kuzeyemir
kuzeyemir (üye)
Aydın / Profesyonel Fotoğrafçı

Kullanıcı Engelleme Nasıl Yapılıyor?

bir fotoğrafa yorum yazmak istedim. "kullanıcı tarafından engellenmişsiniz" mesajı çıktı ekrana.
bu sitede bu uygulamadan haberim yoktu. bilen arkadaşlar nereden engellediğimizi bana tarif ederse memnun olurum.

konuyla ilgili ekran resmi:

http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=588514

Tarih: 20 Mart 2014, 23:12 - İp: 95.***.**5.216
kuzeyemir
kuzeyemir (üye)

ercan43
az önce "çiğ" olduğunu düşündüğümü söyledim.
bak şimdi.
benim bir haftadır burada verdiğim mücadelenin anafikri şu:
burada siyaset yapmayacaksın. burada kimsenin değerlerine-tercihlerine saldırmayacaksın. burada fotoğraf paylaşacak ve fotoğraf konuşacaksın.

sakın oradan "sen hep siyaset konuşuyorsun" diye çıkagelme, yine kızarım bak.
ben siyaset konuşmuyorum. iyi oku. "benim siyasi tercihime karışmayın, hakaret etmeyin, ben de size kızmayayım" yazıyor her satırımda.
okumayı bilen bir tane adam çıksın da aranızdan burada iyice yozlaşmayalım.
şu ara tek duam bu...

Tarih: 22 Mart 2014, 22:13 - İp: 95.***.**5.216
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Şimdi kıvırma, eğilip bükülme.
Siyaset filan yok.
Dinine madem bu kadar hassassın dinini aşağılayanlara, bakara suresi ile alay edenlere hesap sor. sormazsan namertsin!...
Seni gidi tatlı su dindarı seni!...

Tarih: 22 Mart 2014, 22:18 - İp: 176.***.**8.97
kuzeyemir
kuzeyemir (üye)

ercan43, çok çirkin bir adamsın. çok da cahilsin, sığsın. ama tekrar edeyim, okuyup anlayan çıkar belki aranızdan diye o satırları yazdım.
sana daha cevap yok.
bir damla eklemek istedim, yarısı dışına taştı; valla...

Tarih: 22 Mart 2014, 22:52 - İp: 95.***.**5.216
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

hırsızın cezası oy hakkıyla ve esir alınmış yargıyla verilmez doğruyla verilir... Bütün dünya oy verse hırsızın hırsızlığı değişirmi...

Tarih: 24 Mart 2014, 16:21 - İp: 31.***.**8.160
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

ister Müslüman ol, ister , budist , ister dinsiz doğru bir tanedir. Ahlaklı olmak da bütün Dünya da aynıdır Müslüman olsan da olmasan da aynıdır ve bu oylama ve seçim sonucuna göre belirlenmez... Daha fazla oy almak haklı ve doğru olmak anlamını taşımaz, sadece oy verenlerin değer kriterlerinin ne halde olduğunu gösterir...

Tarih: 24 Mart 2014, 16:32 - İp: 31.***.**8.160
atilla61
atilla61 (üye)
İstanbul / Amatör

#atilla61' tarafından 24.03.2014 19:35:40 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Mart 2014, 17:20 - İp: 5.***.**0.15
kuzeyemir
kuzeyemir (üye)

buzlucam,
yargı esir alınmış, hırsızı cezalandıramaz.
seçimle de olmaz. halkın yarısı zaten geri zekalı. bu hırsızların asıl niyetini bilmiyor.

e, şimdi ne yapacağız?

ne yapmak lazım, söyler misin sayın buzlucam.
demokrasi bu olmamalı değil mi? dağdaki çobanla, hurafi yobazla senin gibi "çağdaş" bir adamı aynı "bir oy" sayıyorlar.
bu yobaz millet de, her Tebareke diyene kanıyor değil mi?
ahh buzlucam ah!

işte sayın başbakanın "cehape zihniyeti" dediği şey bu.
bu milleti adam etmekten vaz geçmek, millete saygı duymak lazım gelmez mi...

Tarih: 24 Mart 2014, 21:29 - İp: 95.***.**5.216
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

