kan_ki
kan_ki (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

Slm Ankara Lılar Nerede

arkadaş lar koskoca sitede ankara lı ve ya ankarada yaşayan fotoğraf çı yokmu hadi gelin

Tarih: 3 Temmuz 2006, 14:01 - İp: 81.***.**9.252
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

okan süleyman(kan-ki)ile konustum bende sergilerine gidecegim.olmazsa kararlastırırız birkaç gün evvelden ona göre bereber gideriz sergiye.gün ve saatide buraya yazarız gelmek ve tanısmak isteyenle olursa sayet hep beraber gideriz çokda güzel olur.

Tarih: 4 Kasım 2006, 10:49 - İp: 85.***.**9.24
okan79
okan79 (üye)
Ankara / Amatör

Ankara'dan tık yok hani nerdesiniz arkadaşlar buluşmak isteyendemi yok ben her hafta tek başımamı fotoğraf çekeceğim.

Tarih: 9 Kasım 2006, 15:42 - İp: 212.***.**9.21
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

heheheheheheee

okan pek bi artist bu pozun.bende isterim
walla bak sana uyarım ama hafta içi malum günleri biliyorsun

su sergiden sonraki hafta filan olmazsa hafta içi senin işden cıktıgın gün söle biraz takılalım olmazsa.sokaklar bizim hesabı cekeriz cekiniriz

Tarih: 10 Kasım 2006, 19:37 - İp: 85.***.**9.24
okan79
okan79 (üye)
Ankara / Amatör

Bilmezmiyim sedar senin işleri senin içinde alev alev yanan o fotoğrafçılık sevdasını işin engelliyor.Ne konuştum ama kesin istifa edecen sen oradan

Gece çalışması yaparız bizde işten çıkınca ayıpsın ya gider kocatepe camiini çekeriz içten dıştan çokta güzel olur (ben denedim).

Tarih: 10 Kasım 2006, 23:22 - İp: 85.***.**6.38
kan_ki
kan_ki (üye)

ya arkadaşlar dün gelen habere göre bizim sergi 21 kasım yerine 21 ARALIK a ertelenmiş bayaa bi üzüldük tabi sayın çağdaş sanatlar merk deki görevlinin bir anlık dalgınlığın dan dolayı kasım yerine aralı yazılmış..yani önümüz deki aya kaldı sergi miz bu arada baya geziyosunuz bizi çağırmıyosunuz..aaa zaten bizim kilerde yedigöllere gitti bende gidemedim bunu telafi etmek gerenk bi plan yapalım yaaa

Tarih: 11 Kasım 2006, 10:48 - İp: 81.***.**0.136
okan79
okan79 (üye)
Ankara / Amatör

Süleyman bizim sorunumuz gezmek isteyip gezemeyişimiz amam bir plan yapıp seve seve uygularız valla ayarlayalım bir şeyler. Ama Sedar (nemru_t) iş problemi yaşıyor hafta sonu izin alması olanaksız onun için bizde hafta içi akşam saatlerinde fotoğraf çekmeyi düşünüyoruz akşam şöyle 6-7 arası buluşup hem bir akşam yemeği hemde fotoğraf çekimi yada tanışma ve muhabbet olabilir.Sen nedersin

Tarih: 11 Kasım 2006, 13:50 - İp: 85.***.**7.230
kan_ki
kan_ki (üye)

walla bana uyar neden olmasın ben yarın diye düşünmüştüm serdar evet iş dolayısıyla akşam yapacaz artık ben varım herzaman keyiflide olur

Tarih: 11 Kasım 2006, 13:53 - İp: 81.***.**0.136
mehmet06
mehmet06 (üye)
Ankara / Amatör

selam Ankaralı'lar bende siteye yeni katıldım.Ankara'da olacak aktivitelere elimden geldiğince(nede olsa evliyiz,tekbaşına hemen karar veremiyoruzda)katılmak isterim.Sitedeki fotoğrafları gördükçe fotoğraf çekmeyi epey savsaklamışız dedim.acilen fotoğraf çekmeliyim gibi geliyor.Görüşmek dileğiyle.

Tarih: 11 Kasım 2006, 18:47 - İp: 88.***.**0.230
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

arkadaslar bu salı akşam 18,00da okanla buluşuyoruz biz...kan_ki yede uyuyor sanırım...hem oturup bi yemek yeriz hem sohbet eder hemde biraz takılırız.gelmek isteyen herkes buyursun gelsin.

Tarih: 12 Kasım 2006, 19:38 - İp: 85.***.**9.24
kan_ki
kan_ki (üye)

tamam ben ben 18.00 sonrada olsa gelirim.siz bana nerede olacağınızı bildirin yeter görüşmek üzere

Tarih: 13 Kasım 2006, 18:36 - İp: 81.***.**5.225