selim24
selim24 (üye)
Muş / Stüdyo Fotoğrafçısı

Buyrunnn Sizde Bişey Yapın

http://img95.imageshack.us/img95/5788/fotoselimhq5.jpg arkadaşlar bu fotoğrafa renk ve düzeltme verebilirmisiniz buyrunnn sizin de çorbada tuzunuz bulunsun şimdiden herkese teşekkürlerimi sunarım

Tarih: 16 Mart 2007, 13:41 - İp: 88.***.**9.76
selim24
selim24 (üye)

ARKADAŞLAR BURAYA ATABAİLİRSİNİZ [email protected]

Tarih: 16 Mart 2007, 14:27 - İp: 88.***.**9.76
serwetk
serwetk (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

sen neden yapmıyosun hani sen fotografçıydın bunları bilmen lazım

Tarih: 16 Mart 2007, 14:47 - İp: 85.***.**0.61
baris013
baris013 (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

tabiiiiiiiiii nedemek selim bey elimden geleni yapmaya çalışırım saygılarımla [email protected]

Tarih: 16 Mart 2007, 16:10 - İp: 85.***.**6.84
selim24
selim24 (üye)

öncelikle isminin anlamını bilmediğim için ismini yazmakta zorluk çektiğim arkadaşa sölüyüom sözüm ona kendisini ii bilir canım kardeşim ben fotoğrafçıyım bunu senden iyi yapabildiğimi adım gibi biliyom
ama sen aksine ne sölediğini bilmiyom burası insanların paylaşımını engelleme yeri sitesi değil tammammı .burası bi paylaşım sitesidir unutma insanlara sunu sunmak kadar güzel bişi yoktur

Tarih: 16 Mart 2007, 16:18 - İp: 88.***.**9.76
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

öncelikle isminin anlamını bilmediğim için ismini yazmakta zorluk çektiğim arkadaşa sölüyüom sözüm ona kendisini ii bilir canım kardeşim ben fotoğrafçıyım bunu senden iyi yapabildiğimi adım gibi biliyom
ama sen aksine ne sölediğini bilmiyom burası insanların paylaşımını engelleme yeri sitesi değil tammammı .burası bi paylaşım sitesidir unutma insanlara sunu sunmak kadar güzel bişi yoktur

ŞİMDİ SELİM KARDEŞBURASI PAYLAŞIM SİTESİ EVET AMA UYANIKLIK EDİP İŞLERİNİ BAŞKASINA YAPTIRMA YERİ DE DEYİL

EGER GERÇEKTEN FOTOGRAFÇIYSAN BU RESMİ YAPAMAMIŞ OLMAN ÇOK GARİBİME GİDİYOR

YOK EGER FOTOGRAFÇI DEYİLSEN EN YAKIN FOTOGRAFÇIYA GİTMEN GEREKİRDİ.

EVET SONUÇTA PAYLAŞIM SİTESİ AMA BEDEVAYA İŞ YAPTIRMA SİTESİ DEYİL.

BUNA BENZER BİR RESİMDAHA VERMİŞTİN GEÇEN GÜN ARKADAŞLAR YAPTI SANA GÖNDERDİ AMA MAŞALLAH SENDE BU ALIŞKANLIK OLDU.

Tarih: 16 Mart 2007, 16:27 - İp: 88.***.**9.112
baris013
baris013 (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

selim bey kardeşim bu konuda sana hak veriyorum bu site paylaşım kaynaşım sitesidir elimizden gelen fedakarlıgı yapacam size kardeş ama duruyom düşünüyom bazı arkadaşlar zıtlaşmak istiyolar onlara demem şu arkadaşlar haddinizi bilin selim bey size destek veriyom bu konuda esen kalın [email protected]

Tarih: 16 Mart 2007, 16:32 - İp: 85.***.**6.84
selim24
selim24 (üye)

bir Alime şunu sormuşlar :Şu ana kadar girdiğin münaazaraların hiçbirini kaybetmişmisindir.EVET DEMİİŞ.
Ben şu ana kadar girdiğim münaazaralarınn hepsini kazanmışımdır ama bir varki ona karşı kaybetmişim devamlı.
Peki kimdir bu kişi? diye sormuşlar.
o kişi cahil kişidir ben ona ne sölesem ben onunla ne üzerinde tartışssam o bana hep aynı sölediği şeyi söyler ve savunur. yani o hep bildiğini okur o siyaha beyazdır deydiyse artık hep o fikri savunur onu hep kaybetmişimdir onun içindirki cahille sohbetten kaçmışımdır.der zaati alim.aslında konumuzla fazla alakası yoksada olsun bu bir gerçek yaşanmış olaydır herkesin aklında bulunmalı ki cahille sohbet edilmez