@ kuzeyemir benim yazdıklarımla senin yazdıklarının hiçbir alakası yok... Ben sende doğru düşünce değil sadece saldırgan bir üslup görüyorum... Komplekslerinden kurtul ,.. ezilmişlik ve şimdi ben ezerim sendromuna yakalanmışsın.. Senin geçmişinde yaşadıkların sanırım bu düşmanca tavırlara neden oluyor , sanırım sende yurtlarda büyüdün ve çektiğin eziyetin sebebinin cehape zihniyeti olduğunu sanıyorsun... aynı birileri gibi... 2000 polisin görevden alındığı ve daha dün 271 hsyk savcısının görevden alınıp yenilerinin atandığı , aleyhlerine çıkacak her davada savcı ve hakimin değiştirildiği bir ülkede yaptığın demagojiyle gerçekler mi değişecek yoksa gerçek adaletmi gelecek... Dağdaki çoban benzetmende senin ruh halindeki ezikliği gösterir... MADEM TURK ADALETİNE GÜVENİYORUZ, BU KADAR HAKİM SAVCI POLİS NEDEN DEĞİŞİYOR SEN GÜVENMİYORMUSUN TÜRK ADALETİNE 2 gün önce sen değilmiydin bu savcılar bu hakimler, polisler paşaları askerleri genel kurmay başkanını içeri atarken alkışlayan şimdi mi yanlı oldular aynı polis, aynı hakim aynı savcı. ozamanda hararetle savunuyordun aynı insanları yazılarında şimdimi hain oldular. sen değilmiydin 28 şubat bilmem ne zihniyeti yargı sayesinde gününü gördü askerler içeri atıldı diyen . AYNI SAVCI VE HAKİM bakan çocuklarını ve bakanları yargılayıncamı tu kaka , paralel örgüt oldu... Twitter yasaklanınca yargı kararların uymak lazım diyenler , bakan çocukları tutuklanınca fezlekeler gönderilince niye yargı kararlarına uymadılar. HAKİM VE SAVCILARI değiştirdiler bu adalet komedyasıdır.. Ancak bu komedinin gerçek adalet olduğuna ancak beyni yıkananlar inanır... Ben böyle yazınca senin düşüncelerin değişecek mi hayır çünkü senin geçmişinde özgür düşünmeni engelleyecek bir eğitimin ve yetiştirilme tarzın olmuş.! Dağdaki çoban meselesi eziklik edebiyatıyla bakılamayacak kadar derin bir konudur, dağdaki çobandan nasıl bir fizik problemini çözmesini bekleyemeyeceğimiz gibi bazı konuları da anlamasını bekleyemeyiz, ... seninde bazı konuları hiçbir zaman anlayabileceğini sanmıyorum.. Aslında senin yazdıklarında önemli değil ben ülkem için endişeliyim. ...

Tarih: 25 Mart 2014, 08:29 - İp: 78.***.**8.35
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Kaldı ki ben dağdaki çobanlarla sürekli konuşuyorum, onlarda senin gibi düşünmüyorlar... !!! senin yanılgılarından biride bu...

Tarih: 25 Mart 2014, 08:50 - İp: 78.***.**8.35
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

ayrıca ben bir seçime girdiğim zaman seçeceğim partiye oy veriyorum, SİYASİ PARTİ SEÇİMİMLE DİNİMİ SEÇMİYORUM ! O benim inancımdır, senide ilgilendirmez ... AMA öyle bir zihniyettesin ki sanki sizin partinize oy vermeyen her kes dinsiz , kaldı ki dinsiz olsa bile size ne öhani özgürdük bu ülkede.. Bİr siyasi partinin sürekli din üzerinden söylem yapması , din argümanları kullanması hangi ülkede olur ... biZDEN OLAN VE OLMAYAN .... siz ne anlarsınız dinden müslümansanız sadece benim partime oy vermelisiniz öbürleri cehennemlik!!! 4 KEZ HAKİM VE SAVCI DEĞİŞTİRİlen Deniz feneri DAVASI MI BENİM ADİL YARGILAMAYA İNANCIMI SAĞLAYACAK... EVET BEN BUNU GÖREBİLECEK KADAR ÇAĞDAŞ VE AKILLIYIM KUZEYEMİR SENİ BİLMİYORUM... oSMANLI özlemi saltanat arzusunu hala dile getiren senin gibilerin demeokrasi nedir sorusuna insan haklarını anlayabilmesini beklemiyorum. saltanatın torunları bile osmanlıdaki tuhaflığı görüp bu yönetimi savunurken hala bu geri kalmış edebiyatı yapıp osmanlıyı yeniden dirilteceğiz imparatorluk olacağız söylemi eziklik paranoyasından başka birşey değil. derdimiz şeriatsa söyleyin... benim anladığım bu... ben siyasi parti seçmek istiyorum, sürekli dinimden bahsedilmesi hoşuma gitmiyor ,siyasi partiye ne benim dinimden!! sürekli bu dile getiriliyor... ama amaç başkaysa o zaman demokrasiden bahsetmek zaten mümkün değil... ama demokrasi sadece birşeylere ulaşmak için araçsa aslında umurunuzda değilse açıkça onuda yazın...
ayrıca ben bundan önce senin o kınadığın alay ettiğin hiçbir partiye oy vermedim yani kimsenin savunucusu değilim ÜLKEMİN MİLLETİMİN DOSTUYUM... ama gerçek gerçektir..

#buzlucam' tarafından 25.03.2014 09:53:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Mart 2014, 09:33 - İp: 78.***.**8.35