesen yeridir...yalnız tekrar belirteyim anlattıklarına göre...

Tarih: 28 Nisan 2007, 18:42 - İp: 88.***.**3.153
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Bence sen şimdiden Hesmak bayiliği almaya bak ...ileride yararını görürüsün

Tarih: 29 Nisan 2007, 22:26 - İp: 85.***.**3.166
safsiyah35
safsiyah35 (üye)
İzmir / Amatör

dostum dava aç hakkını ara sana yaptıkları büyük yanlış bence kazanırsın bu arada erkayalara hiç yakışmamış bu

Tarih: 12 Mayıs 2007, 13:16 - İp: 88.***.**7.164
  • 1