selim24
selim24 (üye)
Muş / Stüdyo Fotoğrafçısı

Buyrunnn Sizde Bişey Yapın

http://img95.imageshack.us/img95/5788/fotoselimhq5.jpg arkadaşlar bu fotoğrafa renk ve düzeltme verebilirmisiniz buyrunnn sizin de çorbada tuzunuz bulunsun şimdiden herkese teşekkürlerimi sunarım

Tarih: 16 Mart 2007, 13:41 - İp: 88.***.**9.76
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

selim24 şehitlerimiz için düşüncenden dolayı sagol.seni tebrik ederim ama diger konularda haksızsın önceden avatarının altında amatör yazıyordu.ondan dolayı bu şekilde ki yorumlarla karsı karsıya kaldın.ve karsılık olarak ters cevap vermeye devam ederekte tepki aldın.sen eger fotografcıysan biraz mantıklı düşünmeni istiyorum.bizler yorum yapmakla haklıyız.herkezin düşüncesine saygı göstermen gerekiyor.

Tarih: 16 Mart 2007, 17:19 - İp: 88.***.**7.243
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

BARIŞ VE SELİM SİZE BİR SADECE ŞUNU SORARIM SELİM ÖNCE KENDİN YAP BURAYA KOY BİR BAKALIM FOTOGRAFÇILIGINA MİLLETE ATIP TUTTUGUN KADAR VARMI.
BARIŞ SEN NEZAMANDAN BERİ BARIŞ 013 OLDUN DAHA DÜN SEN BU SİTEDE KONU ÜSTÜNE KONU AÇMIYORMUYDUN ARKADAŞINI ARARKEN

ŞİMDİ SİTEYİ BU KONULARLA ŞİŞİRMEYELİM DİYORSUN.BU GÜN YENİDEN ÜYE OLMUŞSUN ÖNCEKİ PAYLAŞIMLARIN ÇOK FAYDALIYDI
ÖNCEKİLERİDE GÖRDÜK. EGER BURDA FOTOGRAFÇILARA ATIP TUTACAK KADAR USTAYSANIZ ÖNCE SİZ YAPIN USTALIGINIZI GÖRELİM
DERS ALALIM AMA GERÇEKTEN YAPIN VE BURAYA KOYUNKİ YAPTIKLARINIZDAN DOLAYI SAMİMİYETİNİZ VE PAYLAŞIM İÇİN YAPTIGINIZ MEYDANA ÇIKSIN.

KÖTÜDE OLSA BEN YAPTIM BAKIN AMA ÖNCE SİZDE YAPIN
http://forum.netfotograf.com/photo_editing_sofware.asp?msg_id=17759

Tarih: 16 Mart 2007, 17:27 - İp: 88.***.**9.112
photodesng
photodesng (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Batuhan19b

Tarih: 16 Mart 2007, 17:36 - İp: 88.***.**9.62
selim24
selim24 (üye)

liebster doğru amatör yazdım diye diye böle davrandılar tepki ondan dolayıdır bence beni zavallı photsho bilmez bi ri diye sandılar ondan böle şeylere maruz kaldık tabiki haklı olarak cevap vermek gerekiyodu ama bi yerde durup frenlemek gerek umarım boş şeyler konuşulduğunun altını bir daha çizmek isterim batuhan halen devam ediyor foto selim korkut

#selim24' tarafından 16.03.2007 17:52:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Mart 2007, 17:50 - İp: 88.***.**9.76
serwetk
serwetk (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

selim kardeşim ben sana kötü bişey demedım burda herkes kendınce photoshop bılıyoo zaten ne ben sana ben senden daha ii bılıyorum dıyebılırım nede sen bana dıyosunkı bu sıte paylaşım sıtesı tamam yap degısık bıseyler paylas eywallah sana bısey dıyen yok sen cahıllıkten gırdın şişirmekten çıktın.şude bır gerçek oo barış senın ekürin galıba atlıyoo hep söledıklerım bayaa etkıledı onu galıba şu yazdıgı yazıya bakarmısınız.ey barışşş efendi öle msn ver falan filan bırak bu lafları burdan konuş ne konusucaksan herkes kendıne göre ii fotografçı burda kimse kimseyi yargılayamaz.

