baruthane
baruthane (üye)
Bingöl / Amatör

Hiç Bişey Bilmeyen Biri

merhaba hiç birşey bilmiyorum ve sıfırdan başlayan biri için yardım istiyorum.en azından bir resmin kafasını başka bir resime nasıl monte ederim?ben birinin kafasını güzelce ayırıyorum fakat diğer resmi bulamıyorum onu nasıl bulurum ve nasıl eklerim....lütfen yardım...birde çok bişey biliyomuşum gibi cs3 ü indirdim burdan...lütfen tek tek anlatabilirmisiniz.yada msn den biraz yardım edebilirmisiniz [email protected] bingöl ün genç ilçesinde fen ve teknoloji öğretmeniyim.burada hiç kimse ilçedeki fotoğrafçılarda dahil fotoshoıpu kullanmasını bilmiyor.ile gönderip oralarda yapıyorlar.yani öğrenebileceğim kimse yok
Emre ARICI

Tarih: 27 Ağustos 2007, 11:57 - İp: 88.***.**1.112
vncnz
vncnz (üye)
Antalya / Meraklı

merhaba
yapmak istediğiniz şey yeni başlangıçta yapılabilecek birşey değil.biraz photoshopa hakim olmak gerekiyor.fotomontaj işindede herzaman aynı adımlar uygulanmıyor.resime bakıyorsunuz ne gerekiyorsa düşünüp ona göre yapıyorsunuz.yani her resme göre değişir.yani ne ben nede bir başka arkadaş adım adım bişiler yazsak işinize yaramaz.o yüzden photoshop öğrenmeye bakın derim.gerisi zaten siz farketmeden gelişiyor hayal gücüyle, deneme yanılmayla.yabancı photoshop tutorial sitelerini tavsiye ederim.ingilizcedir ama adamlar madde madde yazdığı için bir zorluk olmuyor
kolay gelsin

Tarih: 27 Ağustos 2007, 12:36 - İp: 85.***.**8.211
baruthane
baruthane (üye)
Bingöl / Amatör

yani en azından bir resimdeki kafayı başkayere nasıl taşırız .ama çok ayrıntılı anlatırsanız harika olur

Tarih: 27 Ağustos 2007, 12:57 - İp: 88.***.**1.112
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kardeş malum bugün kandil bugün olmaz ama yarın msn den görüşürsek uygulamalı olarak yapabiliriz msn mi özel bilgiler bölümünden alabilirsin yarın ola hayrola

Tarih: 27 Ağustos 2007, 15:44 - İp: 88.***.**6.42
gladio_33
gladio_33 (üye)
İçel / Meraklı

hocam z_yazganın da dediği gibi hemen anlatılacak ve anlatıldığı anda yapabileceğin bir olay değil photoshop işi. bende urfada öğretmenim.1 seneden fazaldır kendi kendime uğrasıyorum. daha yeni yeni öğrenmeye basladım. bence aracları falan kullanarak öğrenmeye başlasan ya da öğrenmeye calışsan daha iyi olur. çünkü başlangıç aşamasında bence kıolay kolay montaj konusunda yardımcı olamaz yada sen yardımı alamayabilirsin.
başarılar

Tarih: 27 Ağustos 2007, 22:30 - İp: 81.***.**1.111
  • 1