fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Netfotoclub - İzmir Toplantıları

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 6 Kasım 2009, 22:25 - İp: 188.***.**3.131
fotosafaripro
fotosafaripro (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

puskas, şu an saat 24.00
Sabah geziye çıkılacağı için herkes çantasını hazırladı ve yattı. Seni kimselerin okuyabileceğini sanmıyorum.
Ayrıca.....Fikret bey aracı kiraladı ve ilan etti. Güzergahlar belirlendi, üyeler işlerini/güçlerini buna göre ayarladı.
Tüm organizasyon da önceden yapıldı.
Ve...her gelmeyen için Fikret bey araca cebinden para ödeyecek.
Son günlerde sıkça bahsettiğimiz takım ruhu nerede kaldı?
İnsanlar aynı hava şartlarında işlerine veya gezme amaçlı biryerlere gitmiyorlar mı?
Zorluk sadece fotoğraf turunda mı?
Senin avatar fotoğrafının altında ( Doğa fotoğrafçısı ) yazıyor. Bunu birisi senden izinsiz mi yazdı?
Yoksa doğa fotoğrafçılığı sadece güneşli ve sıcak havalarda mı yapılıyor?
Bu otobüs...Fikret beye olan saygı ve sevgimizden, fotoğrafa olan aşkımızdan ve takım ruhundan...hareket eder, iki/üç yolcusu bile olsa hedefine varır.
Ve......Gündüz Polatkan'da Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer'e mahcup olmaz.

Tarih: 13 Aralık 2009, 00:14 - İp: 195.***.**5.152
f.baykal
f.baykal (üye)
İzmir / Meraklı

Harika sabah görüşürüz o zaman iyi geceler herkeze

Tarih: 13 Aralık 2009, 00:30 - İp: 81.***.**7.229
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

Hava şartları şuan iyice kötüleşti bende medyum diilim yani.. Yarın havanın 8 derece olacağını yeni öğrendim ama gün içinde de Fikret Beye defalarca söledim.. Bu havada gezi olmaz diye.. Israrla olsun dediniz.. Takım ruhuyla bu havada grip hasta olmanın ne alakası var anlayamadım...

Kapalı mekanda eğitim görmek için Seferihisaramı gitmek gerekiyor???? Üstelik bu yağmurda..

Ben gelemiyorum isteyen gidebilir.. Fikret beye msg geçtim zaten.. Ben zaten ilk konuşmamızda hava şartlarına göre kararım değişir demiştim kesin birşey söylemedim.. Ayrıca bunun sorumluluğu bu soğukta yağmurda gezi yapalım diyen kişidedir..

Eğer ben geziye gidiyorsam fotoğraf çekmek için giderim.. Portre fotoğrafını iç mekanda çekeceksem bunu izmirde herhangibir yerdede çok rahat yapabiliriz öylemi değilmi?? Bu yağmurda niye gidiyorum o zaman oraya??? Mantık çerçevesinde konuşalım.. Niye mahçup olucaksınız ki anlamadım bence olayı fazla büyütüyorsunuz..

Doğa fotoğrafçılığı yağmur altındada yapılmaz sanırım.. İnş. yarın yağmur yağmaz güzel bir gün geçirirsiniz..

#puskas' tarafından 13.12.2009 00:51:38 tarihinde düzenlendi.

Ve...her gelmeyen için Fikret bey araca cebinden para ödeyecek.

10 kişiyle o aracın parası çıkıyor... Hava şuan (6 derece) güzel fotoğraf çekilir yani.. Umarım kimse hasta olmaz..

#puskas' tarafından 13.12.2009 11:07:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Aralık 2009, 00:35 - İp: 78.***.**3.232
kadir.irkin
kadir.irkin (üye)
İzmir / Meraklı

selamlar...
iş seyahatleri
hastalık,
yıllık izin derken epey bir toplantı kaçırdım.
bundan sonra düzenli olarak toplantılara katılmaya çalışacağım.
fikret bey fotograf sunumu istemişti.
programınıza uygun bir tarih verirseniz fotograf seçimini ona göre ayarlamaya çalışırım.

