barorem
barorem (üye)
Aydın / Amatör

Birtürlü Beceremiyorum Delireceğim

Merhaba arkadaşlar gecenin bu saatince internette resim programı ararken bu siteyle karşılaştım ve birçok fotoğrafla ilgili kişiler olduğunu görünce üye oldum....
Ben 2.5 yaşındaki oğlumun resimlerini ilginç arka fonlarla düzenlemek istiyorum.aramalar sırasında builder ve ulead programlarını buldum ama key sorunu çıktı karşıma.photoshop çok zor bir proram bendeki ingilizce türkçe yamasını ekliyemiyorum.lütfen elinizde kolay resim programı varsa gönderebilirmisiniz.yada türkçe yama nasıl yapılabilir yada ekli bir yerden nasıl indirebilirim.bana yardımcı olursanız çok sevineceğim 3 ay dır gece gündüz uğraşıyorum 1 adım bile ilerleyemedim

Tarih: 30 Mayıs 2007, 02:03 - İp: 88.***.**6.238
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kardeş öcelikle aramıza hoşgeldin
ilk önce tavsiyem photoshop kullanman yapamam diye endişe etmeyin size bu konuda açıklayıcıanlatım siteleri bulunmaktadır sitede göz gezdirirsen çok blursun yok eğer ben çok acemiyim anlıyamadım dersen akşam görüşelim kendi hazırladığım acemiler için anlatım gönderirim
gelelim crak konusuna
kardeş crak ını hangi programa yapacaksan c deki program files in içinde aynı adlı dosyya gideceksin kısaca masaüstünde sağ tıklayıp hedef bul a tıkladığın zaman ulaşırsın crak ı buraya yapıştıracaksın tamamdır türkçe yamada aynıdır tek farkı yapıştırdıktan sonra çalıştırman gerekir yapamadığın konuda burda sor bütün arkadaşların yrdımcı olacağından emin olabilirsin kolay gelsin kardeş

Tarih: 30 Mayıs 2007, 11:32 - İp: 212.***.**2.146
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Ya Kızacaam Ben Yine Hayır Ondan Sonra Forumda Adım Agrasif Çıkacak Diye Korkuyorum :o)

arkadaşım Biz Niye Fotoğrafçı Olduk Bi Düşünürmüsün ?? Sen Yapsaydın Biz Fotoğrafçı OLmazdık.. Bu İş Biraz Yetenek Birazda Eğitimden (ÇırakLıkdan) Sonra BaşLar Bu Sitede BaşkaLarından Görüpde Kendini GeLişdiren Bi Çok arkadaş Var Photoshop YapıyorLar.. OnLar YapabiLirsa Sende Yaparsın Ama Lütfen SanatkarLığı GörmemezLikden GeLmeyin. SaygıLarımLa.

Tarih: 30 Mayıs 2007, 12:18 - İp: 88.***.**2.229
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

sip_sak çok ince bir konuya değinmiş sanat taklit edilebilri ama usta çırak ilişkisinden geçmeden asla usta olunamaz

Tarih: 30 Mayıs 2007, 13:00 - İp: 81.***.**7.150
studyoburak
studyoburak (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

3 aydır gece gündüz uğraşman kendineze yazık bence bir fotoğrafçıya gidin dilediğiniz şekilde yapsın size,,hee illaki oğlunuzn resmini kendim yapcam diosanız, artık oğlunuz 5yaşına geldiğinde fotoğrafı yapmış olursunuz sanırım,

Tarih: 30 Mayıs 2007, 13:29 - İp: 88.***.**8.127
fotocu 04
fotocu 04 (üye)
Ağrı / Stüdyo Fotoğrafçısı

walla kardes bence kendını daha fazla yormadan photoshop kullana bılen bırısıne fotolarını vererek ıstedıgını elde edebılırsın yoksa sen yenı photoshopa baslamıssan senın ıcın cek zor olur ve cok ta sıkıcı gelır sana ...BENIM PHOTOSHOP BILMEYEN ARKADASLARIM VAR YAPMAK ISTEDIKLERI MONTAJ OLSUN RESIM YENILEME OLSUN VS.VS. BEN UGRASIYORUM AMA BU ARADA SENDE BIRAZDAHA CABA GOSTERIRSEN BELKI BASARABILIRSIN