Tarih: 16 Mart 2007, 22:21 - İp: 88.***.**7.127
baris013
baris013 (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

batuhan19b serwetk iki arkadaşıma sesleniyom biz fotografçıyken siz annenizin kocagında uyuyuyodunuz tamamı kardeşim ben hemen atacam bu foruma oo fotoyu ama sırf size kıçıklık olsun diye atacam sizde göreceksiniz saygılarımlaaa

Tarih: 18 Mart 2007, 11:11 - İp: 81.***.**0.66
selim24
selim24 (üye)

http://img153.imageshack.us/my.php?image=fotoselimxo0.jpg YİNEDE OLSUN DOSTLAR BAKINIZ

Tarih: 18 Mart 2007, 15:38 - İp: 88.***.**1.149
krmn
krmn (üye)
Çorum / Profesyonel Fotoğrafçı

Karşı çıkan arkadaşlara katılıyorum, selim24 niyetin iyi olabilir ama sunuş tarzın garip, niyetin insanların kendini geliştirmesine fayda sağlamaksa neden resmin yapılmış halini özellikle e-mailine istediğini anlayamadım, üstelik meslekdaşlarının hakkını savunan insanlara cahil demen de hiç hoş değil.

Tarih: 18 Mart 2007, 17:00 - İp: 88.***.**2.113
photoibo72
photoibo72 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

#photoibo72' tarafından 18.03.2007 22:49:20 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Mart 2007, 22:41 - İp: 88.***.**4.214
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

FOTO1BARIŞ YADA BUGÜNKÜ ADIYLA baris013 SEN BU SİTEDE KPT7 HAKKINDA BİLGİ YARDIMI İSTERKEN

SEN BU SİTEDE ARKADAŞINI KAYBEDİP KÖRPE KUZULAR GİBİ MELERKEN BİZ FOTOGRAF ÇEKİP FOTOSOP YAPIYOR ACEMİ ARKADAŞLARA PROGRAM TARİF EDİYORDUK

HANİ SEN KONUNUN İLK AÇILDIGI GÜN YAPTIGIN RESMİ YÜKLEYECEKTİN YA YÜKLEYEMEZSİN ÇÜNKÜ YAPAMADIN ANCAK ŞU ŞEKİLDE YÜKLERSİN BURDAN BİR ARKADAŞ YAPAR SİZE ÖZELDEN ATAR SİZ ONU YÜKLERSİNİZ.
KULLANDIGIN ÜSLUBA BAKILIRSA SEN HALEN ÇOCUKSUN VE FOTOGRAFÇI OLAMAYACAK KADARDA NEZAKETSİZSİN BEN SENİN YAŞINKADAR FOTOGRAFÇILIK YAPTIM YAŞIN 10 YAZMIŞSIN BUNU YAZDIKLARINLADA ONAYLIYORSUN ZATEN
FOTO1BARIŞ KONULARINA BAKARSAN OLGUNLAŞMADIGINI GÖRÜRSÜN
BARIŞ 013 DE AYNI İSİM DEGİŞTİRMEKLE OLMAZ BU İŞLER

FOTOGRAFÇI ADAM YAPAR BURAYA ATARDI KONU AÇILALI GÜNLER OLMUŞ YAPAMAMIŞSIN
YAPACAM ATACAM DEMİŞSİN SAAT 11 11 DE HALEN YOK OYSA BU RESİM BİR FOTOGRAFÇININ 1 SAATİNİ ALMAZ. FİTRİN FOTOGRAFÇISI.

Tarih: 18 Mart 2007, 23:27 - İp: 88.***.**7.203