dj_suikast
dj_suikast (üye)
Hakkari / Meraklı

Üstatlarım Baksın Rütüş Çalışmam

ArkadaşLar PHotoshopu yeni yeni öğreniyorum.. Lütfen çaLışmam hakkında düşünceLerinizi yazınız iyide olabilir kötüde olabilir hepinize teşekkürLer...

Resmin iLk haLi

Sonraki haLi

Tarih: 20 Haziran 2008, 10:56 - İp: 85.***.**3.223
lostcity
lostcity (üye)
İzmir / Amatör

üstad degilim ama bence kücücük cocuga makyaj yapman iyi olmamış birde zaten çocuklara rütuş yapmana gerek yok gerçekten rutuşa ihtiyaca olan birini bulup yaptıgını paylaşsan ona göre degerlendirme yapsak daha iyi olur. başarılar.

Tarih: 20 Haziran 2008, 17:03 - İp: 85.***.**7.15
aysell
aysell (üye)
Giresun / Meraklı

güzel ama sag gözde makyaj fazla olmuş

Tarih: 21 Haziran 2008, 10:41 - İp: 78.***.**8.155
ruhan
ruhan (üye)
İstanbul / Meraklı

Bu şeker kız doğuştan rotüşlü zaten,makyaj gereksiz olmuş..
Yüzü netleştirme harici birşey göremiyorum ama yeni PS kullanıcısısın,yine de güzel.. Başarılar..

Tarih: 29 Haziran 2008, 01:53 - İp: 85.***.**1.121
fotoseyhan
fotoseyhan (üye)
Hatay / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadaşım çocuk doğuştan tatlı bence makyaj gereksiz hafif bir rütuş atsaydın daha güzel olurdu. yine de fena değil...

Tarih: 29 Haziran 2008, 10:46 - İp: 78.***.**0.4
ilhami_bay
ilhami_bay (üye)
İstanbul / Amatör

selam üstat bu tür çalışmalarınızı resimli anlatsnızda bizde öğrensek rica ediyorum.bu arada gerçektn çok güzel olmuş

Tarih: 5 Temmuz 2008, 02:07 - İp: 88.***.**1.108
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

arkadaşlar sölemişler ama bende aynen katılıyorum bu küçük çocuğa makyaj yapmaman gerekir birde rutuşu sadece yüzde uygulamanı tavsiye ederim
birde sanırım resmi ilk tarayıcıda tararken yüksek oranda taramışsınız sanırım resmin bazı yerlerinde hokta şeklinde parlamalar var

Tarih: 6 Temmuz 2008, 14:58 - İp: 78.***.**4.202
minik_kedi
minik_kedi (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kardeşim doğrusunu sölemek gerekirse
Resme iice baktım yakından ama beğenmedim açıkçası çünkü suratını çok sıvamışsın çok yapmacık durmuş diğer arkadaşlara da katılıyorum çocuk bu zaten yüzü düm düz pürüssüz gibi bişi ufak bi rutuş yapsaydın ii olurdu.

Tarih: 15 Temmuz 2008, 12:49 - İp: 88.***.**8.17
bykonyali_
bykonyali_ (üye)
Konya / Amatör

güzelim çoçugu mahvetmişiniz dogal hali bence daha güzel çok hafiften bir rutuj olsa idi daha iyi olurdu

Tarih: 15 Temmuz 2008, 13:01 - İp: 88.***.**2.188
  • 1