kan_ki
kan_ki (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

Slm Ankara Lılar Nerede

arkadaş lar koskoca sitede ankara lı ve ya ankarada yaşayan fotoğraf çı yokmu hadi gelin

Tarih: 3 Temmuz 2006, 14:01 - İp: 81.***.**9.252
okan79
okan79 (üye)
Ankara / Amatör

CUMHURİYETİMİZ İÇİN HALK YÜRÜYÜŞÜ

Selam Arkadaşlar bir duyurum olacak

4 Kasım Cumartesi günü Ankara'da yaklaşık 100 üzerinde sivil toplum kuruluşu tarafından organize edilen Cumhuriyetimiz için halk yürüyüşü düzenlenecek.

Türk bayraklarıyla Ulu önder Atatürk resimleriyle yapılacak yürüyüşte türk ulusunun Atatürk'ün yolundan ayrılmadığını ve bunada asla izin vermeyeceği dile getirilecek.

Ankara'da son yılların en büyük halk yürüyüşü olması beklenen yürüyüşe tüm ankaralı arkadaşlarımı davet ederim.

PROGRAM

TARİH : 4 KASIM CUMARTESİ
TOPLANMA YERİ : Atatürk Kültür Merkezi
TOPLANMA SAATİ: 10.00
YÜRÜYÜŞ SAATİ : 11.00
YÜRÜYÜŞ GÜZERGAHI :Atatürk Kültür Merkezin'den saat 11.00'da başlayacak yürüyüş Miting alanı olan Tandoğan meydanına kadar sürecek yapılan mitingten sonra ise Anıtkabir'de sona erecek.

Tarih: 31 Ekim 2006, 12:26 - İp: 212.***.**9.21
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Cumhuriyet yürüyüşüne katılmayı isterim ama malesef cumartesi günleri işimin en yoğun olduğu günler.. Malum tahsilat günü..

Diğer taraftan bu tarz buluşmalar, farklı insanlar tanımak, genç arkadaşların enerjisinden faydalanmak, tecrübelerden faydalanmak en sevdiğim şeyler..
Bufalo bu tarz buluşmalara, grupçak foto çekmek, muhabbet etmeyi çok isterim.. Bundan 3-5 yıl öncesine kadar elimden geldiğince katılırdımda. (netfoto ile tanışmamıştım) Ama gelgörki hayatın gelişimi insanı bazı şeylerden mahrum bırakıp bazı mecburiyetler getiriyor. Bırak tam gün bu tür sosyal faaliyeti, 1-2 saat fırsat bulup halı saha futbol maçlarına bile katılamıyorum. Ama önümüzdeki günlerde ankarada katılımı yüksek bir tanışma partisi yada fotogezisi düşünüyorum. Avatarının altında ankara yazıpta gelmeyenleri esefle kınama cezası ile ödüllendireceğim. Bakalım o zaman nereye saklanacaksın. Önce ben bir DFM alayımda.. .. emanet cihazlarla olmuyor.

Bu arada aramızda ODTÜ lü arkadaşlar varmı... eymir gölüne girişte kullanılmak üzere

Tarih: 31 Ekim 2006, 13:38 - İp: 85.***.**1.69
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

valla rokomel cok guzel olur gezi-toplanti meselesi, bekliyoruz bakalim
ayrica Eymir golunun ne ozelligi var ki

Tarih: 1 Kasım 2006, 11:46 - İp: 144.***.**8.204
demetcelik
demetcelik (üye)
Ankara / Amatör

slm! bende fotoğrafa merak salanlardanım başlangıç için kurs ararken bu siteyi buldum. ankarada bana önerebileceğin bi kurs varmı cevap yazarsan sevinirim

Tarih: 1 Kasım 2006, 13:19 - İp: 81.***.**3.197
okan79
okan79 (üye)
Ankara / Amatör

Demet hanım www.fsk.org.tr (FOTOĞRAF SANATI KURUMU)ben eğitimimi oradan aldım çokta memnun kaldım tavsiye ederim

Tarih: 1 Kasım 2006, 15:39 - İp: 212.***.**9.21
okan79
okan79 (üye)
Ankara / Amatör

Sevgili arkadaşlar FSK Beypazarı'na günü birlik fotoğraf gezisi düzenliyor gelmek isteyenlere duyurulur

TARİH : 05 KASIM PAZAR
SAAT : 07.30
HAREKET YERİ :FSK ÖNÜ (FEVZİÇAKMAK SOKAK NO:22/2 KIZILAY/ANK. TEL 230 46 16)

Gelmek isteyen arkadaşların telefonla FSK 'ya haber vermesi ve yer ayırtması iyi olur

Ücret olarakta 20ytl talep ediliyor.

