selim24
selim24 (üye)
Muş / Stüdyo Fotoğrafçısı

Buyrunnn Sizde Bişey Yapın

http://img95.imageshack.us/img95/5788/fotoselimhq5.jpg arkadaşlar bu fotoğrafa renk ve düzeltme verebilirmisiniz buyrunnn sizin de çorbada tuzunuz bulunsun şimdiden herkese teşekkürlerimi sunarım

Tarih: 16 Mart 2007, 13:41 - İp: 88.***.**9.76
serwetk
serwetk (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

batuhan eywallah kardeş selim çok akıllı ya işlerini başkasına yaptırıyo hem nerden bılıyosun bu işi benden daha bıldıgını ismim açık okumayı bılmıyosun galiba bak orda ne yazıyoo ordanda bana sıtenın içerigini söleme senın bıldıgın kadar bende biliyom gunlerdır işlerini bedava ya getiriyosun söle yapamıyorum yardım edın de ama böle ahkam kesme mıllete

Tarih: 16 Mart 2007, 16:49 - İp: 85.***.**0.61
baris013
baris013 (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

selim kardeş burası paylaşım sitesi kimse bişi demeye hakkları yoktur bence düşüncen iyi fotograf dalında bu konuda eksikliklerin olabilir mesela diye bilirsin ben bu fotografı forumda paylaşşsam iyi olur d,iye bu konuda sana hak veriyom bu fotografçılık dalında bilende konuşuyo bilmiyende ama seni gerçekden taktir ediyom başarılarının devamı beklerim kardeşim esen kalın
[email protected]

Tarih: 16 Mart 2007, 16:50 - İp: 85.***.**7.20
adagume
adagume (üye)

slm millet... bu forumu bence bu şekilde önemsiz herhangi bir hedefi olmayan ve dier kullanıcılara yararı olmayan konularla şişirmeyelim... fotograf işlemede eksikleriniz varsa bunu soru şeklinde veya yardım talebi şeklindeki konularla foruma taşıyın... buradaki gibi basit bir eski fotografı, kimin ne kadar iyi işleyebileceğinin hangimize ne gibi bir yararı var???

Tarih: 16 Mart 2007, 16:51 - İp: 81.***.**8.108
selim24
selim24 (üye)

be arkadaş beleşçiliği meleşçiliği geçin derdinizi anlmakta çok zorluk çekiyorummm ya illaki bunumu söliyelimmmsiz çok saçmalıyosunuz geline ben size fotoğraf yapıyım sizde atın bizde yapalım sizde bakın beğeninize sadce sunu sunuyoz kötü bişey acayipsiniz yaaa buyrun paylaşım sitesinini ozaman beleşçiliğe kadar götürdünüz ya var ya aklım bi türlü almıyo neden böle konuuşuyosunuz.iyi bişey sunduk kardeşim ben size zorla yapın dedimmi vay sizden bişey sitedimmide siz böle konuşuyosunuz hadihadi başka kapıay FOTO SELİM KORKUT

#selim24' tarafından 16.03.2007 17:01:24 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Mart 2007, 16:54 - İp: 88.***.**9.76
baris013
baris013 (üye)

bencede bu konuyu fazla uzatmamak gerek yapan yapsın siz yapmazsanız ben yaparım hepimizde fotografçıyız arkadaşlar fazla konuşmamak gerek olup olacagı bi fotograf selim kardeş ben yaparım sen kalpini temiz tut fazlada bu siteyi meşgul etmiyelim saygılarımızla barış digital renkli fotograf laburatuvar [email protected]

Tarih: 16 Mart 2007, 16:56 - İp: 85.***.**7.20
adagume
adagume (üye)

slm millet... bu forumu bence bu şekilde önemsiz herhangi bir hedefi olmayan ve dier kullanıcılara yararı olmayan konularla şişirmeyelim... fotograf işlemede eksikleriniz varsa bunu soru şeklinde veya yardım talebi şeklindeki konularla foruma taşıyın... buradaki gibi basit bir eski fotografı, kimin ne kadar iyi işleyebileceğinin hangimize ne gibi bir yararı var???

Tarih: 16 Mart 2007, 16:58 - İp: 81.***.**8.108
serwetk
serwetk (üye)

selim kardeş cambridge yada harward yada oxford mezunu galiba ondan bize cahil diyoo

Tarih: 16 Mart 2007, 16:59 - İp: 85.***.**0.61
selim24
selim24 (üye)

arkadaşlarrrrrrrrrrrr şuana kadar kim benim işmi yapmışta siz öle sölüyosunu hee söleyin kardeşimm siz sadece şirşime yapmaktan başka bişey yapmıyosunuz yazıklar olsun size fotoğrafçılık adına sitede bi değer ve bi kardeşlik bırakmadınız burası foto paylaşım ve bilgi paylaşım sitesi anladınızmı burası baskı yeri değil FOTO SELİM_KORKUT

#selim24' tarafından 16.03.2007 17:02:31 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Mart 2007, 16:59 - İp: 88.***.**9.76
selim24
selim24 (üye)

ARKADAŞLAR BOŞ LAFLARI BIRAKIN ARTIK DA BAKIN KARDEŞLERİMİZ ÜLKEMİZ İÇİN ŞEHİT OLMUŞLAR BİRBİRMİZE BÖLE KIRICI LAFLAR DEMİYELİM 18 MART ŞEHİTLER GÜNÜ İÇİN ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA HERKES LÜTFEN Bİ FATİHA OKUSUN

Tarih: 16 Mart 2007, 17:09 - İp: 88.***.**9.76
baris013
baris013 (üye)

arkadaşlar olup olacagı bir fotograf deilmi serwetk adlı kullanıcı sen bir fotografçısın sana yakışmaz böle kendini küçük düşürecek yazılar size yakışmıyooo aynı zamanda bu site paylaşım sitesidir SERWEKT adlı kişi fazla konuşmayın konuşdukca kendi Kendinizi batırıyosunuz ayıp serwetk izmirli arkadaşım sende bırak bu siteye bizde bakalım sanki sizin işiniz olmuyomu kendinizi profesionel fotografçımı zannetiyonuz ayıp bu kelimeler yakışmaz bizlere SAYGILARIMLA [email protected] swetk izmirli arkadaşım eger müsait olursan gel msn konuşalım fazla meşgul etme bu siteyi kolay gele

Tarih: 16 Mart 2007, 17:10 - İp: 85.***.**7.20