kan_ki
kan_ki (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

Slm Ankara Lılar Nerede

arkadaş lar koskoca sitede ankara lı ve ya ankarada yaşayan fotoğraf çı yokmu hadi gelin

Tarih: 3 Temmuz 2006, 14:01 - İp: 81.***.**9.252
aattaa
aattaa (üye)
Ankara / Amatör

herkese merhaba....şu elimdeki işler dert olmazsa ben de geleyim isterim yarın......

Tarih: 18 Kasım 2006, 18:35 - İp: 62.***.**6.21
kan_ki
kan_ki (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

pekleriz

Tarih: 18 Kasım 2006, 18:44 - İp: 81.***.**9.58
geyikrali
geyikrali (üye)
Ankara / Amatör

Bu kadar hızlı organize olan başka bi ekip var mıdır acep??? [>:D

Tarih: 18 Kasım 2006, 19:01 - İp: 85.***.**5.248
okan79
okan79 (üye)
Ankara / Amatör

yettim gari

Telefonla haber verdiğiniz için teşekkürler arkadaşlar.Yarını sabırsızlıkla bekliyorum.Görüşmek üzere

Tarih: 18 Kasım 2006, 21:18 - İp: 85.***.**7.218
kiziltug
kiziltug (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

GİDİN BAKALIM BENSİZ
BENİM YARIN 2 SINAVIM VAR BEN ORDA TERLERKEN SİZ DE FOTOGRAF ÇEKİN..
NEYSE ABİLER BENİM YERİMEDE BOL BOL ÇEKİN SONRAKİ BULUŞMADA ACISINI ÇIKARIRIZ

Tarih: 19 Kasım 2006, 00:56 - İp: 88.***.**1.26
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Beyler buluştunuzda, neler yaptınız anlatın bakalım.

Tarih: 20 Kasım 2006, 13:37 - İp: 213.***.**1.5
06redline
06redline (üye)
Ankara / Amatör

Selam Arkadaşlar, ankarada fotograf cekim gezileri yapılacağı zaman bende gelmek isterim. haberdar ederseniz sevinirim

Tarih: 20 Kasım 2006, 16:01 - İp: 193.***.**1.78
okan79
okan79 (üye)
Ankara / Amatör

Evet buluştuk arkadaşlar Kanki (Süleyman), Geyikrali (Yiğit)ve ben (Bir arkadaşımız daha vardı fazla kalmadı tanışmak için geldi ismi bir türlü aklıma gelmiyor çok özürdiliyorum kendisinden) çok eğlenceli bir gezi oldu harika fotoğraflar çıkardık.

Ben ballandıra ballandıra anlatayım size

Kızılay'da buluşma ve Kurtuluş Parkına gidiş (Bu arada havada güzel olduğu için insan kaynıyordu harika fotoğraflar çıktı.) sonraki durak ise çay ve börek ziyafeti için bizim ev 3 arkadaş annemin yaptığı börek ve sarmaları yedik.Evden ayrıldıktan sonra Kurtuluş'un üstünde bulunan Çamlığa Çıktık ve gün batımı çektik.Sonra ise Bakanlıklardaki tüp geçitte harika fotoğrafla çektik (Aslında Yiğit çekti bizde figüranlık yaptık süleyman'la beraber) Sonra ise günümüzü Plaklı Figüran'da (cafe oluyor) çay içip muhabbet ederek tamamladık.

Gelmeyan arkadaşlar için yazılan bu yazı umarım bir dahaki katılımı artırır.Saygılarımı sunarım arkadaşlar.

#okan79' tarafından 20.11.2006 17:06:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Kasım 2006, 16:41 - İp: 212.***.**9.21
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

evvveeeeeettttt
gezdiginizi degil yediginizide anlatarak aslında ayıp ettiniz ama olsun(kıskandıgımdan diyorum)

yarın yani salı günü tekrar bulusuyoruz.....okan beyefendiyi takım elbisesi içinde görmek isteyenler için kaçırılmayacak bi firsat

neyse ben yiit,sülüman vede okana haber veririm telden....ama akşam 18,00 dan sonra bizimle takılmak isteyen dostlara nediyoruz..beni bizi arayın

özelden mesaj atın lütfen..

Tarih: 20 Kasım 2006, 17:34 - İp: 85.***.**9.24
sazak
sazak (üye)
Ankara / Amatör

merhabalar
ilk olarak okan abi ben gökhan
ya pazar günü büyük bir fırsattı ama maalesef fotograf makinam yanımda degildi ama cok iyi vakit gecirdim. o günden beni haberdar eden yigite cok tesekkur ederim tekrar

Tarih: 20 Kasım 2006, 23:25 - İp: 88.***.**0.173