barorem
barorem (üye)
Aydın / Amatör

Birtürlü Beceremiyorum Delireceğim

Merhaba arkadaşlar gecenin bu saatince internette resim programı ararken bu siteyle karşılaştım ve birçok fotoğrafla ilgili kişiler olduğunu görünce üye oldum....
Ben 2.5 yaşındaki oğlumun resimlerini ilginç arka fonlarla düzenlemek istiyorum.aramalar sırasında builder ve ulead programlarını buldum ama key sorunu çıktı karşıma.photoshop çok zor bir proram bendeki ingilizce türkçe yamasını ekliyemiyorum.lütfen elinizde kolay resim programı varsa gönderebilirmisiniz.yada türkçe yama nasıl yapılabilir yada ekli bir yerden nasıl indirebilirim.bana yardımcı olursanız çok sevineceğim 3 ay dır gece gündüz uğraşıyorum 1 adım bile ilerleyemedim

Tarih: 30 Mayıs 2007, 02:03 - İp: 88.***.**6.238
serwetk
serwetk (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

baba bana yolla ben yapacam senın fotograflarını walla eywallah anladım ben senı sende haklısın yolla ben sana yardımcı olayım msn adresim [email protected] ekle beni

Tarih: 3 Haziran 2007, 00:33 - İp: 85.***.**8.23
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Ya Bu Konu İptaL edemezLermi ? Vicdan Azabı Çekiyorum Şuan

Ben Sizin ne Yapmak İstediğinizi AnLadım ama Size DeğiL Herkeze Bunu AnLatmak İçin BeLki Sesimi Burdan BiriLeri Duyar AnLar Diye Yazdım. Kızdım SinirLendim Zafer Abiye AnLattım.. Akşama Kadar ÖyLe İnsanLarLa Uğraşıyoruz Ki Sitresini AnLatamam
Ben Daha 21 Yaşındayım Dün akşam Saçımdan 5 Tane Beyaz Saç YoLdum GözLerimin Ferinin Söndüğü Gördüm Kendime Acımıyorum Sırf İnsanLarın ELine ELi Yüzü Düzgün Bir Fotoğraf Geçmesi İçin Bak Gece Yarısı Oldu Ben HaLa ÇaLışıyorum,Sabaha KAdarda ÇaLışmam Gerekiyor Yarın Tekrar Açacam 5 Senedir TatiL BiLmiyorum Denizi Unuttum FotoğrafLardan Görüyorum Herneyse BUrda Biraz Sitres Atmak İçin Geziyorum İnsanLarın Canını Sıkmış OLabiLirim Özür DiLerim.
İyi GeceLer.

Tarih: 3 Haziran 2007, 00:55 - İp: 88.***.**4.226
barorem
barorem (üye)
Aydın / Amatör

serwetk düşünceliğin için teşekkür ederim.msn sorun var çözülünce seni eklerim.Sip_Sak seni üzmek istemezdim.benim kardeşim yaşındasın olan oldu yanlış anlaşılmalar oluştu sana mutluluklar dilerim.

Tarih: 3 Haziran 2007, 01:06 - İp: 88.***.**9.80
serwetk
serwetk (üye)

herzaman yardım ederız bızde ınsanız anlarız bızde geçim sıkıntısı çektık çekıyozda.baba sen böle söleseydın baştan durum çözülecektı şip-şak kardeşimde bılmıyodu söledıklerınde oda haklı iiniyetı suistimal eden adamlarda çok isyanımız onlara sen ekle benı hallederız.

Tarih: 3 Haziran 2007, 02:24 - İp: 85.***.**8.23
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

inanın arkadaşlar şimdi sevindim verilen cevaplara işte şimdi herkes birbirlerinin ne demek istediğini anladı işte insanlığın güzel bir tablosu sizin adınıza inanın ben mutlu oldum sanki birbirinize dostça sarıldığınızı görür gibiyim ne mutlu şayet bunda benim ufacıkta olsa bir payım olsa idi en mutlu kişide ben olurdum

Tarih: 3 Haziran 2007, 12:35 - İp: 88.***.**0.123
studyoburak
studyoburak (üye)

şipşak kardeşim bende 22yaşındayım ama şunu unutma kardeşim dünyada herşey değişiyoo bunun yanında fotoğrafçılıkta değişti en kolay tercih edilen meslek olmuş bu konuyla alakası yok yanlış anlaşılmasın ben kendi çevremden örnek veriyomm,,şikşak bu meslekle ömür geçmezz sen başka işlerlede uğraşmayı aklında tut ,bizim mekan 25senelik ama şuan eski işlerden eser yokk,,,fotoğrafçılık yakın bi süre sonra finişşşşşşşş

Tarih: 9 Haziran 2007, 01:29 - İp: 88.***.**9.15
studyoburak
studyoburak (üye)

hee bu meslekte acemi sayılmam baba mesleği çocukluğumdan beri bu meslekteyimm şipşakçıyımm düğünlerde sağda solda heryerde bu meslekte yıllarımı verdim hala daha gidiyozz hertürlü ustayada giderim wardırr,,,

Tarih: 9 Haziran 2007, 01:33 - İp: 88.***.**9.15
studyoburak
studyoburak (üye)

bu meslek okullarda öğretiliyo artıkk şipşak kardeşim sen hiç kafana takma saçlarınıda haybeye dökme çünkü photoshop çoğu insanın hobisi olmaya başladı yıllar geçtikçe bu artık pc kullanan herkesin hobisi olcak ve bu evrime kimse dur diyemez..boremen arkadaşa ayıp oldu kişisel bir nedenim yok kusuruma bakmayın genel anlamda yazıyorumm ,,size bir fikir konu açın buraya resmi koyun rica edin size yüzlerce model fotoğraf yaparlar burda ____BYE

Tarih: 9 Haziran 2007, 01:43 - İp: 88.***.**9.15
activst
activst (üye)
İçel / Haber Fotoğrafçısı

2 adet fotoğraf için 75 milyon veremiyorsan buradaki fotoğrafçılar da sana o 2 adet foyoğraflar için ömürlerini veriyorlar.Evinde bilgisayarın var photoshop falan öğrenmek istiyorsun bide bu insanların yaptığı işi iki adet fotoğraf için gibi laflarla geçiştiriyorsun. Ayıp ayıp.kendi kendine öğren kardeşim bi üç ay daha bi üç ay daha derken çocuğun büyüyecek o 75 milyon dediğin fotoğrafın değeri ileride milyarlarla belki ölçülemeyecek.

Tarih: 9 Haziran 2007, 01:48 - İp: 85.***.**6.160
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Kursları var barorem.Kayıt olun öğrenirsiniz, gün geçtikçe gelişir..

Tarih: 25 Ağustos 2007, 23:47 - İp: 88.***.**9.31