Tarih: 13 Aralık 2009, 16:44 - İp: 88.***.**8.253
christ
christ (üye)
İzmir / Amatör

Bugün bizim için cok güzeldi.Eve gayet mutlu döndük.Hepinize tesekkürederim.

Tarih: 13 Aralık 2009, 19:34 - İp: 78.***.**9.221
f.baykal
f.baykal (üye)
İzmir / Meraklı

Çok güzel bı gündü gercekten... Herkese hersey için çok çok teşekkürler...

Tarih: 13 Aralık 2009, 21:05 - İp: 81.***.**0.131
nu35
nu35 (üye)
İzmir / Amatör

Bu gün güzel olmasının yanında klübümüzün Seferihisar Belediyesi ile ortak bir projenin içinde olacak olması daha güzel bir gelişmeydi bence teşekkürler Gündüz hocam...

Tarih: 13 Aralık 2009, 22:20 - İp: 88.***.**9.37
merih.izmir
merih.izmir (üye)
İzmir / Amatör

Gezi çok olumluydu. Konserler de piyango gibiydi. Özellikle Leman Sam konseri çok güzeldi.

Tarih: 13 Aralık 2009, 23:20 - İp: 94.***.**7.201
fotosafaripro
fotosafaripro (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

Netfotoclub-İzmir'in bu gün gerçekleştirmiş olduğu fotoğraf uygulamasında görev alan ve misafir olarak katılan tüm arkadaşlarıma...bu güzel günün hazırlanmasında en büyük pay sahibi olan kulüp başkanımız Sayın Fikret beye sonsuz teşekkürler.
Ayrıca, bizleri son derece sıcak ve samimi duygular ile karşılayan, kulübümüz ile belediyesinin işbirliği için tüm imkanlarını seferber eden Seferihisar Belediye Başkanı Sayın Tunç Soyer'e...tüm fotoğrafçı arkadaşlarım adına teşekkür ederim.
Bu uygulamamız ile birlikte birinci eğitim kadromuz kesinleşmiş ve çalışmalarına başlamıştır.
1. Grup eğitim kadromuz ;
- Ümmü Seyitalioğlu
- Nur Uzakgören ( G. Seçici kurul )
- Murat Akkaya ( G. Seçici kurul )
- Ferda Baykal
- Mehmet Aydın
- Senem Aktosun
- Volkan Palamut
- Merih Nişancı
- Hakan Akgün
- Mehmet Erkaleli ( G. Seçici kurul )
------------------------------------------
Daha önceki listede adı bulunan, fakat uygulamaya gelemeyen arkadaşlarımız ve yeni kayıt olacak üyelerimiz içinden 5 kişi......2. Grup eğitim kadrosu olarak 15 gün sonra çalışmalarına başlayacaktır.
Tüm grupların fotoğraf değerlendirmelerini ( 3 ay süre ile ) yukarıda isimleri açıklanan seçici kurul üyeleri yapacaktır.
-------------------------------------------
1. Grup için düşünülen 3 haftalık uyum süreci...grup içindeki uyum, arkadaşlık ve yardımlaşma göz önüne alınarak kaldırılmış ve hızlandırılmış eğitim programı bu hafta başlatılmış olacaktır.
Tüm fotoğrafçı adayı arkadaşlarıma...bu uygulama haftamızda gösterdikleri örnek davranışlar nedeni ile ayrıca teşekkür ederim.

#fotosafaripro' tarafından 14.12.2009 00:38:16 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Aralık 2009, 00:34 - İp: 195.***.**1.254
akrep035
akrep035 (üye)
İzmir / Amatör

yeni geziyi dört gözle bekliyorum

Tarih: 14 Aralık 2009, 08:32 - İp: 78.***.**2.205