DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Okumadan Geçmeyelim.

Siteye Giren ÜyeLer İçin Bu Konuyu Açdım..

Fon PayLaşımı Program,Plugin Vesayire PayLaşımLar YapıLıyor.. Herkezin İşine Yarayacak şeyLer En Azından Photoshop'La İLgiLenen ArkadaşLarın.. Amatör Olsun Stüdyo Fotoğrafçısı Olsun MerakLısı Olsun.

Linki ÖzeLeden Atacam DiyenLerin KonuLarı DoLup Taşıyor!
Ama Direk Link Veren ArkadaşLarın KonuLarı 4-5 KişiyLe SınırLanıyor Veya 10 Kişi Deyim.. O 10 Kişiye Sorun Bir İkiSi İndirmişdir DiğerLErinin İhtiyacı Yoqdur Ama Yinede PayLaşımın Değerini Artırmak Ve PayLaşım Yapan Arkadaşın Emeğini BiLdiği içindir.. İhtiyacı Olan Zaten Linki Çokdan İndirmiş İşine Bakmışdır Teşekkür Etmeyi UNutmuşdur Diyorum ELbet Allah Razı Olsun,SaoLsun Demişdir.. Ama Yorum Yazmayı Unutmuşdur.. Önce Yorum YazaLIm Ondan Sonra PayLaşımdan FaydanaLaLım..

Bende Yeni Üyeyim Burda Tanıdığım Üye AbiLerimden Çok Şey Öğrendiğime inanıyorum Herşey Fon Plugin DeğiLdir..!

Eğer Biz BöyLe Yaparsak Ozaman Lütfen Sitem EtmeyeLim! Neden özeLden Link Direk Neden VeriLmiyor Diye..!

Bi Teşekkür Emeğin KarşıLığını Verdiğini Düşünmüyorum Zaten.. Ama YapabiLeceğimizin En Basitide Budur. Bu En Basit İşi Yapmak Çokmu Zor Acaba ?
En GüzeL PayLaşım Doğru PayLaşımdır,Emeğe Saygı.

saygıLarımLa.

Tarih: 16 Haziran 2007, 11:44 - İp: 88.***.**9.234
biricigim
biricigim (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Tarih: 16 Haziran 2007, 11:55 - İp: 85.***.**4.130
oltulu
oltulu (üye)
Erzurum / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş haaa şimdi siteye birşeyler katmak için hazır görünüyorsun bizimde bunlara ihtiyacım mız var benim elimde bu kişilere yarayacak çok şeyler var fon 160 gb fonum var çoğusunuda kullanmıyom ama siteye upload yapmaya deymiyor

Tarih: 16 Haziran 2007, 12:01 - İp: 88.***.**0.80
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

şip şak kardeşe katılıyorum

Tarih: 16 Haziran 2007, 12:22 - İp: 88.***.**9.218
foto mert
foto mert (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş sonuna kadar katılıyorum sana.
tebrikler güzel bir konu açmışın

Tarih: 16 Haziran 2007, 14:05 - İp: 88.***.**4.199
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Teşekkür Ederim.. Ben Bu Konuyu Kendim İçin Açmadım Zaten Çünki Ben PayLaşımda Hiç BuLunmadım Hoş ELimde PayLaşabiLeceğim Bir Mac Photoshop'um Var Onun Dışında FonLar OnLarda Sizde Zaten FazLasıyLa Var.. Plugin'im FaLanda Yoq Aradım BuLamadım Da Zaten

Kışın İnşaLLah Birazdaha Vaktim Olur SizLerLe Daha Çok Şey PayLaşırız.. Şuan Sadece GörüşLerimi Ve Yorum YazabiLiyorum.. Bunun İçinde Özür DiLerim.. EzikLiğini Yaşıyorumda..

OLtuLu Kardeşim Senide Kırdım Kusura Bakma BöyLe ŞeyLerde Çok Hassas Ve Agrasif Oluyorum Z_Yazgan Abimin Bi Konuda YAzdığı Yorumu Tekrar Tekrar Açıp Okuyorum Ki KimLerin Kalbini Kırdım Gideyim Özür DiLeyim HeLaLLik İsteyim Diyorum.. Ben Burda Çok Şey öğrendim İnanın SizLerin Sayesinde.. Bende BiLdiğimi SakLamam SöyLerim ELimin Yettiğce DiLimin Döndüğüyce Yazarım..

Konuma Cevap yazan ÜyeLeri Zaten Herkez BiLiyor.. İstedim Ki BiLmedikLerimiz Okusun..

