rasit
rasit (üye)
İçel / Meraklı

Ustayım Diyenler Baksın Photoshop

Photoshop photoshop demiyoruz arkadaşlar aşağıdaki linke tıklayın ve izleyin
http://www.youtube.com/watch?v=7xrJxaXdNBg

Tarih: 22 Mayıs 2007, 18:30 - İp: 85.***.**8.203
digiworld
digiworld (üye)
Giresun / Stüdyo Fotoğrafçısı

bravo adama nediyelimm inşallha bigün bizde oluruz

Tarih: 22 Mayıs 2007, 22:22 - İp: 85.***.**4.104
me$ale
me$ale (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

iki uc tane şapkam vardı.. her birini teker teker çıkartıyorum bu kadar ustalik cok fazla gibi ya.. onda birini bile bilsemm.. ne demeli.. sezarin hakki sezara verilmeli.. bende veriyorum. super.. kim yapmissa tebrik.. buraya tasiyan rasit abimize de sağolasin diyorum

Tarih: 23 Mayıs 2007, 03:12 - İp: 84.***.**5.51
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

BayıLdım Yaaaaa..

NasıL YapıLdığını BiLiyorum.. Deneme Yapmışdım Ama TabLet Olmadan Mause İLe İmkansız Tabi İş Çok İyibir RessamLık BiLgisi İstiyor Çok basit Bir İş değiL Bizi Çok FazLa Aşar Ama Vaktim Olsa Bizim OnLardan Ne Eksiğimiz Var Diye Düşünüyorum..!

Gördüğünüzü Yaaa nasıL Yapmış Diyerek Kendinizi Ben Neden BöyLe Yapamıyorum Diyerek Üzmeye Hiç Gerek Yoq

Uğraşdıkdan Sonra Neden Olmasın Sonuçda YapıLabiLiyor Bizde Yaparız.. ''Sezarın Hakkı Sezara VeriLmeLi'' Demiş arkadaşım Birazda Kendinize Hak Verin Sizde o Yetek Var Yeterki Ortaya Doğru Zamanda Doyru İmkanLarLa Ve Doğru BiLgiye Sahip Oldukdan Sonra Çıkarırsınız...

Çok GüzeL Bir payLaşım Olmuş Benim İçin Ben Bukadar BiLmiyordum Çok HızLı YapmışLar Ama OnLar 3 Saatte YapmışLarsa Biz 1 Günde YapabiLiriz,Yada 2-3 Günde

ZevkLe İzLedim.. TeşekkürLer.

Tarih: 23 Mayıs 2007, 09:32 - İp: 88.***.**2.136
fotomerve1
fotomerve1 (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş onların elindeki imkan bende olsa aynısından bir fazlasını yaparım .ama ben bir deneme yaptım şimdi yüklüyorum sizde bakın .hemde fotoşopta yaptım acemilik ama olsun yaptım ya isterse kötü olsun

Tarih: 23 Mayıs 2007, 11:57 - İp: 85.***.**7.250
rasit
rasit (üye)
İçel / Meraklı

Bununla Photoshopun sadece rotüş olmadığını veya gelin damat resimlerini hazırlamak olmadığını vurgulamak istedim o kadar yapılamayacak diye bir şey yık yeterki sabrın sınırını zorlayın

Tarih: 26 Mayıs 2007, 00:04 - İp: 88.***.**3.207
tamerahmet
tamerahmet (üye)
Yurtdışı / Amatör

güzel çalışma

#tamer' tarafından 26.05.2007 11:48:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Mayıs 2007, 01:50 - İp: 88.***.**8.27
  • 1