Tarih: 1 Kasım 2006, 16:05 - İp: 212.***.**9.21
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

rokomet, ben ankara yazısını sileceğim avatarımdan

sizin buluşmaya da gelmeyeceğim ama sen düzenlersen gelirim belki. tarih uygun olursa. aslında kasım ayında iki kere ankaraya gitmem gerekli. ama kaçmaya çalışıyorum. acayip derecede sıkılıyorum yolculuk filan.

havaalanı çok güzel olmuş bu arada .

aslında benim ankara da en sevdiğim mevsim sonbahardır. tam bu aylar yani. ankara solar...ama solarken güzelleşir. yazın feci yoruyor beni.
millete, özellikle bahçeli tayfasına şaşıyorum. cicili bicili giyinip 7.caddede saatlerce turluyorlar ya hani kızları da pek zarif, pek alımlıdır ankara nın kelebek gibi sekiyorlar cadede

yaz ayları çekilmiyor ankara nın. ya da ben sevmiyorum. bunda askeriliğin payı büyükm galiba
ben askere gitmeye karar vermiştim. şöyle 8 ay kısa dönem gidip geleyim de aradan çıksın diye. sonra uzun dönem, tank asteğmen geldi. 4 ay etimesgut! allahım yarabbim.

yani 15 temmuzda 15 kasıma kadar. yani düşünün, temmuzun o sıcağında millet bahçeli de filan gezerken ben etimesgut un bozkırında sürünüyorum. 2002 yazı....tam 45 gün çarşı yasağı var, yanaşık düzen mi neydi, öyle bir şey diyorlardı. o sıcakta tam kabus. (gerçi ondan sonra gittiğim yer de tam kabustu ya ).45 gün sonra tabi bir çıkarsın 2 günlüğüne çarşıyakim tutar beni

neyse anılara başlamayayım, ama etkisi çok. yaz aylarını sevmiyorum ankara da.

sonbahar ankara da fotoğraf için de uygun bir mevsim bence.

Tarih: 1 Kasım 2006, 16:15 - İp: 88.***.**2.207
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

eraycanli
eymir gölünün özellikleri :
1- göl
2- ankara ve sonbahar
3- mogan gibi etrafı yapay olarak düzenlenmemiş..
(diye biliyorum en son 10 yıl önce gitmiştim son durumunu bilmiyorum)
4 - fotoğraf adına çok güzel karelere fırsat verir,
5- kışın ise üstü buz tutar şahane top oynanır
6- grup halinde oturmak için elverişli mekanlar var (ODTÜ Tesisidir Kartı olmayan giremiyor-du)
vs. vs. vs.

bufalo yazın ankarayı pek seven olmaz.. kışında kuru soğuk yine seven olmaz.. baharları dersen idare eder.. ama tüm bir seneyi düşününce yaşamak isteyeceğim birinci şehir.. ikinci şehir de çanakkale.. türkiyede başka yerde devamlı olarak yaşamak istemem.. hele istanbula artık gezmek için bile gitmek istemiyorum.

Benim düşündüğüm toplanma yakın tarihte ve planlı değil.. çünkü önce bi dfm işini halletmem lazım.. herkeşte dfm bende filmli eos500 olmaz.. ama belki olur yada bilmiyorum..

Tarih: 1 Kasım 2006, 16:52 - İp: 85.***.**1.69
kan_ki
kan_ki (üye)

arkadaşlar tavsiye ederim güzel bir pazar yürüyüşü olacak fsk nın tertip lediği gibi,okan 79 sen geliyomusun hala fsk ya niye karşılaşmadık bi karşılaşak yaaa

Tarih: 1 Kasım 2006, 18:37 - İp: 85.***.**8.182
kan_ki
kan_ki (üye)

okan bey serginiz çok güzel ve serginin içerisin deki fotoğraflarınız da çok hoş başarılarınızın devamını dilerim

Tarih: 1 Kasım 2006, 18:47 - İp: 85.***.**8.182