Zaten Deseydim Sonunda Fon atacam Ama ÖzeLden Diye Kimse Yetişemezdi..

SaygıLarımLa.

Tarih: 16 Haziran 2007, 23:59 - İp: 88.***.**1.130
lotus-
lotus- (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Guzel bir konuya deginmissin sagol Sip_Sak kardes ve çok haklisin.Bilgilerinden faydanabilmek için kışı bekliyecegiz..
Saygilar..

Tarih: 17 Haziran 2007, 01:04 - İp: 84.***.**0.218
12punto
12punto (üye)
Ankara / Meraklı

belki bu tartışma site kurulduğu günden beri var.benim görüşüm şu ki herkes nasıl istiyorsa öyle paylaşssın arkadaşlar.ister özelden ister genelden ama başka insanları rencide etmesin ve kimsede kendi üstüne alınmasın bu kadar.
ben bu siteden fon plugin filan indirmedim elimde paylaşmaya değer gördüğüm 3-5 fon koydum sadece.ama iki ay kadar önce türkçe fotoşop ilacı gerekliydi ve ben bunu benle hiç ilgisi olmayan olumsuz havalar yüzünden bu sitede yazmadım bile.netdede bulamadım ve sonuçta şöyle birşey ortaya çıkıyor 72 milletin kendi dilinde fotoşopu varken ve kolayca bulunurken türkçe fotoşop-cs2 9.0-sadece deneme sürümü olarak kalıyor.bizim hackerlar adobe şirketinin ortağı olmadığına göre ilacı bulanlar devlet sırrı gibi saklamıştır.ancak şimdi cs3 yaygınlaşınca ortaya çıkarıyorlar.anlattığım sorun sadece bu siteyle ilgili değil ama paylaşımla ilgili.sonuçta türkçe fotoşopla olaya ilgi duyabilecek binlerce genç çözemedikleri ingilizceyle fotoşoptan soğumuştur ve bence bu iyi bir şey değil.googledan buraya tesadüfen giren bir ziyaretçi sizin çok değer verdiğiniz bir şeyi,üstünde emeğiniz bulunan bir ürünü alıp çıksın istemiyebilirsiniz,bu herkesin en doğal hakkı ama tesadüfen elde edilmiş beş dakikalık bir bilgiyi devlet sırrı gibi saklamanın da manası yok. epey uzun bir özet oldu okuyanların sabrına şimdiden teşekürler

Tarih: 17 Haziran 2007, 01:27 - İp: 88.***.**4.53
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

çok güzel .farkındaysan şimdi buraya cevap yazan kişiler de hep teşekkür edenler buradan da şu çıkıyor.anlayana sivrisinek saz,anlamayana davul zurna az adamlar cevap yazacak kadar tembel bunlardan ne beklersiniz ki merak ediyorum bu kadar sabırsız,tembel kişiler nasıl oluyorda photoshop kullanıyor çünkü photoshop sabır ve irade isteyen bir iş.hayret ediyorummmmm

#kosovali' tarafından 17.06.2007 01:30:28 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Haziran 2007, 01:28 - İp: 85.***.**2.160
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

Bu konu ile alakalı çok yazıldı çizildi ama sonuç yine aynı belirli kişiler yükler çoğu kişi sömürür gider teşekkür isteyenler sadistlikle suçlanır.. Kimi küser gider kimi yeni gelir... Bu çark dönüyor....
Bilimsel olarakta Grup tiplerini incelersek grup büyüdükçe denetim zorlaşır..
netfotograf ailesi çok büyüdü denetim zorlaşıyor yönetimde çekimser kalıuyo bazen yetişemiyor..
sorunlar çoğalıyor.. Ama sadıklar hep kalıyor..
Bazı sitelerde önce teşekkür edip linki görebiliyorsun.. Bu olayı yadırgamıştım ilk zaman ama şu an ne kadar doğru olduğunu anladım.. Belkide sitede yenilikleri yapmanın zamanı geldi ve geçiyor...
Ben güzel arkadaşlıklarla karşılaştım... Umarım hep paylaşım hep sevgi ve saygı kazanır bu sitede...
Neyse konuyu biraz dagıttım galiba özr dilerim Sip_Sakarkadaşa katılıyorum.. Destek veriyorum. Bu konuyu site yönetimine de ileteceğim arkadaşlar..

Tarih: 17 Haziran 2007, 01:54 - İp: 88.***.**2.88
sevci
sevci (üye)
Balıkesir / Amatör

Tarih: 28 Kasım 2007, 16:34 - İp: 88.***.**8.15