Tarih: 16 Mart 2007, 16:34 - İp: 88.***.**9.76
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

asıl haddini bilmesini gereken birisi varsa oda sensin.insanlar bütün şüncelerinde kendilerine göre haklıdır.sitemiz paylaşım sitesi ama beleş fotograf yaptırma sitesi degil.ama bazı arkadaşlar öyle görüyor.sende buna alet oluyorsun baris013.eger sen fotografcıysan sana bir soru sorabilirmiyim.sana siyah beyaz bir fotograf geitiriyor müşteri bunu renklendirmeni istiyor.acaba fiyatı nedir.yada müşteri sana cd den direk baskı fotograf getiriyor aynı fotograftan bahsediyorum acaba cd baskının fiyatı nedir.umarımm anladın.sen adece suan yaptıgınla kendi işini baltalıyorsun.senin kendi meslegine saygın bile yok.bu sekilde yaklaşımınla .

Tarih: 16 Mart 2007, 16:39 - İp: 88.***.**7.243
selim24
selim24 (üye)

batuhan şunu unutma sunduğumu bide kendim de yapmışımdır onuda sunmuşumdur şu ana kadar kime işimi yaptırmışım sölede açıkla bu konuyu bir fotoğraftan başka fotoğraf sunmuşmuyuz kardeşim ara siteyikaçtane fotoğraf sunmuşum bu sadece insanların kendisine güveni varsa buyursun yapsın kendisini ilerletmeleri açısından yoksa ben uyanık falanlık yapmıyom gözüm malum biliyosunki çok basit bişi dir ama herkes fotoğrafçıyım diye geçiniyor. bu yoksa bundan beter fotolar var onları sunmuş olsaydım o zaman diyebilirdinki evet bu işini bize yaptıryor çok basit bi konu açtım . ayrıca fotoğrafçıya gitmeme gerek yok ben kendim kendime yetiyorum fotoğrafçıyımmmm

#selim24' tarafından 16.03.2007 16:45:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Mart 2007, 16:42 - İp: 88.***.**9.76
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

UYANIKLIGINA BİRDE BU YORUMUNLA NE KATIYORSUN
ŞİMDİ BURDA ENAYİ ÇOKYA HEMEN SENİN RESİMLERİNİ YAPIP SANA ATARLAR YUH SENİNGİBİ FOTOGRAFÇIYA
İŞTE MESLEKTAŞLAR BAHSEDERYA BAZI FOTOGRAFÇILIKTAN ANLAMAYAN FOTOGRAFÇILAR VAR DİYEM TAM ŞU ANKİ POZİSYONUN O GRUBA GİRİYOR. HEM FOTOGRAFÇIYIM DİYORSUN HEMDE BU RASMİ YAPMAKTAN ACİZSİN. ÜSTÜNE BURDAKİ FOTOGRAFÇILARI CAHİLLİKLE SUÇLUYORSUN

EGER GERÇEKTEN FOTOGRAFÇIYSAN BU RESMİ YAPAMIYOR OLMAN ÇOK AYIP.
FOTOGRAFÇI DEYİLSEN BU İKİNCİ RESİM SENİN YAPTIRMAYA ÇALIŞTIGIN

EN AYIP OLANIDA SENİN BURDA UYANIKLIK YAPTIGIN HALDE BUNU SANA SÖYLEYENLERE CAHİL DEMENDİR.
ŞİMDİ GERÇEKTEN BU RESMİ BURDA BİR ARKADAŞ YAPSA SANA ATSA SEN BU RESMİ MÜŞTERİYE VERİP PARASINI ALIP EKMEGİNE KATIK EDECEKMİSİN EDECEKSEN SÖZÜM YOK SANA.

YOK BEN FOTOGRAFÇI DEYİLİM DİYORSAN GİT OZAMAN BİR FOTOGRAFÇIYA YAPTIR.

Tarih: 16 Mart 2007, 16:48 - İp: 88.***.**9.112