studyo_net
studyo_net (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

Fotoğrafçılar Yapamaz

arkadarşlar yeni bir maniplasyon yarışması daha başladı ve fotoğrafçılar bu işten anlamaz diyorlar ilk birinci olan fotoğrafçı benmişim şimdi fotoğrafçıların bu konuda ne kardar iyi olduğunu göstermek isteyenler lütfen linke tıklasın

http://www.photoshopmagazin.com/general/contest.asp

konu: pense amaç: bu penseye parçalar ekleyip başla bir şekle sokmak kim en kaliteli işlemi yaparsa ödülü alacak ödül ise photoshop kullanıcılarının hayali bir tablet kalem tabi bende katılacağım bana rakip olabilecekler bekleniyor katılmazsanız bisürü tabletim olacak... tabiki katıla bilmeniz için yarışmaya siteye üyelik istiyor üyelik ücretsiz

ayrıca sitede yakında fotoğrafçılar için 3 dvdlik dev bir arkafon arşivide yeralacak fon aramaya son.....

#studyo_net' tarafından 03.04.2007 01:42:53 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Nisan 2007, 01:25 - İp: 88.***.**7.104
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

studyo_net kardeşim neyi yapamz fotografçılar anlamadım mümkünse biraz açıklarmısın.

Tarih: 3 Nisan 2007, 01:30 - İp: 85.***.**5.153
studyo_net
studyo_net (üye)

dostum çok hızlısın daha yazımı hazırlamadan cevap yazmışsın tebrikler

Tarih: 3 Nisan 2007, 01:39 - İp: 88.***.**7.104
foto mert
foto mert (üye)

kanki öyle görünüyoki senin tabletler çoğalacak

Tarih: 3 Nisan 2007, 09:14 - İp: 88.***.**8.20
kalbim
kalbim (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

bırı tablet mı dedı hanı katılan yokmu gorseydık bızde ona gore bısıler yapardık yaw

Tarih: 3 Nisan 2007, 10:11 - İp: 85.***.**7.253
studyo_net
studyo_net (üye)

umarım fotoğrafçılar anlamıyor bu işlerden diyenler haklı çıkmaz

#studyo_net' tarafından 04.04.2007 03:46:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Nisan 2007, 14:53 - İp: 88.***.**6.61
foto mert
foto mert (üye)

KANKİ İHALE GENE SANA KALDI.NEYSE BU İKİNCİ TABLETİ KARDEŞİNE HEDİYE EDERSİN ARTIK

Tarih: 4 Nisan 2007, 10:04 - İp: 88.***.**9.11
studyo_net
studyo_net (üye)

EVET ÖYLE GÖRÜNÜYOR İHALE BANA KALDI GALİBA KATILANLAR YAZSIN BURAYADA BİLELİM GERÇİ KATILMANIZA GEREK KALMADI ARKADAŞLAR BÜTÜN HERKES YİNE BENİ FAVORİ GÖSTERİYOR İKİ TANE TABLETİM OLACAK GALİBA KANKİ BOŞ VER TABLETİ NE YAPACAN HİÇ GÜZEL BİRŞEY DEĞİL HEHEHEHE BEN SANA CEP TELEFONU ALAYIM

Tarih: 5 Nisan 2007, 02:38 - İp: 88.***.**3.103
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

studyo_net.....sölemiş olduğun yarışma başka bir linkte bu adreste neler konuşulup neler yapılıyor bilmiyorus apartopar oraya kendimizi ispatlamaya gidecez ...he diyeceksinki girmeyeceksen neden söylüyorsun ...Uzun zamandır bu sitedeyim,burada tanıdığım çok kişi o penseyi ewire çewire her şekle sokacak kabiliyette o aktivite burada olsa seve seve o penseyi maymuna çeviririm ama ne varki sitemizde mutlu yuz eğer birşeyler yapacaksak kendi sitemizde zaten yapıyos neden bir başka siteyi bir tablet için çoşturalımki..Kısacası bırak herkes kendi köyünde kendi hamuruyla yoğrulsun biz sitemizden memnunuz ..dvd ye gelince sitemize bak inan 2 dvd den daha fazla fon var vede hergün ekleniyor senin bu konuna yerli kişilerin renk vereceğini zannetmiyorum sağlıcakla kal kardeşim .

Tarih: 5 Nisan 2007, 08:48 - İp: 88.***.**7.243
yapan09
yapan09 (üye)
Aydın / Meraklı

Sanatsever 'e katılıyorum bu sitede o penseyi maymuna çevirebilecek çok değerli arkadaşlar o kadar çok varki akıl almaz ama bu sitedeki katılımcıların amacı insanlara kendilerini ispat etmeye çalışmak değil ihtiyacı olana yardım etmek, kimse bu yardımlaşmayı karşılık beklemeden yapıyorki buda diğerlerinden farkıdır.

Tarih: 5 Nisan 2007, 10:31 - İp: 88.***.**8.172
hakan_28
hakan_28 (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence bu penseyı cızerek aynısını yapabılecek fotografcı sayısıda cok azdır. cunku photoshopla bole 3 boyut gorunumlu calısmalar yapıldıgını bılıyorlarmı? vaktım olsa yapmak ısterdım ve yapım asamasınıda anlatmak ısterdım.

Tarih: 5 Nisan 2007, 14:54 - İp: 85.***.**3.37