studyo_net
studyo_net (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

Fotoğrafçılar Yapamaz

arkadarşlar yeni bir maniplasyon yarışması daha başladı ve fotoğrafçılar bu işten anlamaz diyorlar ilk birinci olan fotoğrafçı benmişim şimdi fotoğrafçıların bu konuda ne kardar iyi olduğunu göstermek isteyenler lütfen linke tıklasın

http://www.photoshopmagazin.com/general/contest.asp

konu: pense amaç: bu penseye parçalar ekleyip başla bir şekle sokmak kim en kaliteli işlemi yaparsa ödülü alacak ödül ise photoshop kullanıcılarının hayali bir tablet kalem tabi bende katılacağım bana rakip olabilecekler bekleniyor katılmazsanız bisürü tabletim olacak... tabiki katıla bilmeniz için yarışmaya siteye üyelik istiyor üyelik ücretsiz

ayrıca sitede yakında fotoğrafçılar için 3 dvdlik dev bir arkafon arşivide yeralacak fon aramaya son.....

#studyo_net' tarafından 03.04.2007 01:42:53 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Nisan 2007, 01:25 - İp: 88.***.**7.104
studyo_net
studyo_net (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

sayın sanatsever kardeşim bizde bu sitenin müdavimi kişileriz ve seviyoruzda buradaki fotoğrafçı dostlarımızı sana illa katıl diyecek halimde yok zaten kafana göre dostum ayrıca benim tek çıkarım belki bir rakip çıkar o penseyi evirip çevirecek birşeyler yapar bilmediğimiz bizede bakar birşeyler öğreniriz belki o arada ayrıca bilgi paylaştıkça yücelir senin ihtiyacın olmayan birşeye başkalarının ihtiyacı olabilir amacım site reklamı yapmak değil zaten amacım bu bilgiyi dostlarıma iletmek seninki ben tokum bu ekmeği çöpe at kimse yemesin demek oluyor biraz herkesin fikrine saygı duyarım ama başkalarının fikrine saygı duymayanlara da saygı duyacak değilim bence yanlış düşünüyorsun yada yanlış anlamışsın herkes seningibi fesat düşünmüyor allahtan

birde 3 dvd arkafon arşivi yayınlanacak sitede fotoğrafçılar için bunun duyumunu aldığım için söylemek istedim ama sen alma sakın oradan fon falan senin ihtiyacın yok dostum ama bırak isteyen alsın onada karışmak sana düşmez banada düşmez

bilgi paylaştıkça yücelir sevgi ve saygı ile sanatsever

#studyo_net' tarafından 06.04.2007 02:21:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Nisan 2007, 01:17 - İp: 88.***.**9.4