barorem
barorem (üye)
Aydın / Amatör

Birtürlü Beceremiyorum Delireceğim

Merhaba arkadaşlar gecenin bu saatince internette resim programı ararken bu siteyle karşılaştım ve birçok fotoğrafla ilgili kişiler olduğunu görünce üye oldum....
Ben 2.5 yaşındaki oğlumun resimlerini ilginç arka fonlarla düzenlemek istiyorum.aramalar sırasında builder ve ulead programlarını buldum ama key sorunu çıktı karşıma.photoshop çok zor bir proram bendeki ingilizce türkçe yamasını ekliyemiyorum.lütfen elinizde kolay resim programı varsa gönderebilirmisiniz.yada türkçe yama nasıl yapılabilir yada ekli bir yerden nasıl indirebilirim.bana yardımcı olursanız çok sevineceğim 3 ay dır gece gündüz uğraşıyorum 1 adım bile ilerleyemedim

Tarih: 30 Mayıs 2007, 02:03 - İp: 88.***.**6.238
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Efecen Sen Yardımcı OLduğun İçin Teşekkür Ederim.

Ben Ahkam Kesmiyorum Keçke Ben Fotoğraf Sanatçısı Olacam Sergi açacam Desin Herkez Yardımcı Olur Niyetini AnLamıyormusun 2 Adet Fotoğrafa 70 YtL İstiyorLar Diyor Birazda Abartıyor.. Emeğe Saygısı Olmayan Bi İnsan Bu İşi Ne KAdar Düzgün Öğrene BiLir YapabiLir..? Senin AnLattığın BiLdiğin Kadarını..
SaygıLarımLa.

Tarih: 31 Mayıs 2007, 13:49 - İp: 88.***.**2.229
barorem
barorem (üye)
Aydın / Amatör

sayın Sip_SaK size sadece saygılarımı gönderebiliyorum içinizi fesatlık sarmış bir an önce bu kötü ruhtan kurtulunBU ARADA KADINLIĞA DÜŞMANLIĞINIZI MERAK ETTİM
efecan size KUCAK DOLUSU TEŞEKKÜR EDİYORUM.DUYGULARIMA TERCUMAN OLMUŞSUNUZ.Anlatımınız çok açık yarın oğlumla babasını evden göndereyim hemen başına oturup deneme yapacağım.ve size ilk denememi göstermek için can atıyorum.
YARDIMLARINI AZINSANMAYAN BİLGİLERİNİ SADECE KENDİNE SAKLAMAYAN BENCİL DÜŞÜNCELERİ OLMAYAN TÜM İNSANLARA SEVGİLER GÖNDERİYORUM

#barorem' tarafından 02.06.2007 16:37:41 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Haziran 2007, 16:35 - İp: 88.***.**9.80
DigitalArt
DigitalArt (üye)

GüLünecek Durumda OLduğunun Farkındamısın Barorem?? Ben FesatLık Yapmıyorum İşde sen Benim Düşüncemi AnLasaydın Bana Fesat Demezdin?? KadınLarada Bi DüşmanLığım Yoq..

Tek İstediğim İnsanLarın Emeğe Saygısı Okadar

Ama Senin Bunu Düşünemiyecek Kadar Zeki OLmadığını AnLasaydım Bişi Yazmadım..
SaygıLarımLa.

Tarih: 2 Haziran 2007, 17:22 - İp: 88.***.**4.226
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

arkadaşlar neden bu konuyu bu kadar fazla uzattınız anlıyamadım doğrusu aslında her iki taraftada birbirlerini anlama konusunda bir yanlış anlaşılma konusu var eminimki burda herkes emeğe saygı gösteriyor ve yine eminimki kimse ahkam kesmiyor
ancak efecan kardeş yardımından ötürü teşekkür ederim ama şipşak kardeşe hitaben yazdığın cevapta sanki bir ikilik hissediyorum gibi bence böyle yapma bence bu ileride ilerler ve ayrımcılığa kadar da gider biz ise bunu kesinlikle istemeyiz site gerçekten güzel insanlarla dolu böyle yaparsak ayrılmalar olur bu kezde kalırız bizbize ondan sonrada birbirimizin vesikalık resimlerini paylaşır dururuz konuyu açan kardeşe elinden geldiğince yardım etmek isteyenler yardımını yada düşüncelerini sunmuşlardır bundan daha güzel ne olabilirki
lütfen arkadaşlar kırıcı olmayalım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tarih: 2 Haziran 2007, 17:45 - İp: 88.***.**0.123
DigitalArt
DigitalArt (üye)

Z_Yazgan Abi OKadar MantıkLı Konuşuyorsun Ki!

