kan_ki
kan_ki (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

Slm Ankara Lılar Nerede

arkadaş lar koskoca sitede ankara lı ve ya ankarada yaşayan fotoğraf çı yokmu hadi gelin

Tarih: 3 Temmuz 2006, 14:01 - İp: 81.***.**9.252
okan79
okan79 (üye)
Ankara / Amatör

İlginden dolayı çok teşekkür ederim kan_ki ben o buluşmaya büyük bir aksilik çıkmazsa geleceğim sende gelirsen tanışmaktan büyük sevinç duyarım

Tarih: 2 Kasım 2006, 09:08 - İp: 212.***.**9.21
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

süleyman -okan bu hangi buluşma yaww rokometin ilerleyen günlerde yapacagı bululmamı
bu arada fsk nın sitesine baktım linkini koymustunuz...ee dedim bari bakmışken üyede olayım.

Tarih: 2 Kasım 2006, 18:25 - İp: 85.***.**9.24
okan79
okan79 (üye)
Ankara / Amatör

sevgili sedar FSK beypazarı gezisi düzenliyor... senide bekleriz

Tarih: 2 Kasım 2006, 21:43 - İp: 85.***.**6.154
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Beypazarına ben gelemiyorum karagöle gideceğim o tarihte ormancılar derneğinin gezisiyle.

Bir arkadaş haber verdi, daha önce haberim olsa burada duyururdum.

Bu arada Ankaradan bahsetmişsiniz hatta ve hatta istanbulu kötülemişsiniz kınıyorum sizleri

Ben şahsen Ankaranın ne yazını nede kışını seviyorum. Aslında hiçbirşeyini sevmiyorum ne yalan söyleyeyim. Şehir olarak ruhumu sıkıyor ama insanlarını seviyorum.Ankaralı arkadaşlar hemen savunmaya geçmeyin lütfen, siz sevin ama bırakın ben sevmeyeyim.Zaten işim dolayısıyla mecbur olduğum için bu şehirde yaşıyorum ve ilk fırsatını bulduğumda kaçacağım. Siz sevebilirsiniz gayetde doğaldır hatta sizlere istanbul itici bile gelebilir oda doğaldır anlayabilirim ama boğaz çocuğunu, çocukluğu-gençliği şişlide, nişantaşında, istiklal caddesinde, geçmiş beykozda boğazın kıyısında büyümüş birini alıp bozkırın ortasına koyarsanız o adamın ömrünü azaltırsınız.O yüzden en büyük hedefim ise bir an önce eski aşkım istanbula kavuşmak. Bir irtibat bürosu açarsak eğer ilk başvuran ben olacağım.

Belkide şehir güzeldir ve sorun bendedir bilemiyorum ama sevemedim ısınamadım işte.

Rokometinin sıralamasındaki ikinci şehire ise katılıyorum.

Çanakkale gerçekten harika bir şehir, 7 sene Çanakkalede kaldım. Ortam süper.

Birde İskenderunu çok beğeniyorum. Orasıda harika yerler.

Tarih: 3 Kasım 2006, 12:09 - İp: 213.***.**1.5
okan79
okan79 (üye)
Ankara / Amatör

Sevgili Tatarbey yaklaşık 3 hafta önce gittim Karagöle'e ama istediğim gibi olmadı bende biraz doğa fotoğrafı sevmeme huyu varda insansız fotoğrafı bir türlü sevemedim.Karagöl doğa fotoğrafı ve makro açısından güzel bir yer özellikle şimdi yollar sarı yaprakla dolmuştur.Daha önce gittinmi bilmiyorum ama ben pek umduğumu bulamadım.

Tarih: 3 Kasım 2006, 12:23 - İp: 212.***.**9.21
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Okan ilk defa gideceğim daha önce gitmedim hiç.

Meteorolojide hafta sonu orada kar var demiş galiba, zaten kar olmasa bile yağmur yağar sanırım.Fotoğraf açısından zor olsada traking olayı zevkli olacak sanırım.

Tarih: 3 Kasım 2006, 12:58 - İp: 213.***.**1.5
okan79
okan79 (üye)
Ankara / Amatör

traking konusunda haklısın tatarbey ben oraya FSK ile gitmiştim 15 kişi gittik 12'si traking yaptı bizde 3 kişi fotoğraf çektik göl kenarında.Ama seni tanıdığım kadarıyla gökten ne yağarsa yağsın dektanşöre basmadan gelmezsin .Sana iyi yürüyüşler dilerim ayrıca nacizane bir önerim olacak yanında tripot götürebilirsen iyi olur ben gittiğimde yokluğuna çok üzülmüştüm.Umarım hava güzel giderde bizde Beypazarı'nda iyi vakit geçiririz.

#okan79' tarafyndan 03.11.2006 13:15:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Kasım 2006, 13:13 - İp: 212.***.**9.21
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

gezin vallaaa....yaww arkadaşlar haftasonu çalışmayacagım bi iş arıyorum yardımcı olabilecek varsa cv mi yollayım gerci ben magazacılıkdan baska bi iş yapmadım ama ossun.cvm fena sayılmaz.hayır yoksa bendeki kıskanclık damarları iidien iiye kabaracak.
saka biyanade tatarbey-okan inşallah havada istedigini gibi olurda keyfine varırsınız bir güzel.

tatarbey desene şairin dedigi gibi ankaranın en cok istanbula dönüş yolunu seviyorum diye.
herkese alıstıg sehir tabiki...ben orayı sen burayı sevmiyorsun...sehrin içinden oyoban gecmesi mantıgı bana uygun bişi olmadı boguluyorum orda ama buna hep iş toplantıları için gitmiş olmamında büyük bir artısı var

umarım herkes gönlünden gecen yerde yasar

Tarih: 3 Kasım 2006, 13:32 - İp: 85.***.**9.24
kan_ki
kan_ki (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

valla iyi ben de o kadar gezemiyorum.ancak zaman bulabilirsem 1 ayda 1 makara kar.gidin gezin falla iyi olur.bu arada arkadaşlar 21 kasım da çağdaş sanatlarmerkezin de sergi açılşışımız var herkezi bekleriz efen dim [>:D

Tarih: 3 Kasım 2006, 17:47 - İp: 81.***.**6.151
okan79
okan79 (üye)
Ankara / Amatör

Serginiz hayırlı olsun ben akşam 6'dan sonra gelebilirim bir aksilik olmazsa hemde tanışmış oluruz

Tarih: 3 Kasım 2006, 20:56 - İp: 81.***.**1.178