lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Üstbant Seçim Komisyonu (üseko)

İki gün ara ile seçilen bir arkadaşça belirlenen bir üst bantımız vardı.Bu sistem güzeldi.Evet güzeldi ama artık çirkinleştiğini düşünüyorum çünkü aksayınca bi anlamı kalmıyor..Oun için ilk günlerde bu düzgün yürüdüğü için güzel oluyordu.Ama son günlerde editör olarak seöilen arkadaşlar ya habrleri olmadığı için ya işlerini,n yoğunluğundan falan herneyse seçimlerini zamanında yapamıyorlar..Bu da bu sistemin yürümediğini yürümeyeceğini gösteriyor..

Ben yeni bir öneride bulunmak istiyorum..Üstbant Seçim Komisyonu kurulsun..Üst bantı bu komisyon belirlesin..Peki bu komisyon nasıl seçilecek? En uygunu nedir tam olarak bilmiyorum ama bence sitemizde gerek forumlarda gerek fotoğraf alanında ön plana çıkmış arkadaşlardan mesela 9 kişi -çünkü kendi aralarındaki oylama ile 4-5 üstünlüğü sağlanır- seçilebilir.Ve bu komisyaona belli kritierleri taşıyanlar boşalması halinde girebilirler..Belki uzun iş ama böyle bir komisyonca seçilen üst bandın daha kalşiteli ve daha düzgün olacağını düşünüyorum..Eğer Fikret bey caiz görürse teknik ayrıntılar konusunda yardımcı olabilirim..

Tarih: 20 Temmuz 2007, 10:54 - İp: 88.***.**0.244
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

gaijin buarada yanlış anlaşılmasın bu yeni sisteme geçildiğinden beri(haftanın editörü) benim fotolarımı üst banda kim çıkardı tanımam bilmem.. bi pazarbeyi bilirim onunlada ilk zamanlardan bi "kıl" tartışmamız wardır hala devam eder .. zaten fotoğraflarımada bakarsanız sürekli aynı kişilerden yorumlar olmadığını görürsünüz

bi an kendimi zan altında kalmış hissettim de düzelteyim dedim

Tarih: 2 Ağustos 2007, 17:12 - İp: 85.***.**1.143
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili gajin hani sen Trabzondaydın O fikrimi yazarken bir muhalaefet eden gaijindir-aslında Buffalo da var - o da Trabzondaymöış nete giremez diye düşünmüştüm

Aslında gereçketen bunu ben de düşündüm ve dediğin gibi "gayet saçma"..Uygulanabilir bir tarafı yok.Aslında nublar kafamdaki sıkıntının acabalı çözümleri..Neyse üstaban bu şekilde devam etsin..İyidir İyi

Tarih: 3 Ağustos 2007, 02:12 - İp: 195.***.**7.218
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

valla trabzondaydım şimdi ankaradayım yarında istanbula gciyorum..bir sure oralarda zorunlu ikametten sonra ya izmir ya artvin ikisinden birine yolculuk var..
muhalefetim tum hızıyla surecektir
kal saglıcakla

Tarih: 3 Ağustos 2007, 02:54 - İp: 88.***.**4.232
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sen ömür boyu muhalefet olacan ben de iktidar Cehebe zihniyetli seniiiii İyi yolculuklar gaijin..Bi ay sonra muhalefet neymiş görecen

Tarih: 3 Ağustos 2007, 03:03 - İp: 195.***.**7.218
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Bir şekilde alınan son karalarla bu uygulamaya destek veren sevgili Fikret Beye canı gönülden teşekkür ediyorumm

Tarih: 14 Ağustos 2007, 01:16 - İp: 195.***.**7.154
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Ne karar alınmış ki ???

Tarih: 14 Ağustos 2007, 01:18 - İp: 88.***.**4.61
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

allem ettin kallem ettin kabul ettirdin üsekoyu helal olsun..ilk hafta iyi hoş oldu insallah sen haklı cıkarsında buda onceki sistem gibi ilk baslarda tıkır tıkır gıden sonra yıne al gulum ver gulum e donen bırsey olmaz..

Tarih: 15 Ağustos 2007, 17:27 - İp: 88.***.**7.176
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

İnşallah çağdaş inşallah..Buna hepimiz destek olmalıyız çünkü en iyisi bu bence

Tarih: 16 Ağustos 2007, 00:26 - İp: 195.***.**7.25
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kendı için degil,site için calısan herkese

Tarih: 16 Ağustos 2007, 00:33 - İp: 88.***.**7.176