Yaşdan DeğiL Başdan.. Bak GüzeL Abicim Barorem Çocuk KatoLogLarını İnceLedin Mi ? Baktın Mı Sütüdyoda ÇekiLen FotoğrafLara..?? Neden Senin OğLunda KatoLogdaki ÇocukLar Gibi Çıkmasın.. YanLış AnLayacaksın ama İstersende AnLa Yapacağın Fotoğraf Beş Para Etmeyecek..

Ben Müşderinin GEtirdiği Fotoğrafı Photoshop'da İşLemek İstemiyorum BAsit Bir İşLemi 10 YtL Diyorum..! Getir Diyorum Ben Stüdyoda Çekeyim İşLeyim 15 YtL..! Dört DörtLük Bir İş Olur Diyorum... Adamın 5 YTL FazLandan Parası Almak İçin DeğiL.! Farkı Göstermek İçin..

SaygıLarımLa.

Tarih: 2 Haziran 2007, 17:59 - İp: 88.***.**4.226
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

şip-şak kardeş stüdyo çekimlei konusunda herkes gibi tabiki bende katılıyorum ama bence artık bu konuyu daha fazla irdelemiyelim belki farkında olmadan kalp kırılır Allah muhafaza buda çok büyük vebal ister bunuda bu konuda yapanlar oldu şunu hatırlatmak isterimki birbirinin kalbini kıranlar üzerinde hak doğarki buda ahirette hesaplaşma anlamında eğer helalleşilmezse vay halimize bence bu konuda birileri birilerinden özür dilesin helalleşsin kardeşlerim anlayan anlar

Tarih: 2 Haziran 2007, 18:57 - İp: 88.***.**0.123
DigitalArt
DigitalArt (üye)

Sanki Konuyu Ben Açdım En Çok Yazan Ben Olmuşum.. arkadaşLar Z_Yazgan Abime Çok Çok Hak VEriyorum Ben Özür DiLiyorum.. Affetmek BüyükLüktür Hoş Ortada AffediLecek Bir Sorun Olduğunu Zannetmiyorum en Azından ben özürümü DiLedim İÇim Rahat..

EyvaLLah.

Tarih: 2 Haziran 2007, 21:08 - İp: 88.***.**4.226
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

şip-şak kardeş henüz için rahatlamasın çünki karşı tarafta sana olumlu manada bir şeyler söylemesi gerekir yoksa helalleşmiş olunmuyor ama aynı helalleşme konusu barorem kardeş içinde aynı son sözüm insanoğlu karşısındakinin hatasını affetmedikçe kamil mü'min olamaz (hadis-i şerif mevcuttur)

#z_yazgan' tarafından 02.06.2007 22:44:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Haziran 2007, 22:31 - İp: 88.***.**0.123
serwetk
serwetk (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

fotografçılık mavcılıga benzemez sanattır eger yapacaksan işin ehli birine git öle fesatlık sarmış vsvs söz kullamayalım bız ekmegımızı bu meslekten çıkartıyoz öle hazıra konma yok ya fotografçıya gıt yada zamanını ver ögeren kendın yap burda butun meslektaşlarım akşam olsunda eve ekmek götürüp çolugunu çocugunu doyurmaya bakıyoo hem meslektaşlarımda kötü bısey sölemedi.fotografçılık ayaklar altına alındı 1 tane dıjıtal makına alan 1 tane yazıcı alan fotografcı sanıyoo kendını.hobyy olarak yapanlara eywallah ama bıde bu meslegı hafife alan arkadaşlar var öle bı dekupe yaparak bı renk vererek olmaz bu işler.sizden ricam bu işten parasını kazanan ınsanlara bıraz daha saygılı olmanız unutmayın bu gun fotografcılık böle yarın sızın meslegınızde böle olabılır sızde dukkanlarınızı kapatmak durumuna gelebılırsınız..

Tarih: 3 Haziran 2007, 00:13 - İp: 85.***.**8.23
barorem
barorem (üye)
Aydın / Amatör

sitedeki değerli arkadaşlar beni yanlış anladınız tabiki emeğe ve mesleğe saygım var...Ben sadece yardım istedim sebebide inanmak isteyene açıklayayım.Eşim asgari ücretle çalışıyor ve 2.5 yaşında çocuğum var bu ücretle geçim ne zordur yaşayan bilir harcamalarını kuruş kuruş hesaplarsın evet fotoğrafçılık bir meslek ve bu işten çoluk çocuna ekmek götüren var ben fotoğrafçılardaki kadar düzgün bir fotoğraf yapmak istediğimi ima etmedim sadece ve sadece çocuğumunda böyle güzel bir anısı olsun istemem suçmuuuuu

Tarih: 3 Haziran 2007, 00:31 - İp: 88.***.**9.80