Tarih: 30 Mayıs 2007, 14:03 - İp: 88.***.**2.51
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

aramıza hoşgeldin! ben bu siteye üye olalı neredeyse 1 sene olacak daha 1-2 aydır kendi işlerimi kendim yapabiliyorum hatta photoshop gerek günlük sorunlarıma daha buradan çözüm buluyorum.öyle hemen photoshopu indirip kurduktan sonra herşey bitmiyor yani paint gibi değil al eline kaş göz giz içi gibi değil 1 fonu ayırmak için atıyorum 5-6 adet işilem yapılarak birkaç araç alarak yapılıyor.

photoshop ta yapmak istediğin ne varsa yapabilirsin yalnız öğrenmek en can alıcı noktası yapmak istediğin herşey için ayrı ders alman lazım photoshop un herbir aracı ayrı işe yarak bunun için 1 seneyi gözden çıkarman gerek.

ben kendi işimi kendim görüyorum ama vesikalık olsun,banyo yaptırmak olsun yine fotografçıyı ziyaret ediyorum daha edeceğim.

öğrenmek istersen öğren ayrıca güzel bir program sitemizde herşey mevcuttur başka sitelere gerek yoktur.burdan takip et herşeyi bulursun!

Tarih: 30 Mayıs 2007, 20:45 - İp: 88.***.**6.83
barorem
barorem (üye)
Aydın / Amatör

herkese teşekkür ederim ben asla emeğe haksızlık anlamında demedim.tabiki kendim yaparsam daha hoş olacağını düşündüm ayrıca bulunduğum şehirde 2 adet fotoğraf için 70 ytl isterse bunu verebilecek gücünsde yoksa kendin yapmak zorunda kalısın......

Tarih: 31 Mayıs 2007, 01:50 - İp: 88.***.**3.8
studyoburak
studyoburak (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

çok yanlış bi düşünce bence ,,herşeyin bir bedeli wardır ,boyacı bizim evi boyamak için sadece işçilikk 400ytl istedi bana pahalı geldi ve kendim boyadım ,herkes benm gibi düşünürse boyacı napar ki?
özel doktorlar neden pahalıdır
7sene tıp okuduğu için
fotoğrafçılar neden pahalıdır mesela ben 8sene çıraklık yaptım
aslında fiyatlarımızda normal hayata göre

Tarih: 31 Mayıs 2007, 02:07 - İp: 88.***.**8.73
DigitalArt
DigitalArt (üye)

2 Adet Fotoğraf Demiş Şimdi O Fotoğrafın Değeri Sadece 2 adet Kağıt Parçasıdır.. Ama İLerde MiLyar VerseLer O Fotoğrafı Kimseye VErmezsin Canım arkadaşım Birazdaha DüşünceLi Ve FikirLi OLursan Sevinirim Senden İstediğimiz Emeğe Saygı... HanımLarınıza 50-100 Ytl Veriyorsunuz SaçLarını BoyuyorLar Makyaj YaptrıyorLar Kuaförde.. 2 Gün Sonra BozuLuyor O Size Çok GeLmiyormu ?? Çok GeLiyorsa Onuda Kendin Yap OZaman...
Ne Diyeyim Ya Ne Desem Boş FotoğrafçıLığı Bu Yüzden Sevmiyorum Abicim Üzerine ALınma Ama Herşey CahiLLikden KaynakLanıyor... Ama Sen Tam AnLamıyLa Photoshop'u Öğrenirsen Bi Fotoğraf Üzerinde Kaç Saat UğraşıLdığını AnLarsın BeLki.. Stüdyoyu Zaten Herkez Beceremez..

Tarih: 31 Mayıs 2007, 10:36 - İp: 88.***.**2.229
DigitalArt
DigitalArt (üye)

Bence NormaL değiL Ucuz BiLe Fotoğraf Olayı Lüksdür ArkadaşLar Lüksün Ne Veresiyesi Olur Nede PazarLığı Olur... Meyve Sepze Almıyorsun Ki arkadaşım Fotoğraf Çektiriyorsun Sana Bir Ömür Boyu Hatıra KaLacak..
Seninde Üstüne Çok GeLdik ama En Azından Sen BişiLerin Farkına Var HaLimizden AnLa AnLamayanLara AnLat Abicim..
Ben SabahLara KAdar ÇaLIşıyorum Müşderi Düzgün Bir Fotoğraf Vermek İçin En İnce Ayrıntısına Kadar Giriyorum MÜşderi AnLamıyor Ama Ben Beğenmediğim Bir Fotoğrafı Müşderime Vermek İstemem... Çünki işimi Seviyorum Arasıra BöyLe Ufak tatsızLıkLar Olmasa Dahada Çok Sevecem..
SaygıLarımLa..

Tarih: 31 Mayıs 2007, 10:42 - İp: 88.***.**2.229