fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Netfotoclub - İzmir Toplantıları

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 6 Kasım 2009, 22:25 - İp: 188.***.**3.131
martinik
martinik (üye)
Ankara / Meraklı

@fdiker gereken araştırmayı yapıp, ödemiş davetini de göz önüne alarak bir karar verecektir...
Tabii ki bu kararı almak da kolay değil....

Tarih: 27 Şubat 2010, 18:49 - İp: 78.***.**8.76
fotosafaripro
fotosafaripro (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

Merhaba arkadaşlar.
Ben, bildiğiniz gibi teknik bir kurulum nedeni ile bu hafta üyelik görevimi yerine getiremedim. Bu gezimiz için herhangi bir katkıda bulunamadım. Bu nedenden dolayı, başta kulüp başkanımız Sayın Fikret bey olmak üzere...tüm kulüp arkadaşlarımdan özür dilerim.
Çarşamba akşamı toplantımızda görüşmek üzere......
Sizler geziye gidecek olursanız;
Hayırlı yolculuklar
Güzel bir gün
Ve...gönlünüzce fotoğraflar dilerim.

Tarih: 27 Şubat 2010, 19:12 - İp: 195.***.**5.12
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Bu şartlarda gitmemiz çok zor. Zaten öğle saatlerinde yeterli sayıya ulaşamayınca servisci arkadaşı arayıp iptal ettirdim. O da aracını servise soktu.

Önümüzdeki günlerde sayımızı bir şekilde arttırmamız lazım. Bu şekilde organizasyon yapmak zor oluyor.

Tarih: 27 Şubat 2010, 19:33 - İp: 78.***.**0.247
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Yarın sabah Ödemiş'e gidiyorum.Araçta 2 kişilik yer mevcut.Gitmek isteyen olursa Gaziemir'den alabilirim.

Tarih: 27 Şubat 2010, 20:24 - İp: 78.***.**0.12
martinik
martinik (üye)
Ankara / Meraklı

acaba ödemiş e giden oldu mu ?

Tarih: 28 Şubat 2010, 22:56 - İp: 78.***.**2.219
akrep035
akrep035 (üye)
İzmir / Amatör

Çarşamba gelemedim bodrumdaydım. Hafta sonu gezi varmı kaç haftadır gidemiyoruz bu hafta olur umarım.

Tarih: 3 Mart 2010, 15:02 - İp: 78.***.**1.102
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Merhaba Arkadaşlar...

Daha öncede açıkladığımız gibi Çarşamba günleri toplantımız aralıksız devam ediyor. Buradan aksi beyan edilmedikçe toplantılarımız devam edecek.

Dünkü toplantımıza katılan arkadaşlar ile bir süredir çeşitli sebeplerle ara verdiğimiz fotoğraf gezilerimize bu hafta sonu düzenleyeceğimiz "Karaburun Fotoğraf Gezisi" ile tekrar başlamayı planladık. Bu doğrultuda katılacak arkadaşlar isimlerini listeye ekleyebilirler.

1 - fdiker - Fikret Diker

Tarih: 4 Mart 2010, 12:00 - İp: 78.***.**5.42
martinik
martinik (üye)
Ankara / Meraklı

07/03/2010 Pazar günü "Karaburun Fotoğraf Gezisi" için katılacak arkadaşlar isimlerini listeye ekleyebilirler.

2 - Martinik - Martin AUSTIN

#martinik' tarafından 04.03.2010 12:13:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Mart 2010, 12:11 - İp: 78.***.**8.23
merih.izmir
merih.izmir (üye)
İzmir / Amatör

2 - Martinik - Martin AUSTIN
3- merih.izmir - Merih NİŞANCI

Tarih: 4 Mart 2010, 12:43 - İp: 94.***.**0.242
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı